Specialus maisto patikrinimas prieš Gongsongo rinkos priežiūros biuro darbo dieną

Estimated read time 2 min read
Artėja „Gegužės diena“. Pašalinkite paslėptus saugos pavojus ir sukurkite saugią aplinką.
Gonglingo miesto rinkos priežiūros biuras/paveikslėlis
Teisėsaugos pareigūnai sutelkia dėmesį į sveiko maisto produktų pardavimą, kūdikių formulės pieno miltelius ir specialų medicininio naudojimo formulės maistą jurisdikcijoje kaip pagrindinius tikrinimo objektus, atliekant saugos patikrinimą vietoje, ir sutelkite dėmesį į tai Įsigykite specialius maisto produktus, kad gautumėte įrodymų, ar gerai atliksite patikrinimą, ar pirkimo kanalai yra teisiškai standartizuoti, ar specialus maistas parduodamas įprastu maistu, ar kitais maisto produktais, ir ar „sveikas maistas nėra narkotikai, negali pakeisti vaistų gydymui ligų „akių žvilgsnio į specialias maisto lentynose. Palaukite etikečių.
Tuo pačiu metu buvo paskatintos atitinkami įstatymai ir kiti teisės aktai, tokie kaip „sveiko maisto administracinės priemonės sveikam maistui“ ir „Kinijos Liaudies Respublikos reklamos įstatymai“, padidino teisinės valstybės supratimą ir paragino operatorius įgyvendinti. Pagrindinė atsakomybė už maisto saugą.
Gonglingo miesto rinkos priežiūros biuras/paveikslėlis
Kitame etape Gonglingo miesto rinkos priežiūros ir administracijos biuras ir toliau didins specialios maisto rinkos priežiūrą, sustiprins specialios maisto saugos viešumą, padės masėms teisingai suprasti specialų maistą ir visiškai apsaugoti mitybos saugumą visuomenės metu visuomenės metu šventė.(per)
Ataskaita/atsiliepimai

You May Also Like

More From Author