Spalvinga žemės ūkio korporacija: gilus grikių pramonės auginimas ir sukurkite naują sveiko maisto skyrių

Estimated read time 4 min read
„Senovės teigė, kad ji buvo pusiau juostinė grikių, ir visa tai pasikliauna. Šiandien yra pusiau vadinamas prekės ženklo maistas, ir geriausia jo paragauti.” Apimti tiekimo ir rinkodaros kultūrą sunku padaryti žmones smalsią esmę
Spalvinga žemės ūkio kompanija, įsikūrusi Fenggango grafystėje, Zunyi mieste, Guizhou provincijoje, tapo ryškia perlu vietos ir net provincijos žemės ūkio pramonėje su unikaliais grikių produktais.Neseniai žurnalistas įžengė į šią kompaniją ir pajuto savo gilų emocinį ir atkaklų grikių pramonės siekimą.
Užimtoje gamybos vietoje keturios gamybos linijos atspindi įvairaus spalvingų žemės ūkio kompanijų išdėstymą grikių lauke.
– gryna grikių makaronų gamybos linija su puikiu meistriškumu ir griežta kokybės kontrole, siekiant užtikrinti, kad kiekvienas grikių makaronų maišas atitiktų vartotojų lūkesčius;
—Murkių odos gamybos linija yra įsipareigojusi gaminti gėlių grikių gaminius. ;
—— Gėrimų gamybos linija yra dar labiau akies.
– Griegių „Mulberry“ makaronų gamybos linija puikiai derina grikius, pilkus makaronus ir šilkmedžio sultis, kad eksportuotų unikalius makaronus, kurie ne tik atitinka vartotojų skonio pumpurus, bet ir rodo, kad spalvingos žemės ūkio kompanijos yra produktų inovacijos.
…………..
Tai tam tikru mastu yra legenda.Novatoriški produktai, tokie kaip grikių gėrimai ir makaronai, laimėjo vartotojų palankumą savo unikaliu skoniu ir sveikatos įvaizdžiu.
Spalvingos žemės ūkio korporacijos produktai ne tik turi tvirtą pagrindą vietinėje rinkoje, bet ir eksportuojami į didžiuosius miestus ir netgi išvyksta į užsienį ir išvyksta į pasaulį.2023 m. Bendrovės išėjimo vertė viršijo 10 milijonų juanių.
Verta paminėti, kad spalvinga žemės ūkio įmonė siekia ekonominės naudos, nepamiršdama atlikti socialinės atsakomybės.Kaip pirmaujanti provincijos žemės ūkio industrializacijos įmonė, ji vis dar laikosi šio posto per epidemijos prevencijos ir kontrolės pareigas, kad užtikrintų, jog gamyba nebus pertraukiama ir teigiamai prisidėjo prie vietos ekonomikos stabilumo.Bendrovė aplinkiniams gyventojams teikia beveik 30 darbo vietų, kad darbuotojai galėtų įsidarbinti netoliese ir pasirūpinti savo namais.Ši žmonių, orientuota į valdymo koncepciją, padarė spalvingą žemės ūkio korporaciją gero įvaizdžio darbuotojų širdyse.
Kalbant apie produktų pardavimą, spalvinga žemės ūkio korporacija priėmė lanksčias ir įvairias strategijas.Be pardavimų per antrojo lygio didmenininkus ir „E -komercijos“ platformas, įmonė taip pat aktyviai naudoja naujas žiniasklaidos platformas, tokias kaip „Douyin“ internetinės rinkodaros veiklai vykdyti ir išplėsti pardavimo kanalus.Tuo pačiu metu įmonė nuolat kuria naujus grikių produktus, tokius kaip grikių pyragai ir pūstas maistas, grikių medus ir kt., Kad patenkintų įvairius rinkos poreikius.
Spalvinga žemės ūkio korporacija taip pat entuziastingai vertina grikių kultūros paveldėjimą.Tai ne tik tampa darbo praktikos baze pradinių ir vidurinių mokyklų studentams Zunyi mieste, leidžia vaikams praktiškai suprasti grikių sodinimo ir perdirbimo procesą, bet ir aktyviai ištirti bendradarbiavimo su tiekimo ir rinkodaros kooperatyvais modelį, ir skatinti grikių maisto kultūros populiarumą ir plėtrą.Bendrovė tikisi pranešti daugiau žmonių ir mylėti grikius šiomis pastangomis ir perkelti šiuos sveikus ingredientus į platesnę rinką.
Pokalbyje su įmone atsakingu asmeniu žurnalistas labai pajuto savo meilę grikių pramonei ir ilgesio ateičiai.
Qin Yan, atsakingas už įmonę atsakingas asmuo, teigė, kad jis ir toliau laikysis „žaliųjų, sveikų, novatoriškų“, nuolat tobulinančių produktų kokybės ir pridėtinės vertės tobulinimo koncepciją ir stengsis sukurti spalvingas žemės ūkio kompanijas į šulinį – žinoma grikių prekės ženklo įmonė šalyje.Tuo pat metu įmonė taip pat aktyviai reaguos į šalies kaimo atgaivinimo strategiją. ekonomika.
Spalvingos žemės ūkio korporacijos istorija yra meilus grikių pramonės išpažintis, be to, tai taip pat yra stiprus sveikos gyvenimo būdo pasisakymas.Manau, kad ateityje spalvota žemės ūkio korporacija ir toliau rašys naują skardų pramonės skyrių, suteikdama skanesnę ir sveikatą prie mūsų stalo.
Guizhou Daily Tianyan News Reporter Liu Zhenliang
Redaguoti Qiu Sheng
Li Jie antrajame teisme
Qianas Chengas
Ataskaita/atsiliepimai

You May Also Like

More From Author