Sõdalased ristteel: Bold Trade või Internal Fix?

Estimated read time 2 min read

Endine NBA meister Golden State Warriors on teelahkmel. Hooaeg algas suurepäraselt, kuid siis olid neil tõusud ja mõõnad, mis kulmineerusid Steph Curry hiljutise kutsumisega. Ta on kutsunud meeskonda üles reageerima koosseisule ja rotatsioonile, vihjates rahulolematusele meeskonna praeguse seisuga.

Sõdalased ristteel: Bold Trade või Internal Fix?

Kauplemisperioodi lähenedes on nii fännid kui ka analüütikud pakkunud lahendusi. Kas Braves peaks tegema blokeeringu või keskenduma sisemistele kohandustele? Siin on viis julget võimalust:

  1. Mine Siakamiga kõik sisse: Toronto mängijaga Pascal Siakamiga kauplemine võiks olla puuduv lüli. Tema skoorimisvõime ja kaitsev mitmekülgsus täiendaksid Curry, Thompsoni, Greeni ja Pauli, et moodustada arvestatav meistrivõistluste võitja. Tehing, mis võiks hõlmata Andrew Wigginsi ja noort mängijat, oleks kulukas, kuid potentsiaalne tõus on vaieldamatu.
  2. MARKKANENI RÄÄKIMINE: Teine tõusev täht, Lauri Markkanen, on teistsugune variant. Tema hustle ja sisemine ründemäng võiks elavdada rünnakut, eriti kui Thompsonil on raskusi. Tema hankimine Utahist nõuaks aga tõenäoliselt kahte väärtuslikku noort vara, samuti Wigginsi või Looney’t.
  3. Thompsoni reaalsusega silmitsi seistes: Raske on ette kujutada, et selline legend nagu Klay Thompson oleks välja lülitatud. Kuid tema ründeprobleemid ja kaitsepiirangud pärsivad meeskonna üldist tasakaalu. Tema minema laskmine võiks olla ülim ohver, vabastades mänguaega noorematele mängijatele. Thompson võiks ka uut energiat vallandada, võttes endale kuuenda mehe rolli.
  4. PIKAAJALISED: Warriors on võtnud pikaajalise perspektiiviga mängijaid nagu Bozimsky, Kuminga, Moody ja Jackson Davis. Selle asemel, et loota veteranidele, võiks nende täielik integreerimine süsteemi koos Curry ja Pauliga tekitada uut energiat ja kasvu.
  5. Usalda protsessi: Hoolimata Curry muredest, ei ole paigale jäämine välistatud. Warriors on järjepidevusest varemgi üle saanud. Kohandused väljaku mõlemas otsas ja Greeni naasmine karistusest piisasid, et taaselustada nende tiitliootused.

Lõppkokkuvõttes jääb otsus Warriorsi kanda. Olenemata sellest, kas nad teevad julgeid samme tehingute või sisemiste muudatuste kaudu, on üks asi selge: kui nad tahavad taastada oma koha NBA tipus, tuleb teha kohandusi.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours