Six Nations 2024: Marshall Sykes kutsuti pärast kahte aastat tagasi Šotimaa koondisse

Estimated read time 2 min read

Šotimaa kutsus Edinburghi puuriluku Marshall Sykesi esimest korda kahe aasta jooksul tagasi, kui meeskond valmistub laupäevaseks Itaalias toimuvaks kuue riigi mänguks.

Six Nations 2024: Marshall Sykes kutsuti pärast kahte aastat tagasi Šotimaa koondisse
Six Nations 2024: Marshall Sykes kutsuti pärast kahte aastat tagasi Šotimaa koondisse

Gregor Townsend kutsus 24-aastase Sykesi esimest korda pärast 2022. aasta Six Nationsi Scarletsi teise rea Alex Craigi asemel.

Oyonnaxi Rory Sutherland ja Java Sebastian Edinburghist kutsutakse tagasi, kuna Edinburghi rekvisiit WP Nel (37) langeb välja.

Glasgow Warriorsi poolik Jamie Dobie kutsutakse samuti meeskonda tagasi.

Veteranründaja Nel, kes mängis reedel Edinburghis Ospreysi vastu, ei ole sel hooajal meistrivõistlustel mänginud ja Šotimaa on rekvisiitide osakonnas niigi.

Sebastian on olnud meeskonnas ja sellest väljas, kui ta otsib täielikku vormi, samas kui Sutherland – 2021. aasta Briti ja Iiri lõvi – oli algkoosseisust üllatuslikult eemal.

Ta tunnistas oma pettumust Le French Rugby Podcasti algsest reservist ilmajäämise pärast, kuid nüüd kutsutakse teda tagasi vaatamata sellele, et ta on pärast MM-i Prantsusmaa 14 parema hulgas harva esinenud.

Šotimaa on juba ilma lukkudeta Richie ja Jonny Gray, samuti Cameron Henderson.

Glasgow Warriorsi keskmängija Sione Tuipulotu jäi laupäevasest Itaalia mängust kõrvale vigastuse tõttu, mille ta sai Calcutta karikavõidu ajal Inglismaa üle, mis arvatavasti jätab ta mängust välja vähemalt kaheksaks nädalaks.

Darcy Graham on samuti välistatud ja ei mängi meistrivõistlustel teist aastat järjest.

Dobie on meeskonnaga juba avaringides treeninud ja liitub Ben White’i, Ali Price’i ja George Horne’iga meeskonna spurtidena.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours