„Sičuano provincijos profesinio mokymo taisyklės“ nuo gegužės 1 d. Įdės raktinius žodžius

Estimated read time 5 min read
„Sichuan News Network“ ekrano naujienos Chengdu, balandžio 18 d. (Žurnalistas Chen Qiang Photography Report)Sičuano provincija yra didelė profesinio mokymo provincija.Šių metų gegužės 1 d. Bus oficialiai įgyvendinti „Sičuano provincijos profesinio mokymo taisyklės“ (toliau, vadinama „taisyklėmis“), patvirtinta 11 -ojo provincijos liaudies kongreso nuolatinio komiteto posėdžio).Balandžio 18 d. Sičuano provincijos liaudies kongreso nuolatinis komitetas surengė spaudos konferenciją, kad būtų įvesta taisyklių pagrindus, prasmę ir procesą.
Spaudos konferencijos svetainė
Žurnalistas iš susitikimo sužinojo, kad taisyklės paaiškina profesinio mokymo statusą ir sistemą, sukuria gerą profesinio mokymo plėtros atmosferą, pagerina profesinio mokymo sąlygas, kad būtų galima valdyti mokyklas, ir skatinti gamybos ir švietimo bei mokyklų -įmonių bendradarbiavimo integraciją .
Raktiniai žodžiai: įsiskverbimas
Reglamentai paaiškina, kad profesinis išsilavinimas yra tokio tipo išsilavinimas, turintis tokią pačią poziciją kaip ir įprastas išsilavinimas.
Kaip geriau įgyvendinti profesinį išsilavinimą?Kelios taisyklių sąlygos pabrėžia raktinį žodį „skverbtis“.Reglamentuose teigiama, kad profesinio ugdymo ir įprasto ugdymo įsteigimas ir tobulinimas veiksmingai susijęs su profesiniu mokymu skirtingais lygmenimis ir tarnauja visą gyvenimą trunkančią mokymosi visą gyvenimą sistemą.Paaiškinkite talentų mokymo sistemą, jungiančią vidurinį profesinį išsilavinimą, specialistą profesinį mokymą, bakalauro profesinį mokymą ir tyrimų kambario profesinį mokymą.Paaiškinkite profesinio mokymo ir bendrojo ugdymo mokymosi rezultatų integraciją ir pripažinimą, palaiko profesinių įgūdžių konkursų plėtrą ir skatina profesinių įgūdžių lygį pagal taisykles.
Raktiniai žodžiai: suliejimas
Reglamentai skatina paremti gamybos ir švietimo ir mokyklos bendradarbiavimo integraciją, įgyvendinti naujas plėtros koncepcijas ir skatinti gilios gamybos ir švietimo integracijos formavimąsi su geranoriška gamybos ir švietimo bei papildomų mokyklų privalumų sąveika.
Kaip tai padaryti?„Gamybos ir švietimo ir mokyklinio ryšio bendradarbiavimo integracijos skyriuje“ reglamentai skatins svarbų įmonių turinį dalyvauti bendradarbiaudami mokykloje, auginant techninius ir techninius talentus kaip pramonės plėtros planavimą, pramonės skatinimo politiką, kaimo atgaivinimo planavimą. ir remia pramonės aglomeracijos sritį ir pagrindines pramonės šakas. Tam tikroje visų pozicijų skaičiaus pameistrystės pozicijose, naudokite atitinkamą lengvatinę politiką, įgyvendinkite Kinijos specialiąją pameistrystės sistemą Kinijoje, įsteigkite vieningą mokyklą ir įmonės bendradarbiavimo informacijos paslaugų platformą provincijoje, teikkite politikos paramą integracijos sąlygoms integracijos sąlygoms integracijos sąlygoms Gamybos ir švietimo, pabrėžiant Sičuano ypatybių ypatybes, skatina paremti mokyklą ir įmonę koordinuotų inovacijų ir pasiekimų pertvarkymą, remia mokyklas, palaikančias mokyklų įmones Aukštos profesinio mokymo Sičuane raidos.
Raktiniai žodžiai: lygybė
Palaikykite ir vadovaujate profesinėms mokykloms ir mokymo įstaigoms, siekiant apsaugoti profesinio mokymo teises ir išsilavinusias teises bei pagerinti profesinio mokymo kokybę ir lygį.Tai taip pat yra reglamentų turinio akcentas.
Verta paminėti, kad reglamentai aiškiai nustato ir pagerina egzaminų registracijos sistemą, kuri atitinka profesinio mokymo ypatybes, ištirti profesinio mokymo kolegijos stojamosios egzaminų sistemą, puikius priėmimo įgūdžių konkurso žaidėjus ir darbo modelius pagal Reglamentai) ir įsteigkite vieningą profesinio mokymo programos platformą provincijoje.
Reglamentai taip pat skatina įmones ir institucijas įsteigti stažuotės pareigas pagal tam tikrą visų pozicijų skaičiaus dalį, įsteigti ir patobulinti studentų apdovanojimus ir finansavimo sistemas, ir paaiškina, kad profesinių mokyklų studentai turi lygias galimybes su paprastais mokslo studentais tuo pačiu lygiu tame pačiame lygyje Kalbant apie atsiskaitymą, tolesnius studijas, užimtumą ir karjeros plėtrą.
Raktiniai žodžiai: subalansuoti
Reglamentai yra „Profesinio mokymo apsaugos“ skyriuje, kuris aiškiai nustato, kad vietos žmonių vyriausybės apskrities lygmeniu ar aukščiau turėtų optimizuoti švietimo išlaidų struktūrą ir sustiprinti profesinio mokymo garantiją. Remiantis pajamų iš mokyklos bendradarbiavimo, techninių paslaugų, socialinių mokymų ir savarankiškų įmonių poreikio poreikis gali atsiimti lėšų iš reikiamų išlaidų, kurios yra ne didesnės kaip 50 % kaip užmokesčio už rezultatą šaltinis.Kartu su tikrąja mūsų provincijos situacija, visiškai žaiskite profesinio mokymo veiksmingumui skatinant kaimo atgaivinimą ir palaikykite profesinio mokymo plėtrą „keturiuose rajonuose“ (revoliucinėse vietose, skurdo mažinimo srityse, etninėse vietose, etninėse srityse, ir „Pen Zhou“ kalnai), daugiausia dėmesio skiriant neįgaliųjų profesinio mokymo paramai, tuo tarpu aiškiai nustatoma, kad įmonės turėtų pasitraukti iš profesinio mokymo ir mokymo lėšų pagal bendrą atlyginimą ne mažesne kaip viena.
Kaip tai įgyvendinti?
Sičuano provincijos švietimo departamentas išsamiai išsamiai išsiaiškins ankstesnius politinius dokumentus ir išvalys, pakeis turinį, kuris neatitinka ir prisitaiko prie turinio.Įdiekite reglamentų reikalavimus. regioninės ekonominės ir socialinės plėtros ekonominė ir socialinė plėtra ir kt. Priemonės padėjo tvirtą pagrindą įgyvendinti „taisykles“.Tuo pat metu Provincijos švietimo departamentas visiškai įgyvendins priežiūros, patikrinimo, vertinimo, ataskaitų teikimo ir atskaitomybės priežiūrą, patikrinimą, vertinimą, pranešimą ir atskaitomybę bei skatinti profesinių mokyklų konotacijos statybą, konotacijos statybą, atitinka mokyklų valdymo standartus ir pagerina valdymo galimybes.
Ataskaita/atsiliepimai

You May Also Like

More From Author