Įsitraukus į mokslinių ir technologinių naujovių priešakį, tvirta atsakomybė už atsakomybę

  Balandžio 18 d. Provincijos mokslo ir technologijų departamento disciplinos patikrinimo ir priežiūros komandos partijos skyrius organizavo visus partijos narius, kad surengtų temos partijos dienos renginį „ėjimas į mokslo ir technologinių naujovių priešakį, tvirtą atsakomybę už atsakomybę“. , konsolidavo temos švietimo ir švietimo taisymo rezultatus ir vadovavo partijos filialo nariams, kad išsamiai įvykdytų savęs revoliucijos dvasią ir ragintų pareigų pareigas prižiūrėti pozicijas.Renginyje dalyvavo provincijos disciplinos tikrinimo komisijos Disciplinos tikrinimo ir Provincijos disciplinos tikrinimo komisijos Disciplinos tikrinimo ir Priežiūros grupės vadovas Su Maorong’as.

  Renginių organizacijos skyriaus partijos nariai ištyrė ir apžiūrėjo Pietų Kinijos laboratoriją (Guangdžou) ir Pietų Kinijos technologijų perdavimo centrą ir apsilankė Nansha Naujojo rajono planavimo parodų salėje.The Party Branch of the Discipline Inspection and Supervision of the Provincial Department of Science and Technology and the Party Branch of the South China Technology Transfer Center carried out themes. The important ideas of the general secretary of the Supreme Leadership on the Supreme Leadership of the Supreme Lyderystė ir svarbi Aukščiausiojo lyderio generalinio sekretoriaus diskusija apie naują produktyvų naujos kokybės produktą.Jaunos partijos filialo nariai susisiekia su asmeniniu mokymu, darbu ir gyvenimu.

  Kalbant apie kalbą, bendražygis Su Maorongas pabrėžė, kad Drausmės patikrinimo ir priežiūros komanda, esanti Hall departamente, pečiai yra svarbios priežiūros ir disciplinos pareigos mokslo ir technologijos srityje. ir griežtas partijos valdymas.

You May Also Like

More From Author