Siakami Pacersi debüüt läheneb: reede õhtul on tuled!

Estimated read time 2 min read

NBA fännid ootavad pikisilmi Pascal Siakami debüüti Indiana Pacersi eest, mis on üks hooaja suurimaid lugusid. Siakami, endine aasta mängija, All-Stari ja All-Stari kandidaat, oli ihaldatud auhind, mille Pacers sai, saates Torontosse Bruce Brown Jr, Jordan Nwaba, Kiera Lewis Jr ja mitu esimese ringi valikut.

Siakami Pacersi debüüt läheneb: reede õhtul on tuled!

Kui kolm Raptorsi saadud mängijat tegid neljapäeval oma debüüdi, siis Siakam ei olnud Indiana koosseisus Sacramento Kingsi vastu. Pacersi fännid ei pea siiski muretsema! ESPN-i Marc J. Spears** sõnul peaks Siakam täna õhtul Portland Trail Blazersi vastu debüteerima.

Reedene mäng on Pacersi viies võõrsilmäng nende kuue mängu pikkusel teekonnal. Siakami koduse debüüdi ootamine lõpeb aga 23. jaanuaril, kui Indiana võtab vastu Denver Nuggetsi.

Miks Siakami siis Kingsi vastu ei mängi? Ta pole lihtsalt veel meeskonnaga koos olnud. Ta on terve ja valmis ning tänase saabumisega on oodata tema debüüti ja algkoosseisu. Siakam võiks täita Jaylon Smithi kõrval Myles Turnerit ja Buddy Hieldi, pakkudes potentsiaalselt stabiilsust vigastatud Tyrese Halliburton’i puudumisel.

Pacers on hetkel 23-17 punktiga idakonverentsi seitsmendal kohal ning Halliburtoni vigastuse tõttu seisab ta potentsiaalse playoffi takistuse ees. Siakami saabumine võib aga mängu muuta. All-Star on 39 mängus keskmiselt 22,2 punkti, 6,3 lauapalli ja 4,9 söötu 52/32/76 viskega.

Teated näitavad, et Halliburton taastub oma tuharavigastusest oodatust kiiremini. Kui Siakam ja Halliburton klapivad, on Indianal üks liiga plahvatuslikumaid duosid. Paberil täiendavad Siakami oskused suurepäraselt Pacersi praeguseid tugevusi, sealhulgas Halliburtoni ja Myles Turneri andeid.

Olge valmis, Pacersi fännid, Siakami debüüt on kohe-kohe käes. Olge valmis, et reede õhtul hakkavad tuled põlema ja algab uus Indiana korvpalli ajastu!

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours