Shaqi mikrofonioskused võivad jätta soovida, kuid tema kirg muusika vastu paistab läbi.

Estimated read time 2 min read

NBA legend Shaquille O’Neal armastab oma muusikat maailmaga jagada, kuigi tema hiljutine katse Mario Winnani „I Don’t Wanna Know” huultega sünkroniseerida jättis fännidele mõned lõbusad küsimused. Tema Instagrami video kutsus esile selliseid mängulisi kommentaare nagu „Shaq, kas sa tibutad?” ja „Bro def tibutab”, kuid hoolimata ebatäpsest esitusest on üks asi selge: Shaqi kirg muusika vastu on endiselt kahanemata.

Shaqi mikrofonioskused võivad jätta soovida, kuid tema kirg muusika vastu paistab läbi.

Shaqi muusikukarjäär ulatub karaokeõhtutest kaugemale. Ta on oma lavanime Shaq Diesel all välja andnud mitu räpialbumit ja on juba mängijast saadik teinud koostööd tööstuse raskekahurvägedega. Tema räpikarjäär ei olnud välkkiire; ta on järjepidevalt muusikat välja andnud juba oma algaja hooajast alates.

Kuid Shaqi muusikalised ambitsioonid ulatuvad räpist kaugemale. Hiljuti avaldas ta soovi DJ-na esineda Nevadas Paradise’is asuvas maamärk Sphere’is, mis on Madison Square Gardeni ettevõttele kuuluv kõrgtehnoloogiline saal, mis meelitab muusikahuvilisi, ning Shaq näeb ette, et ta kasutab oma DJ-oskusi lava elavdamiseks.

Shaqil on juba muljetavaldav DJ-karjäär, kes on esinenud mainekatel festivalidel ja rahvusvahelistel kontsertidel üle Euroopa. Ta kasutab oma platvormi mitte ainult meelelahutuseks, vaid ka selleks, et toetada varjatud talente ja anda neile võimalus särada.

Shaqi armastus muusika vastu ei piirdu ainult esinemisega. Ta on ka kogenud muusikaprodutsent, kes osaleb aktiivselt muusikatööstuse sisemises tegevuses. Tema esimene räpialbum „Shaq Diesel” sai isegi plaatina, mis tõestab, et tema muusikalised saavutused ulatuvad korvpalliplatsist kaugemale.

Nii et kuigi tema Instagrami huuletõmblused võivad olla lõbusad, on need vaid põgusad hetked Shaqi muusikalisel teekonnal. Ta on räppar, DJ, produtsent ja mis veelgi tähtsam, kirglik muusikasõber, kes jagab oma armastust maailmaga. Kuigi kohati on tema muusikas leiduv rõõm nakkav ja vaieldamatult ehe.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours