Shandongo provincijos reklamos ekologinės aplinkos klausimai buvo surengti ir paaukštinimo susitikimas

Gegužės 6 d. Popietę provincijos svarbiausi ekologinės aplinkos klausimų taisymo ir skatinimo susitikimo įvykiai buvo surengti Jinane, tiriant ir įgyvendinant aukščiausio lyderio ekologinės civilizacijos minties, įgyvendinant partijos centrinės sprendimo priėmimą -priėmimo į partiją priėmimą. Komitetas ir Valstybės taryba, atsižvelgiant į provincijos partijos komiteto reikalavimus, skatina nuolatinį ekologinės aplinkos kokybės tobulinimą, palaiko aukštos kokybės vystymąsi su aukštos kokybės ekologine aplinka.Susitikime dalyvavo provincijos partijos komiteto ir gubernatoriaus sekretoriaus pavaduotojas Zhou Naixiangas ir pasakė kalbą.
Zhou Naixiangas atkreipė dėmesį, kad ekologinių ir aplinkos klausimų išryškinimo ištaisymas yra praktinis veiksmas įgyvendinti aukščiausią lyderystės ekologinės civilizacijos mintį, tvirtą suvokimą įgyvendinti pagrindinę geltonosios upės strategiją, pastatyti novatorišką plotą, skirtą žalios žemos anglies kiekiui -aukštai. kokybės plėtra, reikalauti.Atitinkami departamentai visais lygmenimis turėtų nuoširdžiai pagerinti savo politinę padėtį, ryžtingai vykdyti pagrindines ekologinės civilizacijos statybos ir ekologinės aplinkos apsaugos pareigas, tvirtai sutelkti dėmesį į ekologinės aplinkos klausimų ištaisymą, skatinti gražaus Shandongo statybą ir pasiekti didesnių rezultatų “. Du įstaigos „ir ryžtingai pasiekia„ dvi techninę priežiūrą “.
Zhou Naixiangas pabrėžė, kad pastaraisiais metais provincijos ekologinės aplinkos darbas pasiekė akivaizdžių rezultatų, tačiau padėtis vis dar yra sunki.Turėdami ryžtingiausią požiūrį ir galingiausias priemones, turime atlikti gerą darbą, kad ištaisytume centrinės ekologinės aplinkos apsaugos priežiūros inspektoriaus grįžtamojo ryšio problemas, suvokti „Yellow River“ įspėjamųjų plėvelių ištaisymo darbus ir tuo pačiu metu skatinkite patikrinimo ištaisymą ir audito problemos visais lygmenimis.Būtina patobulinti ilgalaikį ekologinės aplinkos apsaugos priežiūros mechanizmą, priimti aplinkos vertinimo kalėjimą, energingai skatinti „dvigubą ir atvirą“ priežiūrą, pagerinti reguliavimo priežiūros priežiūros standartizacijos, tobulinimo ir žvalgybos lygį reguliavimo lygį. , patobulinti provincijos priežiūros sistemą ir mechanizmą bei aplinkos taršą ir ekologinį sunaikinimą. Problema visada išlaikė aukšto slėgio situaciją, rimtą tyrimą ir bausmę, griežtą atskaitomybę ir sunkius smūgius pagal įstatymus ir kitus teisės aktus.Būtina toliau stiprinti aplinkos infrastruktūros statybą, pasinaudoti didelėmis didele įrangos atnaujinimo galimybėmis ir paspartinti aplinkos infrastruktūros, tokios kaip nuotekų surinkimas ir gydymas, atliekų apdorojimas, kietųjų atliekų šalinimas ir panaudojimas, trūkumus.Turime ir toliau kovoti su mėlyno dangaus, mėlyno vandens ir grynos žemės mūšiu, sustiprinti ekologinės apsaugos ir remonto priežiūrą ir išlaikyti saugumo aplinkos esmę.Būtina sustiprinti organizacinį lyderystę, sustiprinti priežiūrą ir priežiūrą, konsoliduoti bendras darbo pastangas, ryžtingai užkirsti kelią formalizmui ir biurokratijai, tvirtai skatinti aukštos kokybės žaliosios ir žemos anglies vystymą fonas.
Susitikimas vyko vaizdo įrašo pavidalu.Susitikime pirmininkavo gubernatoriaus pavaduotojas Zhou Liwei.Susitikime dalyviai 2023 m. Stebėjo „Geltonosios upės baseino“ ekologinės aplinkos filmą.(Yuan Tao)
Ataskaita/atsiliepimai

You May Also Like

More From Author