Shandongas ir toliau skatina „internetą+turizmą“, kad sukurtų protingą turizmą, kad taptų gera sfera

Estimated read time 5 min read
Kinijos naujienų tarnyba Jinan, balandžio 26 d. (Li Mingrui) Užsisakykite bilietus internete, nuskaitykite kodą, kad patektumėte į vaizdinę sritį; Duomenys, dirbtinis intelektas, virtuali realybė, taikant technologijas Kinijos turizmo pramonėje, intelektualios kelionės „Pavasario potvynio viršįtampis“, atnaujina žmonių kelionių patirtį.Kaip didelė kultūros provincija ir turizmo provincija, Shandongas ir toliau skatina „interneto+turizmo“ statybą, o išmanusis turizmas pamažu pateko į gerą situaciją.
„Naktinis tapyba Langya“ žygiuojantis kruizas.Li Mingrui nuotrauka
Šiais laikais eikite į Tangjiadian kaimo, Tangjiadian kaimą, Changle County, Weifang City, ir tikrojo „skaitmeninio“ didelių ekranų ekranų, įskaitant išmaniąją automobilių stovėjimo aikštelę, personalo srautą ir kitus parkus, gali gauti svarbią informaciją. Apie vaizdinę sritį, iš anksto nuskaitydami QR kodą, taip pat galite pajusti fizinę „gyvenimo“ sceną per VR įrenginius.
„Mes sukūrėme išsamią paslaugų platformą, kurioje integruotų ūkininkų, tekstų, brigadų ir drabužių, pagrįstų„ skaitmeninės vizitinės kortelės “statyba kaip atskaitos taškas. Platformoje yra maisto, apgyvendinimo, žemėlapių, daugelio funkcijų, tokių kaip vadovai, suprato daugialypės verslo ryšio ryšį vaizdingose ​​vietose, maitinimo ir debesų patirtyje ir pritraukė turistų „palankumą“.Nuo šių metų pradžios kaimo kompleksai iš viso gavo 20 000 turistų ir pasiekė 500 000 juanių pajamas.
Taip pat daugiausia dėmesio skiriant turizmo patirties ir valdymo efektyvumo gerinimui, yra daugybė vaizdingų vietų Feixian County, Linyi City.Žurnalistui buvo pranešta, kad nuo 2014 m. Feixian Tianmeng Scenic Area pradėjo kurti intelektualią „Internet+Tourism“ statybą.Iki šiol vaizdinga vieta sėkmingai sukonstravo daugybę pagrindinių posistemių, įskaitant intelektualiųjų valdymo platformas ir intelektualų bilietų valdymą, įgyvendindama vizualizaciją ir realų vaizdingų vietų operacijų planavimą bei optimizuojant turistų sodo patirtį.
„Ypač paminėta, kad Feixian Tianmeng Scenic Area taip pat pasiekė puikių intelektualių naujovių rezultatų.” Šioje temoje visiškai naudojama „Beidou+5G“ aukšto nustatymo padėties nustatymo technologija, kad turistams būtų sukurta tiksli suvokimo ir komandų planavimo sistema.”Tai ne tik pagerina turizmo gido paslaugų intelektą ir tikslumą, bet ir teikia realią laiko stebėjimo ir intelektualias ankstyvojo perspėjimo paslaugas vaizdingoms vietoms valdyti.”
„Point Liangyi River“ šviesos šou.Li Mingrui nuotrauka
„Žalios plytelės ir balta siena, akmens kelio pavėsinė, tekanti vanduo, tarsi aukštas kalnų tekantis vanduo, judanti mano širdies stygos” Senovės miesto vaizdinga vieta.”Atvykimo priežastis yra netyčia patepti vaizdingos srities vaizdo įrašus.”
Suprantama, kad pastaraisiais metais išminties turizmas, pagrįstas skaitmeniniu, tinklo ir intelektu, yra visa tai gaivina turistų turistų patirtį lankytinose vietose Tanchengo grafystėje.Per viešą sąskaitą, vaizdo įrašo numerį, tiesioginę transliaciją ir kitus kanalus senovės miesto vaizdinės vietos šalyje groja internetinę komunikaciją ir sąveiką, tikslius postūmius ir kitus pranašumus, pritraukia turistus iš viso pasaulio žaisti.
„Linyi City“ priklausanti Lintongo apygarda vykdė intelektualiųjų sistemų statybą vaizdinėje vietoje, paleido vartų sistemą ir veido atpažinimo sistemą, kad turistams būtų suteikta greita ir patogi bei bekontakė prieiga prie parko.Be įprasto internetinio bilietų pirkimo įvairių vaizdingų vietų, bilietų pirkimo funkcija taip pat implantuojama į viešą vaizdinę sritį. Kodas dviejuose dimensijos koduose, kuriuos sukuria bilietų pirkimas.
Be to, siekiant palengvinti turistų pirkimo poreikius, Kinijos Willow nehertage kultūros muziejuje, esančiame Linongo grafystėje, atidarė „Search Zhucun“ gluosnį, kuriame yra internetinis prekybos centras.”Aš nesitikėjau, kad mažą pintą galima paversti baldais. Iš pradžių atsižvelgiau į tai, kad baldai buvo tokie dideli, kad aš negalėjau jų atsiimti ir palikau. Nesitikėjau, kad yra internetinis prekybos centras, Kas buvo per daug patogu. “ – sakė ponas Li iš Jiangxi.
Interneto kultūros produktai, kuriuos išleido „Red Zhucun Scenic Area“, Linyi County.Linyi apskrities partijos komiteto propagandos departamento paveikslas
Tai’an City Taishan rajonas integruoja aukštą apibrėžimą, virtualią realybę, informaciją apie duomenis ir kitus aukštus dalykus į pagrindinius projektus ir paslaugų valdymo atnaujinimus vaizdingose ​​vietose. vaizdingų vietų.
Kaip pavyzdį pateikęs „Tai’an Fangte“ „Happy World“, vaizdinga vieta pakartojo didelių VR projektų, tokių kaip „Liao Zhai“ ir „Dinozaurų krizė“, dizainą, kuris pagerino turizmo patirtį.Pasak „Tai’an Fangte Happy World“ atsakingo asmens, vaizdinės srities programa teikia tokias funkcijas kaip rankomis dažyti žemėlapiai, balso paaiškinimai, turistinės linijos rekomendacijos, vieno spustelėjimo naršymas, automobilių stovėjimo aikštelė ir kitos funkcijos Susijusi informacija leidžia turistams iš tikrųjų pasiekti savarankiškas keliones.
Pranešama, kad jau 2023 m. Kovo mėn. Shandongo provincijos partijos komitetas ir provincijos vyriausybė paskelbė „nuomones apie gilų kultūrinio turizmo integraciją ir skatinant aukštos kokybės turizmo raidą“, kuri aiškiai pasiūlė pagreitinti išmaniųjų išmaniųjų vystymosi vystymąsi. Turizmas, išplėskite naujas kultūrinio turizmo scenas ir naujovių plėtros būsimas formatus ateityje.Kitame etape provincija taip pat skatins intelektualiąsias konstrukcijas, tokias kaip lankytini objektai, žvaigždžių viešbučiai ir viešosios kultūros vietos, ir padidins skaitmeninės valdymo paslaugų įrangą, tokią kaip turizmo erdvė, tokia kaip turistinės pramogos ir laisvalaikio blokai.(per)
Ataskaita/atsiliepimai

You May Also Like

More From Author