Senosios universalinės parduotuvės paliko rinką.

Estimated read time 10 min read
Panašu, kad tradicinių universalinių parduotuvių formatų nuosmukis tapo tendencija.Nuo Meilong Town Isendan, Ramiojo vandenyno universalinės parduotuvės, „Land Plaza“ atsisveikinimo su Šanchajaus turgumi, iki uždaros parduotuvės transformacijos iš 6 -osios pagrindinės parduotuvės, Huilijos komercinio pastato ir Šanchajaus moterų produktų parduotuvės,Senosios universalinės parduotuvės „paliko rinką“EsmėTuo pačiu metu,Prekybos centras „Usher“ greita plėtra2024 m. Šanchajus planavo atidaryti daugiau nei 30 000 kvadratinių metrų prekybos centrą (įskaitant senus reformų projektus), kurio plotas siekia 3,8 milijono kvadratinių metrų, o per 5 metus – naujas aukštumas.
Yra „E -komercijos“ platformos, kuriose galima persekioti internetu, ir yra prekybos centrų, kuriuose yra neprisijungę.„Coastal Jun“ apklausa nustatė, kad pastaraisiais metais nemažai universalinių parduotuvių pakeitė savo makaronus, kad galėtų ieškoti „Nirvana“.Visi turi sutarimą,Fizinio verslo eroje nebėra „gulėjimo“, jis ne tik atsistoja ir veikia, bet ir greičiau nei bet kas kitas.
01
Laikas sustoja, tradicinės universalinės parduotuvės uždarė parduotuves
Šių metų kovo 25 d. Šanchajaus Meilongo miestelis „Yilongdan“ universalinė parduotuvė, Ltd., paskelbė, kad oficialiai nutrauks savo verslą 2024 m. Birželio 30 d.Šį kartą daugelis Šanchajaus piliečių atsiduso.
Kaip viena iš ankstyviausių žemyno užsienio universalinių parduotuvių, Isendanas kadaise buvo mados ir tendencijos simbolis ir ėmėsi iniciatyvos pristatyti daugybę japonų ir užjūrio prekės ženklų.Ypač „Innean“, „Meilong Town“, „Meilong Town Plaza“ ir aplinkiniai „Citic Taifu“ ir „Hang Lung“ aikštė suformavo „Meitai Hengjin trikampį“, kuris yra Šanchajaus aukšto verslo atstovas.
Per „Qingming“ mažą atostogų metu „Innean“, Meilong Town pradėjo reklamuoti leidimą, kad pagreitintų rekolekciją.BetPalyginti su „nostalgišku interneto vėju“, „Heat in Mall“ nėra toks didelisTik kai kurie skaitikliai įvedė daugybę įvairių klientų, ir dauguma jų atrodė ekonomiškesni japonų produktai.
„Atrodo, kad čia sustingo.”Tačiau nuvykęs į kitą įmonę, čia nebuvo maždaug septynerių ar aštuonerių metų.„Girdėjau, kad ruošiuosi uždaryti parduotuvę, tiesiog norėjau dar kartą pasižvalgyti. Nesitikėjau, kad čia esantys prekės ženklai ir maketai nepasikeitė arba jie atrodo panašūs į tuos metus. Tradiciškai, žemo rakto, bet trūksta Naujos idėjos, nenuostabu, kad dabar nėra nė vieno “.
Grožis pirmame aukšte, grožis ir apatiniai drabužiai antrame aukšte, trečiame aukšte ir aukščiau, iš esmės yra drabužiai, batai, krepšiai ir aksesuarai.Maisto prekių, restoranų ir grožio parduotuvės atsitiktinai platinamos kiekviename aukšte.Pirmajame aukšte yra tik prekybos centrai ir maisto gatvelės.„Coastal“ karalius internete pamatė, kad jauni vartotojai, atvykę iš klausos naujienų, atvirai pasakė:„Seni stilių prekybos centrai yra regėjimas, pavyzdžiui, grįžimas į praėjusį šimtmetį“.Esmė
Ne tik Ise Dan.Šių metų vasario 18 d. Šeštoji „Shanghai“ universalinė parduotuvė uždarė parduotuvę po jos verslo.Prieš tai Ramiojo vandenyno universalinės parduotuvės „Huaihai“ parduotuvė, „Xinke“ stoties parduotuvė ir „Land Square“ uždarytos parduotuvės.Kituose miestuose nėra neįprasta uždaryti universalinių parduotuvių duris.
02
Pagrindinė patirtis patirti kilimą
Šanchajus yra šiuolaikinių Kinijos universalinių parduotuvių formatų gimtinė.Pirmoji laivų universalinė parduotuvė, viena iš keturių pagrindinių Nandjing Road kompanijų, yra Šanchajaus universalinių parduotuvių pramonės protėvis.1995 m. Atidarė pirmuosius aštuoniasdešimt BAI, tai yra pirmoji didelė Kinijos universalinė parduotuvė, kuri bendrai bendrai įmonei Kinijoje.Nuo to laiko universalinės parduotuvės formatas buvo įtrauktas į „Auksinį amžių“.
Tačiau augant E komercijai, žmonės gali lengvai apsipirkti mobiliaisiais telefonais, nereikia leisti laiko eiti į fizines parduotuves, o įvairiuose miesto kampeliuose atidaromi dideli prekybos centrai Patirties vietos.Universalinių parduotuvių konkurencingumas buvo rimtai ginčijamas.
Pramonės atstovai teigė, kad daugelis veteranų parduotuvių atidarė daugiau nei dešimt metų ar net dešimtmečius.Pakeitus laiką ir atnaujinus vartotojų paklausą, šis tradicinis verslo modelis turi sunkumų patenkinti šiuolaikinių vartotojų poreikius.„Dabar vartotojų paklausa yra ne tik pats produktas, bet ir vertina komfortą, patogumą ir susidomėjimą apsipirkimo procesu. Tai būtent universalinių parduotuvių trūkumai.”
Palyginti su nuolatinėmis tradicinių universalinių parduotuvių uždarymo parduotuvėmis,Šanchajaus prekybos centrai atidarė daugiau, didesnius ir toliauEsmėRemiantis Šanchajaus prekybos centrų asociacijos statistika, nuo 2023 m. Pabaigos buvo 381 esami prekybos centrai (daugiau nei 30 000 kvadratinių metrų), o bendras statybų plotas buvo 2825,76 kvadratinių metrų.Tarp jų yra 16 „Super -Large“ prekybos centrų, turinčių daugiau nei 200 000 kvadratinių metrų, įskaitant Lujiazui Šanchajaus centrą, Šanchajaus pasaulinį uostą, Pentagoną ir Nanxiango įspūdį.
Šiandien prekybos centras tapo pagrindine fizinio verslo jėga.2024 m. Šanchajus pridės dar 52 prekybos centrus su daugiau nei 30 000 kvadratinių metrų(Įskaitant senojo renovacijos projektą), pagrindiniai nauji miestai yra penki nauji miestai, o 40 naujų projektų yra maži ir vidutinio dydžio prekybos centrai, turintys mažiau nei 100 000 kvadratinių metrų.Tėvų vaikas, Yi Lao, maistas, sporto varžybos, pramogų treniruotėsLaukdamas kelių segmentinių sričių, bendruomenės verslą, kuriame pagrindinis dėmesys skiriamas piliečių poreikiams.
03
Turtingas verslo derinys nuėmė srautą neprisijungus
Pagrindinis „High -Energy“ žaidėjų pranašumas prekybos centre yra suteikti vartotojams geras kosmoso aplinkosaugos paslaugas, renkant skirtingus formatus, sukurti svarbiausius scenos temas, pritraukti vartotojus, išlaikyti vartotojus ir tapti neprisijungusio srauto kolekcija.
Kaip didžiausias prekybos centras centriniame Šanchajaus miesto rajone, 2023 m. Šanchajaus pasaulinis uostas buvo parduotas metinėmis pardavimo pajamomis20,3 milijardo juaniųGeri rezultatai pranoko 17,1 milijardo juanių Šanchajaus Hang Plaučių aikštėje ir apsigyveno Šanchajaus komercinių pardavimų sąrašo soste.Nuo „didelio ir dirvožemio“, kuris buvo „juokėsi“ prieš dešimt metų iki šiandienos „Crown Crown“ ir „Popular King“, ką Šanchajaus globalus uostas padarė teisingai?
Įėję į pasaulinį uostą, jo plotas yra didelis ir pilnas funkcijų, o tai yra nuostabu, tarsi tai būtų milžiniškas orlaivių nešiklis, turintis komercines funkcijas.Pagal pranešimus,„Global Port“ kasmet nuolat koreguoja prekės ženklo formatą, o vidutinis metinis naujas kursas yra beveik 10%.2023 m. Buvo pristatyta daugiau nei 30 pirmųjų parduotuvių, įskaitant „Tomo“ žaidimo kolekcijų parduotuvių pomidorų kišenes, „pasidaryk pats“ rankų darbo prekės ženklą „Howow D2Y“, „Audimas Hanfu“ ir kt. srautas prekybos centre
Šanchajaus pasaulinis uostas, nutraukęs tradicinį prekybos centro modelį, taip pat busĮvairi meno veiklaĮtraukite kasdienes verslo operacijas ir pamažu įvaldžiau laimingą jaunų žmonių „susidomėjimo suvartojimo“ slaptažodį.4 -ojo aukšto pramogų salė buvo atnaujinta. Kitos parodos.
Taip pat daugiausia žaidžia visose klientų bazėje, „Hongqiao Nanfeng City“ naudojamas naudotiTėvų vaikų formatasNorėdami supjaustyti įėjimą, naudokite„Kūdikių ekonomika“Pasiekite visos šeimos vartojimo poreikius ir padidinkite vartotojų klampumą.Devyniaisiais atidarymo metais „Hongqiao Nanfeng City“ prieširdis kiekvienais metais yra nuo 6 iki 7 IP.Daugiausia dėmesio skiriama tėvų vaikams, įvairių formatų -nuo mažmeninės prekybos, maitinimo iki švietimo ir pramogų patirties prekybos centre, ir prekės ženklas yra gana baigtas.„Puxi tėvų -vaikų prekybos centras“Etaloninis vaizdas.
IP paroda „Leopardo Tibeto miško tyrinėjimas“ Nanfeng mieste yra gana populiari
Siekdamas leisti „kūdikio“ tėvams įsikurti apsipirkti ir iš tikrųjų paversti „eismą“ į „išlaikymą“, Hongqiao Nanfeng City taip pat perkėlė daug smegenų.Pavyzdžiui, tuo pačiu metu, kai „Atrium“ yra IP, jis sukūrė automobilio prekės ženklo „Flash“ sritį, supranta „motinų ir tėčių ir tėčių ir tėčių stebi automobilį“ ir sukuria srautą savo fiziniam asmeniui. Parduotuvės.pavyzdžiuiNe -žiemos ir vasaros atostogose, pristatant meno IPS, pritraukiantį aplinkinius baltųjų apykaklių darbuotojus, praturtindami klientų šaltinį, sukuriant galimybes ne laisvai maitinančioms parduotuvėms ir kt.Esmė
04
Vis dar galite tai padaryti vis dar gali rasti savo padėties universalinę parduotuvę
Remiantis tuo metu, kaip universalinės parduotuvės turėtų transformuoti ir sulaužyti?Po daugiau nei dešimties metų kovos išeitis priešais universalinę parduotuvę buvo labai aiški, yra tik du, tik du, ir yra tik du.Vienas yra padaryti didesnį, kitas – daryti specialybęEsmė
„So -alage Bigger“ ne tik plečia plotą, bet dar svarbiauIšplėskite formatą, Norėdami pateikti daugiau gudrybių, leiskite klientams toliau kurti retordininkus;Padėties nustatymas tiksliau ir arčiau, Pagyvenę žmonės, baltųjų miestų darbuotojai, motinos ir kūdikiai, dvi dimensijos rinkos yra visos rinkos segmentai, kuriuos galima giliai ugdyti.
Praėjusį savaitgalį pirmieji aštuoniasdešimt BAI buvo skirtas sušildyti „penkių penkių penkių prekybos festivalį“ ir pradėjo kasmetinę specialią sesiją, skirtą specialiajai sesijai. Pritraukė vartotojus „pirkti, pirkti, pirkti“ iš ankstoPirmųjų aštuoniasdešimt Bai generalinio direktoriaus pavaduotoja Wang Jia sakė,Visuotinė parduotuvė yra paskirties vietaEsmė
„Po koregavimo pirmojo aukšto planavimo kosmetikos prekių ženklų skaičius padidėjo nuo 34 iki 45, o 27 grožio prekės ženklai buvo atnaujinti ir patobulinti, kad būtų galima toliau nustatyti aštuonių šimtų grožio kosmetikos„ Shanghai Market “galvos padėtį. Fasado projektas yra Transformuota, o didelė išlenkta siena ir besisukantys laiptai yra paversti „grynaisiais raudonaisiais perforavimo taškais“.
Kalbant apie koregavimą, „New World Oshimaru“ universalinė parduotuvė šiais metais pradės aukšto lygio transformaciją.Įkvėptas „Crown“, kuriant „Bund Eye of Bund“, sukuriant tokią svarbiausią sritį kaip kultūros galerija, interaktyvi erdvė, „Wild Fun Garden“ ir „Brand Show Field“Tikslas tapti grynuoju raudonojo perforatoriaus tašku piliečių galvoje.„Ye Yifan“, „New World Okura“ universalinės parduotuvės vykdomasis direktorius, teigė, kad ši pertvarka yra ne tik fizinės prekybos erdvės atnaujinimas, bet ir novatoriškas bandymas tradiciniams universalinių parduotuvių formatams. Leiskite jiems skirtingu metu skirtingais laikais.
Bailian Zx rytiniame Nandžino kelyje tapo Šanchajaus antrąja tiesiogine Šventajai žemei
Taip pat yra keletas senų universalinių parduotuvių, kurios pateko į rinkos segmentą ir keičiasi iš išsamios universalinės parduotuvės į temų universalines parduotuves.Tarp jų sėkmingiausias atvejis neabejotinai keičia „Hua Lian“ komercinį pastatą.Pirmasis vidaus verslo pastatas su „antrinio elemento“ tema -„Bailian ZX ZX Chuangqu“ laukasEsmėKiekviena prekybos centro detalė „apima dvi dimensijas“. Tai surinko dvi dimensijos kultūrą.Tik praėjus vieneriems metams po atidarymo, „Bailian ZX Chuangququ“ laukas tapo „antrine kultūrine šventa vieta“ jaunesnėms socialinio vartojimo kartoms Šanchajuje.Šių metų pavasario festivalyje jo vienviečių keleivių srautas išaugo 63%, o masto pardavimai padidėjo 175%.
Taip pat yra senų mados universalinių parduotuvių, tokių kaip 1 -asis grynieji pinigai komerciniame centre ir „New World City“Išimkite keletą aukštų ir sukurkite „Dviejų matmenų“ temos kaimynystę ir atlikdami erdvęPadedami verslo ir keliautojų, mes kartu bendradarbiausime, kad pritrauktume daugiau jaunų vartotojų patekti į parduotuvę.”Mes tikimės panaudoti prekių ir paslaugų patobulinimą, kad pritrauktų daugiau jaunų klientų bazių.” „7 -ajame prekybos centro aukšte ir turėtame. Dvylika svaiginančių teatrų tapo naujuoju Šanchajaus scenos meno orientyru.„Remiantis mūsų apklausa,„ Post -90s “moterys vartotojai yra pagrindinė„ Žvaigždžių kosmoso “stebėjimo žvaigždės jėga. Tai taip pat yra pagrindinė klientų grupė, į kurią mes kreipiamės į pritraukimą“.
Rinkoje yra daugybė tomų, o Šanchajaus verslas sunkiai dirba.Kadangi laikai ir toliau juda į priekį, nesvarbu, ar tai universalinė parduotuvė, ar prekybos centras, verslo atnaujinimas ir pakeitimai visada buvo nepakitęs pasiūlymas, ir tai yra svarbi priemonė išlaikyti konkurencinį pranašumą.Tik turint aukštus savanorius, Šanchajus gali tapti nauja vartotojų prekės ženklo susibūrimo vieta, modelio inovacijų šaltinis ir vartotojų tendencijos, kad pagreitintų tarptautinių vartotojų centrų miestų patrauklumą ir įtaką.
Auksinės pakrantės darbaskambarys
Autorius |
Grafika |
Redaktorius |
Ataskaita/atsiliepimai

You May Also Like

More From Author