„Scientific Compass“ pradėjo veiksmą „Sunshine Research“, kad ryžtingai priešintųsi mokslinių tyrimų lėšų grynųjų pinigų panaikinimui, kad paskatintų klientus

Estimated read time 2 min read

Neseniai mokslinių tyrimų paslaugų kompasas pradėjo operaciją „Sunshine Scientific Research“. Vartotojams ir visuomenei ir ryžtingai priešinasi bet kokiems sukeltų mokslinių tyrimų finansavimui.

(Institucinė išpažintis, išleista yangguang.com)

Kaip pagrindinis mokslinių tyrimų plėtros skatinimo vežėjas, mokslinių tyrimų fondų standartizavimas turi didelę reikšmę palaikant mokslinių tyrimų vientisumą ir skatinti mokslines inovacijas.Ilgą laiką valstybė suteikė didelę reikšmę mokslinių tyrimų fondų valdymui ir pamažu padidino reguliavimo pastangas tvarkyti baudžiamąsias bylas, kurios sudaro mokslinių tyrimų fondus.„Sunshine Research“ tapo bendrąja tendencija.

Šiame kontekste mokslinis kompasas ėmėsi iniciatyvos pradėti „Sunshine Scientific Research“ operaciją pramonėje ir ryžtingai priešinosi bet kuriam tikslui skatinti mokslinių tyrimų paslaugų teikimą. mokslinių tyrimų fondų neteisėto naudojimo.

Mokslinis kompasas taip pat oficialiai išleido „Sunshine Scientific Research Management“ ir turi Saulės tyrimų pažadų pasirašymo ceremoniją 31 biuruose Pekine, Šanchajuje, Hangdžou, Guangdžou ir kitose šalyse. paskatinti mokslinių tyrimų fondus ir užtikrinti, kad kiekvienas mokslinis mokslinių tyrimų finansavimas būtų naudojamas pačiam moksliniams tyrimams.

Per pastaruosius dešimt metų greitas mokslinio kompaso vystymasis pasinaudojo nacionaline stipria moksline ir technologine jėga ir gera mokslinių tyrimų ekologija.Pan Yu, mokslinių gairių įkūrėjas, teigė: „Mokslinis kompasas ne tik tikisi pateikti aukštos kokybės produktus ir paslaugas mokslinių tyrimų grupėms, bet ir padeda Kinijos mokslinių tyrimų pokyčiams sveikesnės ekologijos srityje“.

„Saulės mokslinių tyrimų“ nusileidimas nėra momentinis darbas, jau nekalbant apie vienos įmonės galią.Mokslinis kompasas tikisi pereiti prie šios veiklos. Kita vertus, palaiko „Saulės mokslinius tyrimus“, atkreipkite dėmesį į mokslinių tyrimų fondų standartizavimą, laikykitės akademinių normų, griežtai laikykitės mokslinių tyrimų vientisumo ir kartu sukurkite gerą mokslinių tyrimų ekologiją.

You May Also Like

More From Author