Savivaldybės antrosios žmonių ligoninės sveikatos populiarumo populiarumo konkurso turnyras buvo sėkmingai surengtas

Estimated read time 2 min read

„Zhumadian News“ (korespondentas Zhou Tianas), norėdami iškasti, ugdyti ir rezervuoti populiarumo mokslo talentus, dar labiau sustiprina medicinos darbuotojų sveikatos mokslo populiarumo galimybes ligoninėje ir dar labiau skatina sveikatos žinių populiarumą. Liaudies ligoninės (Zhengdžou universiteto priklausoma smegenų ligoninė) Health Popular Dopulation Konkurso turnyras vyko konferencijų salėje, šeštajame klinikos pastato aukšte.

Varžybas aktyviai dalyvavo ligoninės klinikinių medicinos technologijų skyriai, iš viso buvo pateikta daugiau nei 30 populiarių mokslo darbų.Po atrankos į teismą pagaliau pateko 20 populiariausių mokslo grupių.Prieš žaidimą žaidėjai kruopščiai suplanavo ir ruošėsi atidžiai.

Prieš varžybas, partijos komiteto sekretoriaus pavaduotojas Wangas Fukunas atidarė atsistatydinimą.Jis sakė, kad šis sveikatos mokslo gebėjimų atranka yra svarbi priemonė mūsų ligoninei praktikuoti sveikatos priežiūros koncepcijas, turtingas sveikatos formas ir vežėjus. Aktyviai dalyvauti sveikatos mokslų populiarume.Tikimasi, kad ligoninės darbuotojai pasinaudos šiomis varžybomis kaip galimybė aktyviai dalyvauti sveikatos mokslo populiarumo darbe.

Prieš žaidimą žaidėjai kruopščiai suplanavo ir ruošėsi atidžiai.Įvykio vietoje žaidėjai kartu su realiais atvejais rodė scenarijus, PPT kursų programinę įrangą, vaizdo įrašus ir tiesiogines veiklos demonstracijas, kurios jums suteikė garsų kalbą ir sąveiką.

Remiantis kalbos turinio aspektais, kalbos įgūdžiais, kalbėjimo efektais, kalbėjimo laiku ir kt., Konkurso teisėjai išsamiai įvertina įrašus.

You May Also Like

More From Author