Savarankiškas švietimas, šeimos švietimas, mokyklinis ugdymas ir socialinis ugdymas

Estimated read time 11 min read

Kodėl jūs vis dar turite mokyti save šiandien?Nes galutinėje analizėje mokyklų švietimas yra kolektyvinis ugdymas ir gali būti skirtas tik daugumai žmonių, ir tai gali būti tik pats pagrindinis dalykas.Pvz., Jei esate istorijos meistras, jei žmogus specializuojasi specialioje temoje, bus lengva tapti talentu, tada ateis bėda. į lavono profesorių?

Kita mokyklinio ugdymo sistemos problema yra paskirstymo pasirinkimas. Tai nėra geras būdas, ir tai nėra vienintelis būdas.Pvz., Jei žmogus mėgsta piešti, todėl jūs negalite išmokti gerai tapyti, neskaitydami Dailiųjų menų akademijos ir panaudoti ją gyvenimui?Ar Hanas Hanas, kuris negali stoti į universitetą, nėra sėkmingesnis nei dauguma kolegijos studentų?Xu Xiang, privataus kapitalo brolis, kuris buvo sugautas ne taip seniai, taip pat buvo vidurinės mokyklos moksleivis.

Be to, visose pasaulio srityse yra daug žmonių, tačiau jų užsiėmimas nėra mokytojas.Tačiau daugelis tokių žmonių paliko knygas ir straipsnius, ypač informacijos, sutelktos į internetą, laikais.Pavyzdžiui, atvira „Netease“ klasė gali suteikti galimybę kiekvienam gauti pagrindinius kursus kolegijoje.

Kai kurie žmonės gali pamanyti, kad vaikas yra tuščias popieriaus lapas, ir jis jį įklijuoja, ir jis kalba grynai.Tai gali būti teisinga, kai jis buvo jaunas, tačiau, augant jo vaikui, jo savarankiškas supratimas pabus.

Anot senovės legendų, siela yra nemirtinga po mirties, ir ji gali būti pakeista (jei jus domina, galite baidu „atsinaujinti žmones“).Net ir genetikos atžvilgiu žmogaus ląstelėse yra 23 poros chromosomų ir poros vaikų chromosomų derinio galimybė (23 kvadratai 23) × (23 regionai 2) = 70,368,744,177,664 (70 trilijonų (70 trilijonų), visa Žemė yra tik Žemė, yra tik Žemė, tik Žemė yra tik Žemė, yra tik 70,368,744,177,664 (70 trilijonų). 7 milijardas), nors vaikas gimsta iš tėvų, jis gali būti visiškai skirtingas nuo tėvų, net visiškai kitaip.

Konfucijus jau seniai sakė, kad reikia mokyti pagal medžiagą. „Potencialas“, tada yra koks nors potencialas.Be to, visi yra unikalūs pasaulyje. Apie situaciją (pomėgius, pomėgius) lemia jos pačios mokymosi ir vystymosi kryptį.

Tačiau prieš savarankišką švietimą reikia turėti tam tikrą pagrindą. Šeimos švietimas. kad galėtumėte kontroliuoti save.Šiuolaikinės technologijos gali sustabdyti žmones, sergančius širdies ir plaučių, kurį laiką pratęsti savo gyvenimą, tačiau jie negali priversti žinių ir minčių į asmens protą.

Sunkiausia savęs švietimo dalis yra ta, kad niekas paprastai nėra valdomas, niekas neprižiūri, ir niekas nėra vadovaujamas. Sakė žmogaus prigimtis.Kitas egzamino žala yra čia. Mokytojų ir studentų pastangos, studentai, meistriški „tvirti, o testų rezultatai yra daug geresni nei to paties amžiaus Vakarų šalyse. Tačiau universiteto spaudimas dingsta. Ar monarchai gali stebėti, kiek kolegijos studentų gali sąmoningai studijuoti ir studijuoti?Pažvelkite į aplinkinius jaunus žmones, beveik tada, kai jie žaidžia su savo mobiliaisiais telefonais ar planšetiniais kompiuteriais, aš beveik perskaičiau kitas knygas, išskyrus laiką pamatyti romaną.

Čia taip pat parodome išskirtines priemones suteikti žmonių išsilavinimą pradinės mokyklos etape. Namų darbai. Įtariama, kad studentai nėra tinkami skaityti;Kai vaikas auga iki savęs švietimo stadijos, jis jau seniai prarado motyvaciją ir entuziazmą.Todėl, kai Kinijos tėvai džiaugiasi matydami mokytojų pastangas mokyti, atiduoti savo vaikams daug namų darbų ir mano, kad jie pasinaudojo pigiais ir laimingais, vaikai, kuriems turėjo būti sėkmingi, buvo slapta sunaikinta talentų. Pamesta.

Draugų pasirinkimas taip pat priklauso savęs švietimo kategorijai, nes draugai yra visiškai savanoriškiŠtai kodėl kai kurios garsios pirminės ir vidurinės mokyklos yra tokios pasipiktinusios.Žinoma, jei norite pakeisti save, turėtumėte pradėti nuo keitimo draugų, viena vertus.

Augimo ir talentų procese savarankiškas švietimas yra būtinas ir pats kritiškiausias etapas, ir mes jį sunaikinome. Turėkite tik pinigus, tačiau tik priežastis, kodėl amatininkas negali gaminti meistro.Tačiau man patinka YILE bijodamas bėdų ir sunkaus darbo yra žmogaus prigimtis, todėl ji pasmerkta. Visa tautos esmė

2. Šeimos (šeimos išsilavinimas)

Kur yra skirtumas tarp tėvų ir veisėjų?

Visi auga šeimoje, o tėvai yra patikimiausi žmonės savo vaikams.Vakariečiai sako, kad tėvai yra svarbiausi mokytojai.Tėvų žodžiai ir darbai tapo vaikų žodžiais ir darbais.Nors mokyklinio ugdymo turinys taip pat turi moralinio ugdymo turinį, žmonių mintys apie kalbą ir elgesio įpročius reikia ilgą laiką plėtoti lėtai, o daugiau nei trejus metus mokytojų ir studentų mokytojų ir studentų nėra.Be to, „Jei to nematote, nežinote, ar tai matote, nežinote, ar tai darote“. Švietimas vaikams yra „matytas“.

Be to, ne viskas tinkama mokymui mokyklose, tokiose kaip vietinės tarmės, liaudies veikla, etninės mažumų kultūra, kovos menų qigong drama ir kt. Kinijos kultūra tūkstančius metų nesiremia Konfucijaus mokiniais, bet per kartas kartas, tačiau kartos kartos, tačiau kartų kartose tėvas ir sūnus buvo perduoti.Šiandien mes per daug pabrėžiame mokyklinį išsilavinimą ir sąmoningai nekreipiame dėmesio į šeimos švietimą. .Dabar visi turi daugybę didžiųjų Vakarų festivalių.Dainų dinastijos pabaigoje ir ankstyvosios dainų dinastijos pradžioje Mongolijos kavalerija nužudė Hano žmones dešimtyje kambarių ir devyni tuščias, ir ji nesugebėjo sustabdyti kinų kultūros paveldėjimo. 1,3 milijardo kinų žmonių.

Iki šiuolaikinės Vakarų civilizacijos atsiradimo Kinija buvo pirmoji iš keturių pagrindinių pasaulio civilizacijų.Kodėl dauguma senovės Kinijos žmonių turi aukštesnę moralę ir etiketą nei šiandienos Kinijos žmonės?Kadangi praeityje visa visuomenė daugiausia dėmesio skyrė moraliniam žmonių švietimui, tuo metu moralinis išsilavinimas neapsiribojo nedaugeliu privačių mokyklų, bet ir visos visuomenės, ypač kiekvieno klano ir šeimos švietimo, rezultatas kaimas.

Žmonės yra informaciniai gyvūnai, ir dauguma žmonių nusprendžia veikti pagal gautą informaciją.Jei pradinių klasių moksleivių grupė kiekvieną dieną rengia kovos menų filmus, kovos fenomenas padidės;Asmuo nuolat priima įvairią informaciją augant asmeniui, o didžioji dalis veiksmingos asmens informacijos gaunama iš šeimos, nes tėvai yra autoritetingiausias informacijos šaltinis.

Radau, kad studentai parodė aiškų „Anti -Turtle Triušio rasės“ reiškinį.Jei vaikas, turintis stiprų mokymosi sugebėjimą ir silpną mokymosi sugebėjimus, lyginamas su vėžlių triušių rase, pastebėsite, kad triušiai dažnai yra triušiai, o tie, kurie miega, dažnai yra vėžliai;Žvelgiant iš informacijos perspektyvos, galima paaiškinti, kad triušių šeima dažnai yra triušiai, o vėžlių šeima paprastai yra vėžlys.Tėvai yra patys autoritetingieji informacijos šaltiniai.

Šeimos išsilavinimas turėtų būti nustatomas atsižvelgiant į vaiko augimo procesą, todėl tėvai, kurie tikisi eiti į mokyklą nusipirkti mokyklos rajono namą ar nusiųsti savo vaikus į užsienį, geriau suprasti vaiko augimo psichologiją. Dėl daugelio klausimų ir klausimų, nes jo patikimiausi tėvai gali suteikti autoritetingiausią ir ryžtingiausią pagalbą.Ypač ilgalaikiame sambūvyje su vaikais yra prieinamas vaiko plastikas, o paskutiniame savarankiško švietimo etape jis teikia patarimus ir pagalbą vaikams ir skatina.Tai yra naudingiau vaikams pagaliau tapti talentais.

Apskritai, vaikai turėtų išmokti palaipsniui kontroliuoti savo nuotaiką tėvų mokymo kabinete prieš mokyklą ir išmokti mandagaus fondo etiketo.Manau, kad geriausi mažų vaikų žaislai yra maža smėlio krūva ir keli skirtingai žaidžiantys žaidėjai.

Kai vaikai įstoja į pradinę mokyklą, jie gali padėti vaikams skaityti daugiau papildomų –Curcular knygų, pripažindami žodžius, ir išsiugdyti įprotį skaityti ir mąstyti apie skaitymą ir mąstymą.Kinijos žmonių išsilavinimas iš tikrųjų turi pranašumą, kurio kiti negali palyginti.

Be to, šioje sistemoje, kuri nesikeitė, tėvai turėtų suprasti mokyklinio ugdymo trūkumus ir stengtis padėti vaikams sumažinti nereikalingą nereikalingą akademinį spaudimą ir naštą bei apsaugoti savo vaikų pasitikėjimą savimi ir smalsumą. Padrąsinimas po vidurinės mokyklos.

Tėvai yra patikimiausias asmuo savo vaikų procese. Pažvelkite į problemą, žiūrėkite kitus, pamatykite pasaulį, pasakykite vaikams, kad pasaulis yra puikus ir nuostabus, yra daugybė būdų, kaip gyventi, paskatinti jį svajoti ir sunkiai dirbti, kad įgyvendintų savo svajonę.

Žinoma, jei jūs manote, kad tai yra per daug varginanti, tai nėra svarbu Su jų tėvais.Studijos užsienyje parodė, kad vaikų plastiškumas yra didžiulis.

3. Mokykla (mokyklinio ugdymo)

Mokyklinio ugdymo vaidmuo talentams neturėtų nei nuvertinti, nei pervertinti.

Šiuolaikinio mokyklinio ugdymo vaidmuo yra sukurti natūralių žmonių ir visuomenės plėtrą.

Šiuolaikinis mokyklinis švietimas vaidina svarbų vaidmenį žmonių talentuose, tačiau tai daugiausia siekiama padėti žmonėms padėti žinių ir kultūros pagrindą. galutinis savęs švietimas.Ir beviltiškai plėtojant universitetą per pastaruosius dešimt metų, dabar labai didelis žmonių, įgijusių mokslus, skaičius. įdarbinimasTai yra viena iš priežasčių, kodėl daugelis žmonių sužino, kad neturi nieko bendra su kolegija.

Mokyklos švietimas taip pat turi funkciją.Be to, Hanas Yu jau seniai paaiškino mokytojų vaidmenį švietimo srityje „Mokytojų teorijoje“, pamokslaudamas, mokantis ir painiavos. Abejonės studentams.

Tačiau nemanykite, kad mokytojai mokys studentų moralę, ir jie mano, kad jie gali stumti savo vaikų moralinio išsilavinimo pareigas mokytojams.Vaikai nėra kvaili. mokykloje?

Blogiausia yra tai, kad mūsų mokyklinio ugdymo mechanizmas yra iškraipytas ne talentams, o ugdyti darbo priemones.

Mokyklos mokymo programos sunkumai ir pažanga turėjo būti suformuluoti atsižvelgiant į žmonių augimą ir plėtrą, ypač pradinės mokyklos etape. Scena yra labai sunku išmokti daug.Pradinės mokyklos kursas turėtų būti lėtas ir lėtas, leidžiantis vaikams lengvai mokytis, išlaikyti pasitikėjimą savimi ir smalsumą ir leisti pradinių klasių moksleiviams turėti daugiau laiko žaisti su tokio paties amžiaus vaikais. fizinė ir psichinė sveikata.Palaukite, kol jų fizinis ir protinis vystymasis vidurinėje mokykloje neatsiliks, o tada lėtai pridėkite.Tačiau mūsų pradinė mokykla yra visiškai priešinga. Pradinės mokyklos mokiniai abejoja savimi.Mūsų pradinė mokykla netgi vystosi, kad tėvai galėtų kiekvieną vakarą perduoti savo vaikus patarti, kad baigtų namų darbų iškrypimus, kad mokyklinio ugdymo, kuris jau buvo naudojamas padėti nenormaliam mokykliniam ugdymui, o vėliau iš svarbaus šeimos švietimo, iškrypėliais.

Vidurinės mokyklos yra vaikų pokyčiai nuo paauglių prie suaugusiųjų, nuo priklausomybės iki nepriklausomybės. Galų gale eikite į svarbų savęs švietimo periodą.Šiuo metu mes laikėme antrinį įėjimo egzaminą ir įėjimo į kolegiją egzaminą kaip vienintelį tikslą. . darbo.

Iš pradžių tokiai nepagrįstai mokyklinio ugdymo sistemai taip pat reikėjo tėvų suprasti ir apsaugoti mūsų vaikus, o mes sąmoningai viešinome mokytojus kaip sodus, inžinierius, žvakes ir sukeltus tėvus, kurie buvo protingi.

Jei išsilavinimo procesas yra lyginamas su ilgu, tada turi būti tolygiai važiuojanti ilga dalis Kad mūsų vaikai buvo raginami pradėti švietimo liniją, atrodo, kad tai yra reikšmingas pavyzdys, tačiau jie anksti praleidžia savo pastangas ir bėga lėčiau.

Ketvirta, socialinis (socialinis išsilavinimas)

Pagrindinė visuomenės funkcija visai nėra švietimas, tačiau visuomenės sistemos poveikis švietimui yra didelis.

Visuomenės sėkmė žmonėms atsispindi dviejose vietose. yra teisingi ir skaidrūs.Atliekant galutinę analizę, visus anksčiau paminėtus švietimo klausimus iš tikrųjų lemia mūsų visuomenės institucinė problema.

Žmonės yra informaciniai gyvūnai.Ir atvirkščiai, kuo atviresnė visuomenė, tuo laisvesnė ir autentiškumas yra informacija.

Be to, savanaudiškumas yra ir žmonių prigimtis.Todėl kuo išsamesnės konkurencinės taisyklės pagal socialinę sistemą, tuo skaidresnė ir sąžiningesnė, tuo labiau ji turės tuos, kurie turi potencialą ir nori sunkiai dirbti, o jų sėkmė taps kitų pavyzdžiu, pritraukdama daugiau talentų būti Gimė, visa, visa visuomenė sukūrė gerybinę.Kadangi taisyklės yra teisingos ir skaidrios, sėkmingi sėkmingų žmonių peizažai ir pralaimėtojas gali būti ramus, todėl visa visuomenė tampa harmoningesnė ir stabili.

Priešingai, nesąžiningiau ir skaidriau visuomenėje, šviesioje pusėje taisyklės yra apgaudinėjančios.Koks sėkmingas žmogus patiria žmonių neapykantą ir neapykantą, o nevykėlis yra pasipiktinimas ir nenoras.Visa visuomenė kupina pykčio, o žmonės ir žmonės slapta apkabina.Tačiau visi nėra kvaili ir niekas nenori mokytis ir kurti gerai, ir jie pagalvos, kaip tai išimti.

Todėl, jei Kinija nori realizuoti atjauninimą, ji neišvengiamai sukonstatys gerą švietimo sistemą, o švietimo sistemos raktas yra sukurti atvirą ir sąžiningą socialinę sistemą.

Nykščiai aukštynYra padrąsinimas | DalintisYra geriausias palaikymas

Paveldėk Kinijos civilizaciją

Kurti harmoningą visuomenę

Šalavijas

Galų gale būsime tautos atgimimas

prisidėti prie mano pastangų

Weibo:@Sichuan Shengxian koledžas

You May Also Like

More From Author