Saugokitės sunkių mankštų: per didelis žaidimas, sukeldamas tinklainės įtrūkimų skylutes

Ponas Wangas yra krepšinio entuziastas.Iš pradžių jis tiesiog jautėsi šiek tiek skausmingai ir per daug nerūpėjo.Tačiau, pasibaigus žaidimui, jo vizija ir toliau mažėjo, todėl jis nesijaudino, todėl jis nusprendė nedelsiant vykti į ligoninę egzaminui.
Išsamiai ištyrus Akių oftalmologijos ligoninės Oftalmologijos skyriaus vyriausiojo gydytojo pavaduotoją Changsha Xiangjiang.Tinklainės įtrūkimai yra įprasti priekiniai pažeidimai, kuriuos dažniausiai sukelia tokie veiksniai kaip trauma ir aukšta trumparegystė.Jei jis nėra gydomas laiku, tai gali sukelti rimtų pasekmių, tokių kaip tinklainės kritimas.
Dr Peng Xin, kad nedelsdamas nedelsiant laiko gydyti avarinį gydymą, nedelsdama pasirūpino pono Wango tinklainės lazerio kieta p. Wang operacija, o operacija buvo labai sklandi.Po gydymo p. Wango tinklainė buvo sustiprinta laiku, kad būtų išvengta tolesnės žalos.Ponas Wangas už tai yra labai dėkingas.Tuo pat metu jis taip pat tikisi, kad daugiau žmonių primintų daugiau žmonių per savo patirtį, kad jis turi atkreipti dėmesį į akių apsaugą ir išvengti nereikalingos žalos mankštos metu.
Vyriausiojo gydytojo pavaduotojas Peng Xin, Akių oftalmologijos ligoninės Oftalmologijos skyriaus vyriausiojo gydytojo pavaduotojas Changsha sakė: Priminkite visiems per šį įvykį, kad turite atkreipti dėmesį į savo akių apsaugą mankštos metu.Ypač atlikdami didelio intensyvumo pratimus, tokius kaip krepšinis ir futbolas, turime dėvėti profesionalius apsauginius akinius, kad sumažintume akių sužalojimo riziką.Jei randama tinklainės deformacijos plotas arba įtrūkimų skylė, reikia laiku atlikti lazerį ar chirurginį gydymą.Kai trumparegystės pacientai staiga praranda regėjimą, o priešais akis plūsta tamsūs šešėliai, ypač kai žaibiškas mirksėjimas arba kai prieš akis yra fiksuotas juodojo šešėlio dangtis, jie turėtų kuo greičiau kreiptis į gydymą , nes šie simptomai gali būti tinklainės atsiribojimas arba kraujavimasis geltonosios dėmės ir tt pažeidimų simptomai.(Korespondentas Liu Wangxiang Huang Hao)
Ataskaita/atsiliepimai

You May Also Like

More From Author