Sakoma, kad Henanas yra maisto „dykuma“, tai yra, jūs nežinote, pažiūrėkite į 10 vietinių maisto produktų vietiniame rajone

Henanas turi ilgą kultūros istoriją, kuri ne tik paliko mums turtingas kultūrines relikvijas ir istorines vietas, bet ir paliko mums įvairius gurmanų užkandžius.„Henan“ virtuvė turi ilgą istoriją ir unikalų skonį. kokybė.Tačiau kai kurie žmonės visada sako, kad Henanas yra maisto dykuma.

1. Hu aštri sriuba

Kalbant apie „Hu“ aštrų sriubą, pirmiausia pažiūrėkite į Henano Hu aštraus sriubos įvertinimą: „Henan Hu“ aštrūs sriuba, kad būtų paprasta, tai yra krakmolas+prieskoniai+druska. .

Aš nesakau, kad yra keletas kopūstų lapų ir kelių bulvių gabalų „Gui Xi’an“ aštrioje sriuboje.Ar tai vadinama sveikata?Paklausiau jūsų, kiek nesusipratimas su Henan Hu aštriu sriuba.Ką turite nesusipratimų dėl henano sriubos kuokštelinio maisto.„Fangzhongshan Hu“ aštrus sriuba: ingredientų jautienos bazė+milteliai+jautiena+grybelis+glitimas.

„Ruzhou Hu“ aštrus sriuba: jautienos sriuba+jautiena+susmulkinti tofu+rudadumbliai+žemės riešutai+žaliųjų svogūnų daržovės+makaronai+žemės riešutai, tai vadinama krakmolu+prieskoniais+druska?

„Fang Shili Hu“ aštrus sriuba: jautienos sriuba+jautiena+rudadumbliai+makaronai, tai vadinama krakmolu+prieskoniais+druska?

„Xiaoyao Town Hu“ aštri sriuba: jautienos sriuba+jautiena+milteliai+sauso kampanija+ausų+žemės riešutai ir kt. Tai vadinama krakmolu+prieskoniais+druska?

„Xinyang Huangchuan Maruko Hu“ aštrus sriuba: kepti kotletai+ventiliatoriai+rudadumbliai ir kt. Tai vadinama krakmolu+prieskoniais+druska?

Beiwu duhuyu sriuba: jautienos nuoviras („Northern Dance Dance“)+jautienos+makaronai+tofu+glitimas+rudadumbliai ir kt. Tai vadinama krakmolu+prieskoniais+druska?,,

Kaifeng hu aštri sriuba: Daugelis Kaifeng žmonių sumaišys „Tofu“ smegenis ir Hu aštrią sriubą, vadinamą „du mišiniai“, pipirai yra karšti, pridedama saldus ir lygus tofu.Tai vadinama krakmolu+prieskoniais+druska?

„Henan Hu“ aštrus nuoviras yra labai turtingas. Imbieras ir kt., Be to, be apdailos, yra du artefaktai: „Shanxi Lao Chen“ actas ir mažas šlifavimo sezamo aliejus.

„Hu“ aštri sriuba ir nuoviro bandelės yra puikiai suderintos, kaip ir intymus sojos pieno trintuvų santykis.Mažytos mėsos kepsnys yra labiausiai paplitęs.Keptų bandelių įkandimas, aštrios sriubos kąsnis, burbuliavimas!

Dubenėlis Hu aštrios sriubos, du aliejiniai pyragaičiai, taip pat yra labai dažnas valgymo būdas.„Zhengzhou“ mėgstamiausias yra „aliejaus bandelė“, kuri pūtė kaip trumpa šiurkšti tešlos lazda.

2. Stewn makaronai

„Henan Stew“ makaronus galima suskirstyti į ėriukų makaronus, jautienos troškinius makaronus ir tris šviežius troškinius makaronus pagal skirtingus ingredientus.Remiantis skirtinga sriubos baze, ją galima suskirstyti į baltos sriubos makaronus, skaidrių sriubos makaronus, kario makaronus ir kt.Yra keturios sielos su troškiniu, o pirmoji siela yra ši sriuba.Kaip pavyzdį vartojant baltos sriubos avienos makaronus, ši sriuba turi būti naudojama su šviežiais ėriukais, ėrienos kaulais ir ėriuko aliejumi, su imbiero ir žaliaisiais svogūnais, taip pat su pipirų kukurūzais, žvaigždžių anyžiais, kmynais, kmynais, žolių vaisiais, geru imbieru, gvazdikėliais specialia „Spice“ krepšys naudokite ugnį, kad virtumėte mažiausiai dvi ar tris valandas kartu, kol galėsite virti kaulų čiulpų esmę lazdos kauluose ir gaukite šviežią ir baltą bei švelnią ėriuko sriubos bazę.

Ši antroji siela iš prigimties yra turtingas ir skanus virimo ėriukas, gaunamas tuo pačiu metu, kai sriuba virinama tuo pačiu metu.Arba supjaustykite mėsos griežinėliais arba storos supjaustytos mėsa, skonis turi savo skonį.Trečioji siela taip pat yra ta pati siela iš visų rūšių sėjos makaronų, esančių visame paviršiuje.Ketvirtoji siela yra troškinio garnyrai.Ši dalis turi skirtingus derinius pagal meilę skirtinguose regionuose.Yra „Nanyang“ mokyklos su makaronais, pupelių oda, „Ligain“ ir „Green“ daržovėmis ir kanapių padažu.

Kaip rodo pavadinimas, jautienos troškinami makaronai, sriuba pagaminta iš jautienos.Dauguma jautienos troškinių makaronų yra virti sriubos makaronai.Skirtingai nuo skanaus ėrienos troškintos sriubos aromato, jis turi švelnų skonį.Kario makaronai yra tam tikra senos „Zhengzu“ frakcijos šaka ir turi skonį.Taip pat yra svarbus „Henan“ troškintų makaronų makaronų rūšis.

3. Politiniai makaronai

2021.7 Potvynio metu Henane, labiausiai valgomi makaronai, momentiniai makaronai, kumpio dešrelės, duona, duona.Jis buvo nupirktas degalinėje arba mieli žmonės, esantys nelaimių rajone, mus sunkiai įdarė.Vėliau „Zhengzho“ lėtai atsigavo.

Rūgštus yra tirštas, o rūgštusis pienas. Tai labiau kaip sriuba.Savo širdyje galiu atstovauti Henano dvasiai, labai pigiai ir lengvai tai padaryti, tačiau tyliai palaiko šią ankstesnių kartų ir daugelio ankstesnių kartų kartą.

4. Anyang kiaušinio audinio krepšys

Anyango gyvenimo ritmas yra labai lėtas.Komercinis miesto centras yra gana koncentruotas.T. y., Jo istorija yra per ilga, o kaina yra labai maža, palyginti su pietais.

Anyangas yra tipiškas Centrinės lygumos miestas.Žmonės šiame mieste mėgsta gerti, ypač baltąjį vyną.Pusryčiai man labiausiai patinka valgyti audinių maišelius, ir man patinka valgyti kumpio dešrą ir šiek tiek porų.

5. Dengdžou lizdo makaronai

Karšti sausieji makaronai čia buvo pristatyti prieš kelis dešimtmečius, tačiau galbūt dėl ​​vieno skonio turi būti matomas sunkaus skonio maisto produktas.Taigi jis ne kartą pagerino ir pridėjo avokado pipirų pagal sezamo padažą, o makaronų gamybos procesas taip pat padarė tam tikrus patobulinimus.Taip pat yra įvairių galvučių, jautienos, jautienos, jautienos ir rudadumblių tofu.Du būdai, kaip valgyti šlapias ir šlapias, pavyzdžiui, mano mėgstamiausia, yra džiovinta jautiena ir troškinti kiaušiniai.Jei valgysite dubenį makaronų, turėsite dubenį jautienos kaulų sriubos.Šio žmogaus meilė „Noodles“ yra labai beprotiška.

Pagal daugelį metų vystymosi tai buvo šimtai ar net tūkstančiai lizdų makaronų parduotuvių.Nesvarbu, ar klaidžiojate miesto rajone, ar klajojate miesteliuose ir miesteliuose, 100 metrų atstumu nuo miesto teritorijos turi būti lizdų makaronų restoranas.Šios didžiausios „Nest“ tinklo parduotuvės savininkas atidarė keliolika šakų. Tai jau yra mūsų viešojo maitinimo milžinas, o jo prekės ženklas tapo vizitine kortele mūsų mažoje vietoje.

6. Kaifengo sriubos krepšys

Reikia suvalgyti „Kaifeng“, yra sriubos maišas.Pirmiausia įkandkite mažą skylę sriubos maišelyje, tada pakelkite ją lazdelėmis, pirmiausia išgerkite sriubą ir panardinkite į actą, kad pagamintumėte bandeles.

7. Naftos sausainiai

„Henan“ prekės ženklo aliejaus bandelės (mano mėgstamiausios, traški oda, riebūs makaronai, perpildyti, ypač taukų baptis, per daug kvapnūs, makaronų smailė iš tikrųjų yra savotiškas žalių svogūnų pyragas. Daug žmonių valgo Shaanxi. Autorius: Henano žmonės.

8. Kepta želė

Išmaišykite su naminiu česnako sojos padažu ir pipirais, aromatas yra begalinis! nuobodus skonis, jis yra traškus ir skanus!Šis tikrasis angliavandenis yra tikrai kvapnus.

9. Sezamo druska

Kai aš buvau vaikas, aš dažnai suvalgiau savo močiutę. Tai buvo skanu.

10. koksas

Taip pat yra „Ma Yezi“, kuri taip pat yra labai traški ir kvapniai. kai aš buvau vaikas.

Išvada

Manau, kad Henano trejetuke neturėtų būti jokių problemų, kuriose yra rimčiausio Kinijos regiono provincija.Pavyzdžiui, „Dešimt Henano devynių sukčiai, būstinė Zhumadian“ ir šulinio suobų viršelis.Yra keletas priežasčių, dėl kurių Henanas gali būti nulaužtas taip apgailėtinai: vargšai, gyventojų nutekėjimas, naujienų plitimas.

Per tiek metų reformų ir atvėrimo metu daugelis miestų suklestėjo, tačiau Henanas yra labai atsakingas už grūdų gamybą ir įvairius apribojimus, ir nėra galimybės vystytis savo noru.Dauguma Henano žmonių gali eiti į darbą kitose provincijose. Galų gale Henane yra tik vienas 211

Beihangguangas, Jiangsu, Zhejiangas ir Šanchajus, tačiau jie pasivijo gerus laikus.Tai yra miesto pastangos tapti palankia sritimi.Tie žmonės, turintys juodąsias vietoves, skiriasi nuo tų, kurie žvelgia į kinus.Poveikio grandinė visada egzistavo, ir jūs esate tik vienas iš jų.Niekas nėra geresnis už ką nors kitą.

5000 metų Kinijos civilizacija yra sutelkta į Henaną tris tūkstančius metų.Šioje žemėje buvo Luoyang, senovės trylikos dinastijų sostinė, atidarė senovės septintosios dinastijų sostinę ir Anyangą, senovės Yin ir Shang sostinę.Čia gimė protėvis Fuxi ir imperatorius Xuanyuanas.Galima sakyti, kad nuleisti stereotipą ir išankstinį nusistatymą, pažinti Henaną ir suprasti Henano maistą.

You May Also Like

More From Author