Sakinys, apsaugantis aplinką (5 straipsniai)

[#【【【## 【【【【【【【【【【【(5 straipsniai)#] Mesti mažiau, o šiukšlės yra labai paprastos.Tai yraNiūrusNerimaus testasAplinkos, kuria dalijamasi ir dalijamasi aplinkos pabaiga, turinys, kviečiame skaityti ir mokytis, tikiuosi, kad ji jums bus naudinga!

1. Enciklopedija aplinkos apsaugai

 1. Mylėkite kiekvieną vandens lašą, tęskime gyvenimo išteklius, amžinai MEILĖ; , Linkiu, kad jums patiktų nesikeista, brangintumėte akis ir linkiu, kad mėgaujiesi rytojaus, nuostabu!

 2. Pasaulio aplinkos diena, patogiai kvėpuokite ore; Pirmas.

 3. Apsaugokite Gobi augmeniją, užkirskite kelią smėlio ir dulkių užterštumui ir apsaugokite atmosferos aplinką.

 4. Aplinkos sunaikinimas yra namai, kurie sunaikina mūsų išgyvenimą.

 5. Būti maloniai į žemę reikia gerai elgtis su savimi.

 6. Didelis namas, pavadintas Žeme, kiekvienais metais temperatūra kyla, ekologiškas mažėja, vandens šaltinis tampa juodas, aplinka yra labai prasta, pasaulio aplinka yra labai prasta, aplinka yra apsaugoti aplinką , energijos taupymas ir išmetamųjų teršalų mažinimas, gėlių ir žolės įvairovė, vandens priežiūros ištekliai, vandens apsauga, apsauga puikią aplinką, Pasaulinės aplinkos dieną, myli Žemę kartu, tikiuosi, kad esate patenkinti savo gyvenimu.

 .

 8. Naudokite veiksmus, kad apsaugotumėte savo tėvynę ir užpiltumėte žeme krauju.

 9. Mylėkite aplinką, kad skraidytų kalnų paukščiai, visi keliautojai sunaikinami, o aplinka gali būti parodyta Mėnulyje, o skaidrus pavasario akmuo teka; .

 10. Pasaulinė aplinkos diena, SMS išleidimas, gėlių puodelis, medžio sodinimas ir puoselėjama kiekviena žalia zona, būkime pilni žalių, naudokite mažiau plastikinių maišelių, nenaudokite putplasčio pietų dėžučių ir vienkartinių lazdelių. !

2. Sakiniai aplinkai apsaugoti

 1. Atvyko pasaulinė aplinka, įvairios gėlės, įvairios žolės, leidžiančios nuostabiai aplinkai internete; aplinkos apsauga!

 2. Išmetamųjų teršalų kvėpavimas yra „Wuyun Gai Tian“ karnavalas;

 3. Dirvožemio negalima regeneruoti, išvengti dirvožemio taršos ir dykumos bei sumažinti dirvožemio nuostolius.

 4. Mes turime tik vieną žemės motiną. !

 5. Aplinkos apsauga yra pagrindinė nacionalinė politika, kurios reikia laikytis ilgą laiką.

 6. Paukščiai mėgsta didelius medžius, nes tai yra rojus; Dirbkite kartu, kad kartu sukurtumėte kartu, kad sukurtumėte darbą kartu „Happy Blue Sky“!

 .

 8. Ateina Pasaulio aplinka, o meilės aplinka yra svarbi; Žalią ir sveiką lydės amžinai.

 9. Grynas oras, kiekviena įmonė privalo aktyviai dalyvauti.Mėlyname danguje kiekviena įmonė privalo veikti.Clear River vanduo, visi nori, kad visi tuo pasirūpintų.Turkio žolė retkarčiais yra apsaugota.Birželio 5 d., Pasaulinę aplinkos dieną, tegul kiekviena įmonė, visi dalyvauja, tobulina ją veiksmais ir naudokite patirtį, kad derliaus nuėmtumėte!

 10. Tegul „Tvarus vystymasis“ duoda mišką ir Žemės žalią filė;Pasaulinė aplinkos diena, meilės aplinka, myli pasaulį, mes elgiamės.

3. Enciklopedija aplinkos apsaugai

 1. Graži žemė yra mūsų išgyvenimo šaltinis.Taigi mes turime puoselėti žemę kaip puoselėti gyvenimą.

 2. Pasaulinė aplinkos diena, saugokite aplinką, pasodinkite daugiau medžių, padarykite žalią žalią, mažiau teršę, padarykite dangų mėlyną, taupykite energiją, turėkite išteklius turtingesnius ir apsaugokite aplinką, oras bus šviežias su jumis.

 3. Sunaikinkite aplinką, per amžius katastrofa, apsaugokite aplinką ir sunkiai dirbkite.

 4. Kalnai ir upės yra mėlynos ir mėlynos, gėlių gėlės yra žali paukščiai, skrieja žolių ilgas kareivis, o aplinką neša aplinka.

 5.寒风在哭泣,大地在迷离,环境要保护,地球需要你,创建美家园,行动在今天,多植树造林,少排放尾气,要爱护淡水,不乱扔垃圾,让蓝天更蓝,使Vanduo yra aiškesnis, o Pasaulinė aplinkos diena, linkiu jums geros nuotaikos.

 6. Jūsų planetoje reikia, suvienykite klimato pokyčius!

 7. Gaivus oras leidžia jaustis laimingam, saldus tekantis vanduo verčia jus apsvaigęs, žavus peizažas verčia jus pasilikti, Pasaulinės aplinkos diena, prašau puoselėti mūsų namus, mylėti aplinką akimis, apsaugoti jį rankomis, apsaugoti Jį Prisidėti!

 8. Turime tik vieną namą, visi tuo privalo pasirūpinti, nėra mažų aplinkos apsaugos dalykų, visi daro daugybę pakeitimų, renkami popieriaus trupiniai, šiukšlių klasifikacija yra stebuklinga metodas. ateina, ir tai turi daug viešumo.

 9. Pasaulinė aplinka yra čia.Pasaulinė aplinkos apsauga nori, kad visi apsaugotų aplinką.

 10. Aš esu aplinkos apsaugos narys.

4. Enciklopedija aplinkos apsaugai

 1. Aplinka yra nešvari, bet ir aplinka; , Leisk mums mylėti aplinką, pamils ​​mums aplinką, leiskime mums pamėgti aplinką, leiskime mums mylėti aplinką, leiskime mums mylėti aplinką, leiskime mums mylėti aplinką, leisk mums mylėti aplinką, tegul tegul Mums patinka aplinka, leisk mums mylėti aplinką, leisk mums mylėti aplinką, leisk mums mylėti aplinką, leisk mums mylėti aplinką, leisk mums mylėti aplinką, leisk mums mylėti aplinką, leisk mums mylėti aplinką, leisk mums mylėti Aplinka, leiskime mums aplinkai, leiskime mums aplinkai, leiskime mums aplinkai, leiskime mums patikti aplinkai, leisk mums mylėti aplinką, leiskime mums mylėti aplinką, leisk mums mylėti aplinką , Leisk mums pamėgti aplinką, leiskime mums patikti aplinkai, mylėti aplinką, pamėgti aplinką, pamėgti aplinką, pamėgti aplinką šiandien.

 2. Be žemės sveikatos nėra žmonių sveikatos ir natūralios rekonstrukcijos.

 3. Aplinka yra vertinga gamtos turtas. Gražesnė.

 4. Matydami šiukšles po kojomis, lengvai susidursite su medžiais, jūs būsite drąsūs;Pasaulinės aplinkos dieną tikiuosi, kad jums patinka aplinka ir pagerins gyvenimą!

 5. Kai krioklys tampa mažu upeliu, kai gripo pradžia įsiveržti, kai sniegas prasideda balandžio mėn., O žemė pradeda drebėti, ar girdi bejėgį žemės motinos šauksmą.Rūpinimasis žeme!Pradėkite nuo tavęs ir manęs!

 6. Sukurkite gražią sieną ir saugokite mūsų namus.

 7. Apsaugokite vandens aplinką ir išsaugokite vandens išteklius.

 8. Apribokite vartojimą, kad sunaikintumėte aplinką, kurioje ekosistema gali atlaikyti, katastrofos amžius, apsaugoti aplinką ir sunkiai dirbti.

 9. Birželio 5 d. Pasaulio aplinkos dieną buvo išsiųstas likimo medis.Linkiu jokių problemų.

 10. Kaip sakoma: „Lašo vandens užtenka, kad išgelbėtų gyvybę, ir žolė puošia gražų gyvenimą“.Pasaulio aplinka yra čia, parodykime gailestingumą, prižiūrėkime vandenį, išsaugokite kiekvieną vandens lašą;

5. Enciklopedija aplinkos apsaugai

 1. Su Jinshanu Yinshanu ekologinė civilizacija yra palaikymas;65 Pasaulinė aplinkos diena, meilės aplinka prasideda nuo manęs, informacija apie žemą anglies informaciją paleidžiama laimingai ir ji bus atidaryta rytoj!

 2. Šiukšlių perdirbimas, žemės apsauga, rankas kelti ir dalyvauti aplinkos apsaugoje.

 3. Pasirinkite šiukšlių klasifikaciją Senosios tradicijos ir palaikykite naują žaliosios civilizacijos madą.

 4. Nežiūrėkite, prašau prisijungti prie aktoriaus gretų.

 5. Pasaulio aplinka yra susijusi su aplinka, ekologinė dirvožemio nuostolių žala, aplinkos tarša tampa vis rimtesnė, šiltnamio efektas yra gausus, o aplinka yra skubi apie viešumą.

 6. Pilkojo dangus nebeveikia drumstų ežerų. , apsaugoti nuo jūsų ir manęs pasaulio aplinkos.

 7. Pasaulinė aplinka yra čia. Pradėkite nuo dabar.

 8. Pasaulinė aplinka, SMS artimiesiems ir draugams, apsaugoti aplinką yra labai paprastaAtkreipkite dėmesį į gyvenimą ir prisidėkite prie aplinkos.Ar šiandien prisidedate?

 9. Riboti ištekliai, neriboti ciklai.

You May Also Like

More From Author