Rockets pani Lakersi plahvatusohtlikule rünnakule Green ja Sengeni juhtimisel

Estimated read time 2 min read

Houston Rockets alistas esmaspäeva õhtul Los Angeles Lakersi 135-119 tänu energilisele duole ja pidurdamatule ründelöögile. Jalen Green ja Alperan Sengan tegid kumbki peaaegu identsed topelt-toplid, mis andis Rocketsile teise võidu kolme mängu jooksul.

Green jätkas oma kuuma seeriat, visates 34 punkti, 12 lauapalli ja seitse söötu. Morgen oli silmapaistev 31 punkti, 12 lauapalli ja seitsme sööduga. Uustulnuk Cam Whitmore viskas 20 punkti ja Jabari Smith Jr. oli 18 punkti ja üheksa lauapalliga.

Rockets oli ründavalt efektiivne, visates 53,1 protsenti väravast ja visates 29 punkti kiirelt. Nad avasid 42-31 eduseisu tänu Greeni ja Russelli 26 punktile. Teisel veerandajal suurendasid Houstoni kiired rünnakud ja kolmepunktide virvarr vahe 78-60-le poolajaks.

Kuigi Lakers võitles neljandal veerandil LeBron Jamesi (23 punkti, 10 söötu) juhtimisel tagasi, vastas Rockets igal rünnakul. Greeni otsustav kolmepunktivise kolmanda veerandi lõpus kustutas kõik Lakersi tagasituleku lootused ning Houston Rockets võitis vabavisked.

Võit lõpetas Rocketsi eduka kodupausi ja näitas Rocketsi ründepotentsiaali, kui Green ja Sengen on tules. Kuigi Lakersi viie mängu pikkune võitude seeria lõppes järsult, saavad nad Rocketsi halastamatust punktimängust ja nende kiire rünnaku efektiivsusest väärtuslikke õppetunde võtta.