Raudonojo kilimo žavesio karalienė: „Bella Hadid“ skaidrus sijonas rodo gryną mados galią

Estimated read time 2 min read

Gegužės 20 d., Ant 2024 m. Kanų kino festivalio raudonojo kilimo, supermodelis Bara Hadid dar kartą uždegė skaidrios estetikos mados liepsną su subtiliu „Saint Laurent“ šedevru ir „mokinys“ (mokinys “(mokinys“ (mokinys “(mokinys“ (mokinys “(mokinys“ (mokinys “(mokinys“ (mokinys “(mokinys“ (mokinys “(mokinys“ (mokinys “(mokinys“ (mokinys “(mokinys“ (mokinys “(mokinys“ (mokinys “(mokinys“ (mokinys “(mokinys“ (mokinys “(mokinys“ (mokinys “(mokinys“ (mokinys mokinys „(mokinys” (mokinys „(mokinys” (mokinys „(mokinys” (mokinys „(mokinys” („Apprenticio premjera tapo nepakartojama mados švente.

Tą naktį Hadidas vilkėjo ilgą sijoną į šiltą saulę, panašią į „Latte Brown“ tinklelį.Subtilios raukšlės, pasklidusios nuo kamieno iki viršutinės šlaunies dalies, tarsi putojantis vanduo, užfiksavęs švelnius kiekvieno šviesos ir šešėlio spindulio apkabinimus.Kaklo iškirptė ir cilindrinis sijonas drąsiai naudoja skaidrius audinius, kad sumaniai subalansuotų eleganciją ir pagundą, kad kiekvienas Hadido ruožo posūkis taptų klasikine akimirka, kurios negalima nukopijuoti po kamera.

Vaccarello dizaino filosofija buvo ryškiai rodoma šiame darbe. : „Ive Saint Roland“ skaidrus kūrinys „Paryžiaus„ Yves Saint Laurent “muziejuje Paryžiuje atkartojo vienas kitą ir liudijo prekės ženklo nenumaldomus tyrinėjimus ir gilią duoklę prekės ženklo nenumaldomai estetikai.

Hadidas užlipo ant raudonojo kilimo su pora Šv. Rolando pritaikytų batų, ir kiekvienas žingsnis mirgėjo šviesa, atspindėta deimantų papuošalais, puikiai aiškindamas „karalienės Kanų“ stilių.Kruopščiai planuojant stilistų lobį, kiekvienas Kanai pasirodė Hadido išvaizda, nesvarbu, ar tai buvo Schiaparelli svajonių stebuklai, „Avant -Garde“ maištas Jean Paul Gaultier, ar Versace prabanga, ji galėjo pasirodyti. ranką ir virkite savo unikalia mados kalba.

You May Also Like

More From Author