„Įranga ir veisimas“ Mengbao puolė į priekį!Tėvų vaikiškas sportas laiminga išvaizda

Estimated read time 1 min read

Neseniai „Chunxiao Street“ šeimos planavimo asociacija ir Jangshashano bendruomenė bei Ningbo Binhai Naujasis miesto darželis kartu vykdė „vandenyno“ buriavimo „JŪS“ MENGBAO žaidimus, įgyvendindamas „du“ du “. Kultūra, kurianti laimingą bendruomenę, buvo nuoširdžiai laukiama ir aktyviai dalyvavo dauguma gyventojų.

vaizdas

Tėvų vaikų žaidimuose beveik 50 tėvų ir vaikų grupių varžėsi dėl registracijos ir atsidavė šiam linksmai sporto susitikimui, arba vaikai nepriklausomai baigė lenktynes, arba tėvų ir vaikų bendradarbiavimas baigė tvarkaraštį.

„Nagi, kūdikiai skuba į priekį …“ švilpukas, mielas laipiojimo grupė, naudojama kartu, stengiasi šliaužti ant minkštų kilimėlių; susijaudinęs šoktelėjo.

Sportas
vaizdas
vaizdas

Pramogose tėvų ir vaikų šeimos kartu praleido laimingą savaitgalį.„Binhai New City“ darželio vadovas Hu Haiyanas sakė: „Sporto sėklų sodinimas vaiko širdyje leidžia jiems išsiugdyti sporto įpročius nuo ankstyvo amžiaus. Tuo pačiu metu renginys pasisako už tėvų ir vaikų dalyvavimą, taigi kad tėvai gali lydėti savo vaikus ir paversti tėvų vaikų santykius harmoningus “.


vaizdas

vaizdasvaizdasvaizdas

You May Also Like

More From Author