Quyuan valdymo zonos plėtros ir reformų biuras: optimizuokite verslo aplinką, kad būtų skatinama vandens tiekimo kainų reforma

Estimated read time 2 min read
Raudonosios grynosios momento naujienos balandžio 17 -osios naujienos(Korespondentas Zhao Gaodong), siekdamas dar labiau pagerinti vandens tiekimo kainų mechanizmą, efektyviai skatinti vandens tiekimo kainos reformą ir optimizuoti verslo aplinką. ., Ltd.
Tyrimo komanda apžvelgė vandens, gryninimo, dezinfekavimo ir kt. Gamybos procesą, apžiūrėjo gamybos įrangą, vandens kokybės stebėjimą ir gamybos saugos stebėjimą bei kruopščiai konsultavosi su įmonės gamybos ir operacijos išlaidomis susijusias duomenų sąskaitas.
Vėliau tyrimų komanda ir pagrindiniai bendrovės atsakingi asmenys ir atitinkami darbuotojai, vykdomi iš dalies mainų į konkretų vandens tiekimo kainų reformos darbą.Susitikime pagrindinis asmuo, atsakingas už įmonę, išsamiai pristatė įmonės gamybą ir eksploatavimą, išlaidas, kainų lygį ir sunkumus bei problemas, su kuriomis susiduria įmonės plėtra.Kartu su faktine situacija tyrimų komanda pateikė konstruktyvias nuomones ir pasiūlymus dėl moksliškai ir pagrįstai sumažinti vandens čiaupo sąnaudas, sumažinti įmonės naštą ir skatinti vandens išteklių taupymo naudojimą.
Tyrimo komanda atkreipė dėmesį, kad vandens sąnaudų sąnaudos yra svarbi vandens tiekimo kainos reformos priemonė ir svarbi verslo aplinkos optimizavimo dalis.Įmonės turėtų visiškai bendradarbiauti ir baigti vandens tiekimo kainą pagal laiko mazgą , konsoliduoti žmonių pragyvenimo šaltinį.
Kitame etape Quyuan valdymo zonos plėtros ir reformų biuras suformuluos konkrečias priemones, skirtas suformuluoti konkrečias priemones, skirtas toliau skatinti vandens tiekimo kainos reformos įgyvendinimą ir prisidėti kuriant aukštos kokybės verslo aplinką.
Ataskaita/atsiliepimai

You May Also Like

More From Author