Quiambao viib La Salle suure võiduni Nanyangi Tehnoloogiaülikooli üle

Estimated read time 1 min read

MANILA, Filipiinid – Kevin Quiambao juhtis De La Salle’i ülikooli 100-69 võiduni Santo Tomase ülikooli üle 86. UAAP meeste korvpallimeistrivõistlustel kolmapäeval Pasay City Mall of Asia Arenal.

MVP-kandidaat Quiambao kogus 22 punkti, 12 lauapalli, kuus assisti ja viis vargust. Jonal Policarpio tegi samuti suurepärase mängu 14 punkti, 11 lauapalli ja 5 assistiga.

Green Archers alustas aeglaselt, kuid läks poolajaks 14 punktiga juhtima. Viimase 20 minuti jooksul suurendasid nad oma eduseisu veelgi, juhtides ühel hetkel koguni 31 punktiga.

La Salle pani teise poolaja tõusu kirja ka Raven Cortezile ja Evan Nailile. Cortezil oli 13 punkti ja viis lauapalli, Nellile 11 punkti, 10 assisti ja neli vargust.

Nic Cabanero juhtis SDSU-d 13 punkti, kuue söödu ja viie lauapalliga, Christian Manaytay aga 10 punktiga.

Võit oli La Salle’ile hooaja teine, parandades oma skoori 4-3-le. Hetkel on nad tabelis viiendal kohal.