Qingdao He da: Matydamas širdies ramybę, o Da Da Shinshu dabar atidarė naują komercinį skyrių

Estimated read time 2 min read

Yra savotiška ramybė, kuri kyla iš matymo kokybės.Dabartiniai Heda Zhengyang šiaurinio kranto pirmojo etapo namai yra būtent tikrosios scenos kokybė, kad kiekviena kiekvienos pozicijos pozicija galėtų paliesti tikrąją ir sensacingą laimę ir grožį.

Čia nereikia jaudintis dėl atotrūkio tarp piešinių ir tikrovės.Kiekvienas kosmoso colys sutrumpina išradingumo kokybės garantiją, suteikiant gyventojams visišką saugumo jausmą.Dėl realaus gyvenimo kokybės pristatymo geras troškimas nebėra nepasiekiamas, o tikrasis čiuptuvo egzistavimas.

Įėję į parką, atsirado žalias peizažas.Šiuolaikinės stiliaus architektūrinė estetika ir sodo žalumynai vienas kitą papildo, žingsnis po žingsnio, todėl žmonės atrodo poetiniuose ir paveiksluose.Penkių kartų sodo dizainas yra paremtas „vienu žiedu, dviem ašimis, trys aikštelės ir keturi sodai“.

Vaikams tai yra jų rojus.0–12 metų vaikų rojus, leiskite jiems čia tyrinėti ir praleisti savo tėvų ir vaiko laiką su tėvais.Kuoghano prieširdyje ar Centrinės konferencijos gyvenamajame kambaryje, nesvarbu, ar tai piknikas, ar gydomas, ar stovyklavimas, gali lengvai patenkinti ir realizuoti prabangų malonumą prie durų.

Realaus pasaulio namas su maždaug 89–100 kvadratinių metrų veidu.„Hall Hall“ dizainas leidžia rodyti įvairias gyvenimo scenas.Plačiame balkone galite patirti linksmybių liejant padavėją ir pajusti šviežio deguonies ir gėlių aromatų šepetėlius.Patogi sofa ir platus pagrindinio miegamojo komplekto langas yra geriausia vieta gyventojams mėgautis asmeniniu laiku.

Be to, lanksčiai didmiesčio miesto šiauriniame krante realybė suteikė subtilią gyvenimo patirtį rajono žmonėms.Dabar jie yra pagrindiniame Šiaurės kranto miesto branduolyje, esančiame pagrindinio miesto kelio sankryžoje, rodančiame plačią ekrano paviršių ir grindžiant gatvę.Kaip retas naujas komercinis orientyras regione, jie yra pagrįsti maždaug 700 000 kvadratinių metrų visagalės gyvų miestais.Nesvarbu, ar tai nuomojama, ar savarankiškai, yra plati perspektyva.

Išmanusis vienkartinis sluoksnis yra lankstus, erdvinio panaudojimo greitis yra didelis ir tinkamas įvairioms formato operacijoms.Čia galite atidaryti savo „parduotuvės“ gyvenimą, kad įgyvendintumėte verslo svajones.

You May Also Like

More From Author