Prekės ženklo prekybininkas ribotą laiką bus nemokamas!Azijos ir Ramiojo funkcinio maisto viršūnių susitikimas netrukus bus gegužės 29 d

Estimated read time 5 min read

To nereikia praleisti 2024 m.Funkcinis maistasPramonės renginysSankryža

Svečiai iš CDC, FDA, Kinijos Ligų kontrolės centrai, Amerikos farmakopėjos, Kinijos mitybos draugija, Maisto vertinimo centras, Kinijos maisto fermentacijos pramonės tyrimų institutas, Jiangnan universitetas, Danone New Dihia olandas, Mengniu, Guangming, Graike, Wahaha, Wangwang, Wangwang, Wangwang, Wangwang, Wangwang , Wangwang, Blackmores, Thate Mejeri, Huizhi Medicine, Huada Gene, Xianle, Alan De, Herbalife, Shaanxi Jiahe, Suomijos valio, kasdienis bakalauras, išskirtinė energija, Kinijos mokslų akademijos, Lan Gege pieno, vidaus Mongolijos institutas , „China Food Anxin“, Shan Enkang, Jiaotong University Angli, OU FEI GENE ir kiti Kinijos funkciniai maisto produktai ir ekspertai bei tyrimų ir plėtros lyderiai funkcinio maisto ir individualizuotos mitybos srityje!

Dalyvauja daugiau nei 24 geriausi pranešėjai

Aukščiausiojo lygio susitikimas sujungia beveik 300 pramonės ekspertų vyriausybės valdžios institucijų, pramonės asociacijų, universitetų kolegijų, mokslinių tyrimų institucijų, žaliavų gamintojų, elektroninės komercijos platformų ir kt. Siekdami aptarti naujausias politikos, mokslinės ir technologinės inovacijos, tyrimų rezultatai ir tyrimų rezultatai ir tyrimų rezultatai ir tyrimų rezultatai ir tyrimų rezultatai ir tyrimų rezultatai ir tyrimų rezultatai ir tyrimų rezultatai ir tyrimų rezultatai ir tyrimų rezultatai ir tyrimų rezultatai ir tyrimų rezultatai ir tyrimų rezultatai ir tyrimų rezultatai ir tyrimų rezultatai ir tyrimų rezultatai bei tyrimų rezultatai ir tyrimų rezultatai ir tyrimų rezultatai ir tyrimų rezultatai. Tyrimo rezultatai ir tyrimų rezultatai. Funkcinio maisto sričių rezultatai.

Temų apžvalga

1.Politikos aiškinimas ir standartizavimas: Atliekant naujų reguliavimo taisyklių ir funkcinės maisto registracijos ir padavimo Azijos ir Ramiojo vandenyno regiono taisyklių interpretaciją ir skatinamas pramonės standartizacijos plėtra.

2.Suasmenintos mitybos ir verslo programos: Ekspertai ir mokslininkai dalijasi naujausia suasmenintos mitybos tyrimų pažanga, taip pat susijusių produktų ir technologijų komercinio taikymo patirtis.

3 ..Sintetinės biologijos pasienio ir pramonės konversija: Aptarkite naujausią sintetinės biologijos tyrimų dinamiką funkcinio maisto srityje, taip pat mokslinių ir technologinių pasiekimų transformacijos kelią pramonei.

4. 4 ..AI taikymas maisto moksle ir mityboje: Aptarkite novatorišką dirbtinio intelekto pritaikymą maisto mokslo ir mitybos srityje ir skatinkite skaitmeninių technologijų plėtrą didelėje sveikatos pramonėje.

5.Nauji žarnyno sveikatos ir imuniteto rezultatai: Pasidalykite naujausių probiotikų ir žarnyno sveikatos tyrimų rezultatų rezultatais ir ištirkite naujus atradimus, susijusius su imuniteto sveikata.

6.Naujų maisto žaliavų tyrimai ir taikymas: Įdėkite naujų maisto ingredientų tyrimų progresą ir jo poveikį praktiniame pritaikyme.

7.Natūralių augalų ekstraktų pritaikymas ir kūrimas funkciniuose maisto produktuose:Atliekant augalų ekstraktų tyrimus ir praktiką, funkcinių maisto produktų naujovės ir plėtra

„FFASIA2024“ paramos agentūra

Grafikas

Konferencijos akcentas

Temos kalba ir temos diskusija: FFASIA kvies profesionalius lyderius ir gerai žinomus pramonės ekspertus, kad jie galėtų papasakoti pagrindines kalbas pasidalyti savo nuomonėmis ir patirtimi.Be to, kai kuriose temose aptariamos mažinimo tendencijos, novatoriškos technologijos ir pramonės rinkos galimybės.

Politika ir reglamentai: Supraskite naujausią funkcinio maisto politiką ir reglamentus.„FFASIA“ įsteigė specialų seminarą, skirtą pakviesti vyriausybės atstovus ir reguliavimo ekspertus pasidalyti pramonės taisyklėmis ir šių pokyčių poveikiu įmonėms ir produktams.

Mokslinės ir technologinės inovacijų rodymas: Parodos srityje parodos dalyviai gali parodyti naujausias mokslines ir technologines naujoves, MTTP rezultatus ir produktų programas.Suteikite dalyviams galimybę suprasti naujausias pramonės technologijas ir produktus bei skatinti inovacijas ir bendradarbiavimą.

Pramonės tendencijų analizė: Rinkos tendencijų analizė yra raktas į ateities strategijų formulavimą.Aukščiausiojo lygio susitikimas gali organizuoti specialiuosius analitikus ar pramonės tyrimų institucijas, kad pateiktų išsamias ataskaitas apie funkcinių maisto rinkų tendencijas, augimo prognozes ir vartotojų pageidavimus.

Parodų ir parodų sričių dizainas: „FFASIA“ parodų zonoje yra penkių prekių boutique parodų zona, skirta parodyti dalyvaujančių kompanijų produktus ir paslaugas.Parodos srities dizainas padeda pritraukti dalyvius, sustiprinti prekės ženklo įvaizdį, taip pat suteikti patogumą mainams ir bendradarbiavimui.

Pramonės apdovanojimai ir apdovanojimų ceremonijos: „FFASIA“ teikia pramonės apdovanojimus, skirtus pripažinti įmones ir profesionalius asmenis, kurie pasiekė puikius laimėjimus funkcinio maisto srityje.Apdovanojimų ceremonija buvo kulminacija FFASIA susitikimo metu, ir tai taip pat buvo galimybė dalyviams švęsti pramonės pažangą.

2024

„FFASIA“ pripažins neišskirtas įmones, kurios per „Pramonės apdovanojimų“ ceremoniją labai prisidėjo prie funkcinių maisto ir mitybos pramonės šakų.Apdovanojimų ceremonija vyks gegužės 29 d. Tuo metu dalyvaus pramonės lyderiai. Interviu ir viešosios žiniasklaidos platformos reklamavime ir viešosios žiniasklaidos platformos skatinime dar labiau padidins apdovanojimų teikiančių įmonių prekės ženklo žinomumą ir reputaciją.

Bendrovėje yra funkciniai maisto gamintojai, funkciniai maisto žaliavų tiekėjai ir susiję paslaugų teikėjai.Šios įmonės turi atitikti griežtus atrankos standartus, tokius kaip augimas, inovacijos, strateginis planavimas, prekės ženklo vertė ir poveikis pramonei.

Apdovanojimų ceremonija bus išrinkta keliems apdovanojimams, įskaitant geriausio metų komponento apdovanojimą, geriausio metų gaminio apdovanojimą ir „Metų prekės ženklo įtakos“ apdovanojimą.Pirmą kartą bus renkama „Chenpin“ ir žaliavų įmonių pasirinkimas.

FFASIA viršūnių susitikimas ir apdovanojimai padės skatinti funkcinio maisto pramonės plėtrą ir inovacijas.Per šį tarptautinį renginį pramonės elitas kartu pasidalins pramonės pasiekimais, skatins pramonės ir universiteto tyrimų naujoves ir plėtrą bei daugiau motyvacijos įtraukti į funkcinio maisto pramonės ateitį.

Laukiu ateities

„FFASIA2024 Azijos“ -„Perific Funkcinio maisto viršūnių susitikimas“ siekia padėti įmonėms giliai suprasti naujus reglamentus ir naują politiką, išmokti pjaustyti technologijas ir skatinti pramonės inovacijų ir plėtros bei pasiekimų transformaciją -universiteto tyrimus.Tuo pat metu sukurkite nemokamą mainų ir diskusijų platformą konferencijos svečiams, dar labiau skatinkite pramonės plėtrą ir inovacijas, iš tikrųjų prisiimkite daugiau socialinės atsakomybės ir pasiekite ilgalaikę sveiką tvarų vystymąsi.

Čia nuoširdžiai kviečiame visus pramonės kolegas ir specialistus dalyvauti funkcinio maisto plėtros tendencijoje, pasidalyti naujausiais tyrimų rezultatais ir sukurti didelės sveikatos pramonės ateitį.

Apie FFASIA2024 Azijos Ramiojo vandenyno funkcinio maisto viršūnių susitikimas

„FFASIA2024 Azijos -Perifico“ funkcinio maisto viršūnių susitikimas yra pramonės renginys, kurį rengia Niurnbergo paroda (Shanghai) Co., Ltd., ir yra įsipareigojęs skatinti mokslo ir technologines inovacijas ir pramonės plėtrą funkcinio maisto srityje.

Šaltinis: Zhonghong.com

(Šaltinis: finansų ir verslo informacija)

You May Also Like

More From Author