Pratimai yra naudingi fizinei ir psichinei sveikatai, tačiau dar nereiškia, kad kuo daugiau mankštos, tuo geriau, tuo per didelis pratimas yra kenksmingesnis

Estimated read time 4 min read
Esant normalioms aplinkybėms, suaugusiesiems, ar mankštintis dažnai bus susiję su tam tikru tikslu, pavyzdžiui, sumažinti ar formuoti mankštą, pavyzdžiui, gauti sveikatą per mankštą. Nes jiems tai patinka.Kita vertus, draugams, kurie reikalauja mankštos, jų figūros nebus blogos, o jų sveikata yra palyginti gera.
Tačiau kai mankštinsimės siekdami savo tikslų, turėsime ekstremalių reiškinių dėl savo mentaliteto, laiko ir tt. Šilumos atotrūkis tampa įmanomas, tačiau kai eisite mankštintis, pasirinksite palyginti kraštutinumą Metodas, nes norite, kad ilgą laiką būtų plonesnis, pavyzdžiui, mankštintis, pavyzdžiui, tiesiogiai didinant mankštos jėgą ir kt.Ypač tada, kai jūsų laiko nepavyks subalansuoti, jūsų metu (savaitgaliui) desperatiškai manysi.Nors šiuo metu pridedate kasdien vartojimo, jūs nepaisote savo kūno gebėjimo, kuris sukels įvairių neigiamų padarinių ir netgi grasins gyvybe.
Todėl, nesvarbu, ką norite mankštintis, turite vidutiniškai ir tinkamai apsvarstyti savo kūno toleranciją, kad išvengtumėte per didelio judėjimo.

01Pirma: kas yra per didelis pratimas?

Paprasčiau tariant, per didelis pratimas yra per didelis mankšta, o jūsų mankšta yra daugiau nei kūno tolerancija.Šis per didelis mankšta bus padalinta į vieną laiko per didelį pratimą ir lėtinį per didelį pratimą.

02Antra: koks yra per didelis mankštos atlikimas?

Esant normalioms aplinkybėms, nors po tinkamo mankštos jis bus pavargęs, jis vis tiek jausis patogiai ir neturės įtakos kito pratimo atlikimui. Apsvarstykite, ar turite per daug mankštos.
1. Spektaklis kasdieniame gyvenime
Per didelis mankšta paveiks jūsų kasdienį gyvenimą.
2. Spektaklis mankštos metu
Mankštos metu sunku rasti būseną.
3. Fizinis diskomfortas
Pratybos metu, jei jūsų veiksmų standartai nepadidino apkrovos, tačiau jei po mankštos problema ir nenormalus raumenų skausmas, šios problemos nebuvo palengvintos po kitų. .
4. Našumas kūne
Normalūs žaidimai padidins jūsų kasdienį vartojimą. pratimas.Kadangi per didelis mankšta gali sukelti per didelį kortizolio sekreciją, kai kortizolis per daug išskiria, raumenų skilimas gali sukelti ir padidėja riebalai.
Apibendrinant, kai aktyviai mankštinatės, ypač kai staiga padidinsite mankštos kiekį, atkreipsite dėmesį į savo kūno reakcijas ir pateiksite teigiamų pakeitimų esmę

03Trečia: kaip užkirsti kelią ar palengvinti per didelius pratimus?

Be paties pratimų, per didelis pratimas taip pat yra svarbus dalykas, kad nėra gerai pailsėti.Todėl judėjimo ir gyvenimo metu turėtumėte atkreipti dėmesį į per didelius pratimus, kad judėjimas vaidintų teigiamą vaidmenį.
1. Subalansuota dieta
Esant normalioms aplinkybėms, per didelio mankštos objektai paprastai yra žmonės, kurie turi pažengusius žmones ir žmones, kurie turi pažengusius tikslus raumenų padidėjimo procese. Lipidų mažinimas.
Todėl riebalams, kurie yra mažėjantys žmonės, kai jie turi per daug mankštos, jie turi apsvarstyti galimybę pagerinti savo mitybą, užtikrinti mitybos pusiausvyrą ir tinkamai padidinti angliavandenių suvartojimą, kad padėtų kūno pasveikimui. , kuris turės teigiamą poveikį jūsų kūnui ir emocijoms.
2. Ilsėkis
Neišvengiamas ryšys su pernelyg dideliu pratimu ir poilsiui. ir jūsų poilsis, poilsis ir poilsis, poilsis ir poilsis bei poilsis ir poilsis bei poilsis ir poilsis bei poilsis ir poilsis bei poilsis ir poilsis bei poilsis, poilsis ir poilsis bei jūsų poilsis Poilsis ir jūsų poilsis, poilsis ir poilsis.
Turite žinoti, kad geras poilsis nėra jūsų laiko švaistymas, tačiau, norint geriau mankštintis, po to, kai poilsis kūnas visiškai atkurs kūną, jis pagerins bendrą treniruočių rezultatą, o progresas bus greitesnis.
3. Tinkamai sumažinkite mankštos intensyvumą arba mankštos trukmę
Per didelis sportas kliudys jūsų pažangai ir jūsų judėjimui vyks prastai.
Todėl, kai turite per daug mankštos, turite pakoreguoti dabartinį sporto planą atsižvelgiant į jūsų faktinę situaciją, pavyzdžiui, mažinti mankštos intensyvumą, pavyzdžiui, sutrumpinti mankštos laiką, pavyzdžiui, sumažinti apkrovą, tokį laukti.Neverskite savęs per daug apie tai, ar pagerėjote, ar jūs pasiekėte numatomą vartojimą pratimo metu ir pan. Vietoj to, pirmiausia turite pakoreguoti savo būseną.
4. Sureguliuokite emocijas
Per didelis pratimas taip pat turės įtakos emocijoms, tokioms kaip netinkamas dėmesys, netinkamas pratimas ir kitos blogos emocijos.Priešingai, blogos emocijos taip pat paveiks jūsų judėjimą ir pasveikimą.Todėl kasdieniame gyvenime turime išmokti reguliuoti jūsų nuotaiką, atsipalaiduoti kūną ir protą bei išlaikyti save laimingu, kad padėtume savo kūnui atsigauti.

You May Also Like

More From Author