Praėjusiais metais buvau sustabdytas dėl pažeidimų.

Estimated read time 9 min read

„Tide News“ kliento reporteris Teng Yitao

Praėjusių metų birželis, „Tide News“ ·Žurnalistų gaujaBuvo pranešta, kad ūkininkų rinkos kūrimo antrajame Baiyanggango, Liangzhu gatvės, Yuhang rajone, Hangdžou mieste, problema buvo pranešta, kad yra neleistina pastatyti ūkininko rinkos (ataskaita apie išsamią informaciją:Žurnalistės gauja |Hangdžou gyventojai turi nuomoniųĮ.Tuo metu, nutraukus nelegalią dekoravimą, ūkininkų rinkos investuotojai teigė, kad jie neatvės ūkininko rinką.

Per pastaruosius devynis mėnesius, šių metų kovo mėn., Daugelis savininkų nustatė, kad apatiniai prekybininkai pradėjo prasidėti.Remiantis paskelbtais ataskaitų teikimo dokumentais, naudojimo funkcija po dekoravimo: Pirmasis aukštas yra grynojo daržovių prekybos centras, o antrasis aukštas yra mokymo kambarys (13 ~ 30 metų).

Kokia yra tikroji situacija?Balandžio 19 ir 20 dienomis žurnalistas padėjo grįžti pamatyti daugybę apsilankymų antrą dieną iš eilės.

„Baiyang Port II“ fazė siūlo verslo apačioje.Žurnalisto Teng Yitao nuotrauka

Praėjusių metų neteisėta dekoracija buvo sustabdyta

Klausiamas formatas po atnaujinimo

„Praėjusių metų apatinė prekybinė dekoracija neturėjo patvirtinimo procedūrų.” Pateikimo ir patvirtinimo procedūrų statybų skyrius neteisėtai atidarė gaisro atsparias pertvaros sienas iš gyvenamųjų patalpų verslo paslaugų eilės, kad būtų galima pastatyti ūkininkų turgų, turintį daugiau nei 1000 kvadratinių metrų.

Oficialus savininkų atsakymas.Pašnekovo prisipažinimas

Šiais metais, pamatę, kad ji vėl atnaujino savo statybą, savininkai išmoko iš Yuhango rajono būsto ir miesto statybos biuro, kad sužinotų, jog „Zhejiang Provincial Engineering Construction“ verslo paslaugų teikimo įmonės dekoravimo projektas buvo praneštas apie verslo paslaugų teikimo projektą. Viso projekto piešimo valdymas Skaitmeninės valdymo sistemai Sistema (Hangdhou) 2023 m. Rugpjūčio 30 d. (Hangdhou) Statybos diagrama buvo peržiūrėta 2023 m. Spalio 31 d. Prevencijos pertvaros siena iš komercinių paslaugų lizdo, o gaisro blokas neviršija 300 kvadratinių metrų.Pagal atitinkamą politiką ir reglamentus statyba turėtų būti tvarkoma. (Padavimo numeris buvo Hangfei Rezidencija 202311210008).

„Ar tai yra grynasis daržovių prekybos centras, ar toliau bus ūkininko rinka, kuriai priklauso” Guise „?” Iš anksto bendruomenė, atnaujinta priešgaisrinės pertvaros siena ir kitos atnaujintos firmos ir kitos kitos priešgaisrinės apsaugos įrenginių sistemos neatrodo, kad pagal šį skaičių būtų statoma, ir daugybė kioskų, tokių kaip „Maitinimas, daržovės ir mėsa“. pasirodė „Douyin“ platformoje.Kai kurie tinklaraštininkai taip pat tvirtino, kad jie yra pastatyti kaip 1600 -erių metų mikroautobusų rinka.

Bausmės pranešimas.Pašnekovo prisipažinimas

„Praėjusių metų balandį parduotuvės investuotojas atsirado dėl“Gavusi rinkos registracijos pažymėjimo, „Douyin“ platforma vykdo komercinės nuomos reklamą rinkos vardu„Mane nubaudė Yuhango rajono rinkos priežiūros ir administracijos biuras;Jei atsiranda visokių mažų kioskų, galima įsivaizduoti gyvos atmosferos ir aplinkos sanitarijos sąlygas bendruomenėje.„Kitas savininkas, ponas Li, atsiduso, parodydamas žurnalistams žurnalistams ūkininko rinkos apibrėžimą ūkininkų rinkoje„ ūkininkų rinkos statybos ir valdymo specifikacijos “(DB33/T592-2015): parduotuvėse. , Verslo namai ir kt.) Ir atitinkamos priemonės, teikiančios nekilnojamojo turto paslaugas ir įgyvendina operacijas bei valdymą.

Dalis informacijos apie investicijas.Ekrano kopijos šaltinis „Doulein“

Remiantis savininko pateikta informacija, reporteris atidarė „Douyin“ ieškoti „Yuhang Life Fresh“ raktinių žodžių.Nepriklausomai nuo to, ar galite pasigaminti „užkandžių, makaronų restoranų“, ar norėdami pasikonsultuoti su „Mėsos ir vandens produktų“ kiosku, gavote teigiamą atsakymą iš informacijos leidėjo.Viena iš investicijų reklamos sąskaitų „Taozi ūkininkų rinkos Kinijos prekybininkų operacija“ taip pat padarė tokias etiketes kaip „Ūkininkų rinka“, „daržovių rinka“ ir „kioskas“ trumpame rinkodaros vaizdo įraše ir nurodė konkretų rinkos adresą.

Įdarbinimas ir adresas Atsakyti.Ekrano kopijos šaltinis „Doulein“

P Neatlikite šio paveikslo, bet taip pat atlieka melagingą „Farmer’s Market“ modelį.

Ataskaitos konstrukcijos brėžinys tikrai skiriasi nuo užkardos

Asmuo ir viršininkas statyboje: panašus į ūkininko rinką, bet ne

Dėl situacijos, kurią savininkai pranešė, balandžio 19 d. 9:30, žurnalistas atėjo į Baiyang uosto II fazės apačią apačioje.

Investicinė skelbimų lenta prie durų.Žurnalisto Teng Yitao nuotrauka

Prie durų yra pastatytas investicinis skelbimų lenta, kuri yra populiari investicijų reklama Hangdžou Yuhango žemės ūkio ir šoninėse produktuose.Tuo pačiu metu taip pat buvo pateiktas Kinijos prekybininkų rinkos valdymo departamento vėliavos žemėlapis, pažymint žodžius vandens produktai, jautiena ir aviena, daržovės ir kt. Dauguma žodžių buvo pažymėti rašikliais.Įstojęs į pardavėjo vidų, žurnalistas nustatė, kad kai kurie darbuotojai dirba, tačiau artėjančio verslo požymių nebuvo.

Pagal ugniasienę yra tik pusė reporterio Teng Yitao (raudonos pažymėtos dalies).

Priešingai nei statybos brėžiniai, reporteris nustatė, kad ant piešinio pažymėtos ugniai atsparios pertvaros sienos nėra mylių, o kai kurios ugniai atsparios pertvaros sienos buvo tik pusės. reikalaujama brėžinių.”Kai kurios sienos yra plonos, ir yra spragos su specifikacijomis, pažymėtomis piešiniuose.”

Balandžio 20 d. 7 val. Žurnalistas vėl atėjo į įvykio vietą.Palyginti su vakar, šiandienos statybos pažanga buvo žymiai pagerinta, o kai kurios ilgos geležies lentynos buvo gabenamos.Tuo pačiu metu originalus atskleistas drenažo griovelis ant žemės taip pat buvo sumontuotas su dangteliu, su daugiau darbuotojų vienas po kito ir buvo nervingas bei užimtas.

Naujas geležinis rėmas.Žurnalisto Teng Yitao nuotrauka

Maždaug 7:30 val. Įvykio vietą atvyko bendruomenės saugumas, kad sustabdytų statybą. PM.

Naujausia paveikslėlio versija, kurią parodė už statybą atsakingas asmuo.Žurnalisto Teng Yitao nuotrauka

Susidūręs su reporterio tyrimu, asmuo, atsakingas už Wango statybą, teigė, kad dabartinis jų statybos turinys yra nurodytas „naujausio versijos“ brėžinyje, jis buvo patvirtintas ir patvirtintas.

Tačiau po palyginimo žurnalistas nustatė, kad statybų žemėlapis dalyvavo statybų žemėlapyje, kurį balandžio pradžioje išleido Yuhang rajono būsto ir statybos biuras, ir trūko Zhejiang Bowen statybos projektų statybos projektų statybos projektų projekto projekto projekto projekto projekto projekto projekto projekto projekto projekto projekto. .Kalbant apie klausimą, kodėl reporterio pasiūlė ugniai atsparios pertvaros siena, buvo pastatyta tik pusė ugnies atsparios sienos, atsakingas asmuo teigė, kad kaip pastatyti sieną reikia „klausytis viršininko prasmės“.

Tuo pat metu žurnalistas taip pat patikrino ją susijusioje investicijų informaciją, kurią išleido „Douyin“ platforma.Jis sakė, kad „Tao Zi“ pažinojo save ir vakar atėjo į sceną.”Bosas rado žmonių grupę, atsakingą už investicijų skatinimą. Jie taip pat gyvena Douyin mieste, o paskui paima žmones stebėti kioskus neprisijungus.”

Didžioji dalis investicijų skatinimo buvo užsikabinusi.Žurnalisto Teng Yitao nuotrauka

Atsakingas asmuo taip pat pareiškė, kad investavimo skatinimo darbai dabar baigėsi, o rinkos verslo departamento investicijų skatinimo plano kabina reiškė, kad jis buvo išnuomotas.”Šiuo metu nėra daug poilsio, todėl šaldytų produktų ir kitų kioskų nėra įvesti. Tikimasi, kad greičiausias gegužės 1 d. Bus atviras.”

Jis sakė: „Aš sužinojau apie„ grynąjį daržovių prekybos centrą “peržiūros dokumente“. Ūkininko rinka? „Atsakingas asmuo galvojo apie žurnalistės klausimą, o tada pasakė:„ Tai turėtų būti panaši, bet mes ne ūkininko rinka “.

Anot atsakingo asmens, žurnalistas susisiekė su savo viršininku, prezidentu Liu dėl „Investment“ skelbimų lentos.Prezidentas Liu teigė, kad informacija apie Duyiną iš tikrųjų bendradarbiauja su kai kuriais žmonėmis, kurie specializuojasi investicijose.

Prezidentas Liu pakartotinai žurnalistams sakė: „Mes nesame ūkininkų rinka ir mes nesame pasirengę kreiptis dėl atitinkamų dokumentų ūkininko rinkai. Mes statome Žemės ūkio ir šoninių produktų departamentą. Tuo metu kiekvienas mažas pardavėjas tvarkys Pramonės ir komercinė registracija atskirai. „Tačiau dviem, ar yra didelis skirtumas, prezidentas Liu teigė, kad negalėjo to pasakyti.

Atitinkami skyriai: Balandžio 17 d

Dabar tai yra statybų etapas, o baigus

Reaguodamas į savininkų praneštą situaciją, žurnalistas atvyko į „Yuexiu“ bendruomenės partijos ir masinių paslaugų centrą Liangzhu gatvėje, Yuhang rajone.Praėjusių metų birželio 5 d. Žurnalistas padėjo žurnalistams apklausti „Yuexiu“ bendruomenės sekretorių statybų vietoje ir tuo metu „Shop Investuotojų“ atstovų.Dabar, kai prekiautojai vėl pradeda, ar bendruomenė pastebėjo savininkų susirūpinimą?

„Didelių ūkininkų rinka čia neatsiras.”Kalbant apie „statybos problemas, kurios neišleido piešinių vietoje“, kad savininkai nerimavo, sekretorius Fengas ne kartą pabrėžė: „Jei jis nebus pastatytas pagal ataskaitos brėžinius, atitinkamų funkcinių departamentų priėmimo nebus. gali tai perduoti “.

Kalbant apie tai, žurnalistas taip pat vadino „Greentown Property Service Company“ nekilnojamojo turto valdytoją bendruomenėje.Vadovas Tianas sakė: „Property“ tarnauja visiems savininkams.”Mes tik tarnaujame įmonei arba turime paimti atitinkamų funkcinių skyrių rezultatus.”

Ataskaitos statybos schema.Pašnekovo prisipažinimas

Ataskaitos statybos schema.Pašnekovo prisipažinimas

„Remiantis savininko paklausa, mes taip pat atvykome į įvykio vietą balandžio 17 d., Kad patikrintume inžinerijos ir ugniai susijusią projekto situaciją.”Kadangi visas projektas vis dar yra statybų etape, kai kurie savininkai mato, kad kai kurios neperšlampamos pertvaros sienos, kurių nėra masonuojamos, vis dar gali būti įgyvendintos prieš baigdami.”Kai kuriose savininko siūlomose priešgaisrinės apsaugos priemonėse nėra įrengimo situacijos. Jų automatinė purškimo gaisro gesinimo sistema ir gaisro automatinė aliarmo sistemos įranga buvo įvesta, taip pat išdėstytos atitinkamos linijos.”

Personalo narys taip pat teigė, kad pagal Kinijos Liaudies Respublikos „Gaisro gesinimo įstatymą“, statybų padalinys kreipiasi dėl inžinerinės gaisro patikrinimo padavimo po projekto baigimo, o Yuhango rajono būsto ir miesto statybos biuras atliks paraišką. patikrinimo -procedūrų.Be to, statybų padalinys turi kreiptis dėl „priešgaisrinio patikrinimo“ iš Yuhang rajono priešgaisrinės gelbėjimo brigados prieš jos verslą.

Taigi, ar yra kokių nors problemų dėl investavimo reklamos „Douyin“ platformoje?Žurnalistas taip pat susisiekė su Hangdžou Yuhango rajono rinkos priežiūros ir administracijos biuro rinkos sutarčių skyriaus skyriumi.Kita šalis teigė, kad praėjusiais metais ji buvo nubausta už tai, kad „negavo rinkos registracijos pažymėjimo ir komercinės nuomos viešumo rinkos vardu“.Po šio kartą patikrinimo žodis „rinka“ nebuvo rodomas investavimo reklamoje ir buvo paminėti tik „šviežios rinkos, prekybos centrai“.

Be to, jei maisto sauga, žmonių, nerimaujančių dėl maisto saugos, triukšmo sutrikimas, triukšmas, trikdantis žmones vėlesnės operacijos metu, jie taip pat atliks reguliarius atsitiktinius patikrinimus ir laiku patikrinimus.

Kalbant apie šią problemą, „Tide News“ · Žurnalistų gauja ir toliau atkreips dėmesį.

You May Also Like

More From Author