Populiarumas] Ar žinote šias ekologiškas žinias?

1. Kas yra aplinkos apsauga?

Aplinkos apsauga reiškia bendrą terminą, kad žmonės išspręstų realias ar galimas aplinkos problemas, koordinuotų žmonių ir aplinkos santykį ir užtikrintų tvarią ekonomikos ir visuomenės vystymąsi.Aplinkos apsauga taip pat reiškia žmones, sąmoningai apsaugoti gamtos išteklius ir pagrįstai naudoti, kad būtų užteršta natūralia aplinka ir pažeista; ir darbas.

(1) Gamybos ir gyvenimo taršos prevencija ir gydymas

Įskaitant „tris atliekas“ (nuotekos, išmetimo dujos, atliekų likučiai), dulkės, radioaktyviosios medžiagos ir triukšmas, vibracija, kvapas ir elektromagnetinė mikrobangų spinduliuo ir kenksmingos dujos, skysčiai, triukšmas ir transportavimo veiklos triukšmas.

(2) Užkirsti kelią sunaikinimo statybai ir plėtrai

Įskaitant aplinkos, kurią sukelia inžinerinės statybos, tokios kaip didelio masto vandens konservavimo projektai, geležinkelių, magistralės bagažinės linijos, dideli uostų dokai, oro uostai ir dideli pramonės projektai, žemės ūkio melioracijos ir ežerų kūrimas, jūrų naftos telkinių plėtra, tokios inžinerinės aplinkos statybos. Pakrantės diržai ir pelkės bei pelkių plėtra.

(3) Apsauginė natūrali aplinka

Įskaitant veiksmingos retų rūšių ir jos gyvenamosios aplinkos apsaugą, specialią natūralios vystymosi istoriją, ekologiškus geologinius reiškinius ir kraštovaizdžio peizažus.Be to, miesto ir kaimo planavimas, dirvožemio ir dirvožemio nuostolių kontrolė ir dykumos, medžių pasodinimas, vaizdas į vaizdą, gyventojų augimo ir pasiskirstymo kontrolė bei pagrįstas produktyvumo paskirstymas – visa tai priklauso aplinkos apsaugos turiniui.Aplinkos apsauga tapo viena iš bendrų vyriausybių ir žmonių visame pasaulyje veiksmų ir pagrindinių užduočių.Kinija skelbia aplinkos apsaugą kaip pagrindinę nacionalinę politiką Kinijoje ir suformulavo ir paskelbė daugybę aplinkos apsaugos įstatymų ir kitų teisės aktų, kad užtikrintų šios pagrindinės nacionalinės politikos įgyvendinimą.

2. Kas yra ekologinė civilizacija?

Ekologinė civilizacija yra medžiagos, dvasinių ir institucinių laimėjimų, kuriuos žmonės pasiekė siekdami apsaugoti ir sukurti geresnę ekologinę aplinką, suma.
Ekologinės civilizacijos kūrimas yra ilgalaikis planas, susijęs su žmonių šuliniu ir susijusi su tautos ateitimi.Susidūrę su išteklių apribojimais, rimta aplinkos tarša ir sunki ekosistemų degeneracijos padėtis, turime nustatyti ekologinės civilizacijos, kuri gerbia gamtą, atitinka gamtą ir apsaugotų gamtą. , stenkitės sukurti gražią Kiniją ir pasiekti tvarų Kinijos tautos vystymąsi.

3. Kokios yra aplinkos taršos rūšys?

Aplinkos tarša reiškia elgesį, kuris prideda aplinką tam tikrą medžiagą, kad aplinką pridėtų šiek tiek medžiagos ir viršytų aplinkos aplinkosauginį gebėjimą.Remiantis aplinkos elementais, jis yra padalintas į oro taršą, vandens taršą, triukšmo taršą, pesticidų taršą, radiacijos taršą ir šilumos taršą;

Aplinkos tarša gali sukelti tiesioginį sunaikinimą ir poveikį ekosistemai, tokioms kaip dykumėjimas ir miško naikinimas.Tai taip pat padarys netiesioginę žalą žmonėms.Kai teršalų koncentracija atmosferoje yra didelė, ji gali sukelti ūminį apsinuodijimą taršomis arba pabloginti būklę.Norint apsaugoti aplinką, po filtravimo turi būti filtruojamos nuotekos, atliekos, atliekos, atliekos ir atliekų liekanos.Pabandykite keliauti kuo žaliau, kad sumažintumėte aplinkos taršą, kurią sukelia automobilių išmetimo išmetimas.Daugialypės gėlės ir medžiai, nenuskirkite, sukurkite žalią ir sveiką aplinką žmonėms.
4. Kaip klasifikuoti namų šiukšles?

Šiukšlių klasifikacija reiškia bendrą terminą, kuris saugo, pateikia ir perkelia šiukšlių klasifikaciją, saugojimą ir tvarkymą pagal tam tikrus reglamentus ar standartus, taip pakeisdamas viešųjų išteklių veiklą.
Šiukšlių klasifikacijos tikslas yra padidinti šiukšlių išteklių vertę ir ekonominę vertę, stengtis jį naudoti, sumažinti šiukšlių apdorojimo ir perdirbimo įrangos naudojimą, sumažinti perdirbimo sąnaudas ir sumažinti žemės išteklių vartojimą.Šiukšles galima suskirstyti į perdirbimus, virtuvės atliekas ir kitas šiukšles.

Keturios kategorijos daugiausia suskirstytos į keturias kategorijas:
Virtuvės atliekos, daugiausia maisto atliekos, likučiai, kaulai, daržovių šaknys, žievės, žievės ir kiti maisto atliekos;
Harmical šiukšliadėžės yra sunkiųjų metalų, toksiškų medžiagų, kenkiančių žmonių sveikatai, arba atliekos, kurios daro realią ar galimą žalą aplinkai.

Perdirbtos šiukšlės, daugiausia įskaitant popieriaus, plastiko, stiklo, metalo ir audinių atliekų, plastiko, stiklo, metalo ir audinių;

Kitos šiukšlės daugiausia apima plytų ir plytelių keramiką, likučius, vonios atliekų popierių, popierinius rankšluosčius, tokius kaip plytos ir plytelės aukščiau nurodytose šiukšlių tipuose ir dulkės, maisto maišai (dėžutės) ir kt.

You May Also Like

More From Author