Populiari tendencija 2021

Estimated read time 3 min read
Matydamas, kad naujieji metai artėja.
Kadangi tai namų namai, tai natūraliai nėra per daug nervinga.
Žr. Net Anna Wintour, kuri anksčiau buvo įsitikinusi, kad ji nebuvo vilkinta sportine apranga. Iš tiesų giliai įsišaknijusi žmonių širdyse.
Kalbant apie epidemijos poveikį, vis daugiau žmonių įsimylėjo namų namų dienas, tačiau namas taip pat turi atkreipti dėmesį į instrumentą. Ši tendencija yra „kuo atsitiktinė, tuo madingesnė“.
Dėl šios tendencijos mados industrijoje gimė naujas žodis, kurį sudaro sportas ir srautas.
Žinoma, laisvalaikio sportinis stilius nereiškia aplaidumo.
1. Tinkamas poveikis
Namuose temperatūra paprastai būna daug šiltesnė nei lauke.
Palyginti su Jin Xiaomei laisvu žaliu megztiniu+juodomis kelnėmis, Rosie kupranugarių rungtynės atrodo tingūs, bet dvasiniai, ypač pilvo raumenys, o akies obuoliai beveik išsikiša.Išskyrus šiek tiek šalčio, nėra jokių kitų trūkumų.
Daugelis fashionistų pasirinks trumpą viršutinę dalį, suderins su sportinėmis kelnėmis ir uždės didelę tos pačios spalvų sistemos megztinį.
Galų gale, kai jūs naudojate pižamą, kad būtų galima per daug „suvilioti“, geriau dėvėti „Sportswear“+trumpus sporto viršūnes.
2. Įpilkite papuošalų
Merginos, bijančios atviros odos, gali pridėti šiek tiek papuošalų, kad pagerintų mados indeksą, kai atitinka sportinius kasdienius drabužius.Kai Jennie apsivilko džinsus su plačiu dideliu megztiniu, jis nepamiršta užsidėti auskarų, taip pat grandininis krepšys, bendra forma yra paprasta, bet ne pralaimėtoja.
Liza dažnai naudoja šį įprastą derinį oro uoste.„Sports Top“ yra šiek tiek didesnis, o pora palaidų džinsų yra tik dešinė, ir jūs nepamirškite naudoti akinių rėmo, kad rungtynės atrodytų labiau supykę.
Žiemą žvejo skrybėlė su modifikuotu veidu taip pat yra mados žmonių meilė. Visas žmogus yra nepaprastai puikus laipsnis.
Be skrybėlės ir karolių, pora dailių batų taip pat gali padaryti sportinę aprangą. Aukštas, bet ir šiek tiek gražus.
3. Laikysena apsimeta labai atsipalaidavusi
Jei norite dėvėti sportinę aprangą iš didelės prasmės, kruopštus aparatas „apsimeta atsipalaidavęs“.Nesunku priversti žmones jaustis per daug, todėl, jei norite fotografuoti daugiau skonio, turite parodyti, kad „laimėk daug be pastangų“.
Dasao Rosie buvo taip giliai apstulbusi. .
Kartais ant sportinės striukės uždedame tą pačią spalvą, neutralizuodami atsitiktinę sportinės aprangos pojūtį, „aukšto lygio nepriekaištingo lygio“ stilius yra toks paprastas.Tačiau neturite kelių madingų ir apdailos mažų daiktų.
Taip pat galime išmokti tinklaraštininkus žemiau esančiame paveikslėlyje, pasirinkti patogią padėtį ar sėdėti, sėdėti ir pasvirinti, bet kokiu atveju veiksmas neturėtų būti per daug rimtas, o „Too Rimd“ požiūris praras laisvalaikio skonį.
Ypač tada, kai yra saulės spindulių, leiskite šviesai, nes užbaigus paveikslėlį, nuotrauka gali padaryti meninę atmosferą.
Žinoma, šie žmonių akys -vaizdinės nuotraukos tik „labai atsipalaidavusios“.
Atsitiktiniai drabužiai yra taip lengvai dėvimi.
Papildoma literatūra:45 metų mados tinklaraštininkas mums pasakė, kad moterys vis dar gali būti subrendusios ir madingesnės
Daugiau grožio -keičiančių įgūdžių ir praktinio dalijimosi, nepamirškite „sekti“!(Originalus straipsnis, nuotrauka yra iš interneto, susisiekite su „Delete“, jei yra pažeidimų)
Ataskaita/atsiliepimai

You May Also Like

More From Author