Pistons on trosside otsas Kas need kiired lahendused suudavad peatada kaotuste seeria?

Estimated read time 2 min read

Detroit Pistons on vabalanguses ja tormab NBA pikima kaotuste seeria hirmsa lõpu poole. Kuigi hooaeg ei ole veel läbi, on lootus haihtumas, sest järjekordne võiduta kuu ähvardab. Probleem tuleb võimalikult kiiresti lahendada ning siin on 5 võimalikku lahendust, kuidas kaotusteseeria katkestada:

Pistons on trosside otsas Kas need kiired lahendused suudavad peatada kaotuste seeria?
  1. Vabastage veteranid: Bojan Bogdanovici tagasitulek annab meeskonnale punktimispotentsiaali, samas kui Alec Burks ja Joe Harris võiksid parandada meeskonna mängusügavust. Need veteranid saavad mentoriks noorematele mängijatele ja pakkuda hädavajalikku stabiilsust.
  2. Vabastage Jaden Ivey: Kui Kilian Hayes istub pingil, tuleks Ivey plahvatuslik kiirus ja Ja Moranti sarnane talent vallandada. Tema kaitsega tegelemine harjutuste kaudu teeb temast Pistonsi jaoks hädavajaliku säde.
  3. Katke Cade Cunningham: Vastased on välja mõelnud plaani: katke Cade, katke Pistons. Ümbritsege teda viskajate ja blokeerijatega ning laske tal vabalt mängida, vallandades Luka Doncici sarnase potentsiaali.
  4. Taastage väljakutse mentaliteet: Bullsi ja Hornetsi näidatud uhkus ja usk on kadunud. Treeneripaar peab taas sütitama meeskonna võistlustule ja sisendama neile enesekindlust, et nad suudavad võita hirmsate vastaste vastu.
  5. Wildman Wiseman: James Wisemanile pikema mänguaja andmine oli õnnemäng, kuid tema hiljutised välgatused näitavad, et tema talent on kasutamata. Nelja mehe keskvälja segadus on tema arengut takistanud. Kasutage teda tõhusalt ja laske tal oma suuruse ja atleetlikkusega panustada.

Nende strateegiate rakendamine ei garanteeri edu üleöö, kuid need annavad võimaluse katkestada kaotuste seeria ja süstida Pistonsi hooajale veidi hädavajalikku lootust. Kuigi vabade agentide turg ja tehingud võivad pakkuda pikaajalisi lahendusi, võivad need kiired lahendused aidata meeskonnal lähitulevikus nurka pöörata, taastada enesekindlust ja luua hooaja lõpuni hoogu.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours