Pirmąjį „Liaoning“ ketvirtį 190,21 milijardo juanių turizmo pajamos išaugo 89,4% metų -on -eear

Kinijos naujienų tarnyba, Shenyang, balandžio 25 d. (Žurnalistė Han Hong) Iš spaudos konferencijos, kurią surengė Liaoningo provincijos vyriausybės naujienų biuras, žurnalistas 25 -ąjį ketvirtį Liaoningo provincija gavo 171 milijoną turistų, ty 68,2%daugiau nei 68,2 proc. -on -eear;
Nuo 2024 m. „Liaoning“ konfiskavo „auksinį“ atostogų vartojimo sezoną, sustiprino aukštos kokybės produktų ir aukštos kokybės paslaugų tiekimą, sukūrė naujus scenarijus, augino naujus formatus, integruotas inovacijas, sukūrė naujas produktyvias jėgas ir tapo „“ “. Padidinti „.Kultūrinio turizmo ekonomika Liaoning provincijoje gerai veikė, kai daugelis ekonominių rodiklių buvo rekordiškai aukšta, o kultūrinio turizmo rinka pirmame „Durų atidarymo“ sezone įvedė.
Pasak Liaoningo provincijos kultūros ir turizmo departamento direktoriaus pavaduotojo Li Xuepeng, liaoning netikra Japonijos kultūros turizmo rinka ir toliau buvo populiari.Naujųjų metų atostogų metu Liaoning provincija iš viso gavo 7,376 milijono turistų, tai yra 157,6%metų, ir pasiekė išsamias 5,16 milijardo juanių pajamas, ty 203,8%metų.Per pavasario festivalio atostogas „Liaoning“ provincija iš viso gavo 40,866 mln. MILIŲ TURI BŪTINAI, tai padidėjo 299,6%metų -64,6%padidėjo nuo to paties laikotarpio, palyginti su tuo pačiu laikotarpiu 2019 m.; Milijardė juanių, vienerių metų padidėjimas 572,7%.
Kalbant apie investicijas į kultūros turizmo projektus, Liaoning Province šiuo metu yra dvigubai didesnė nei projektų, skirtų pasirašyti projektų skaičių ir bendrą investiciją, skaičių.Stiprinti vidaus pramonės pirmaujančių įmonių įvedimą, įsteigti Liaoningo kultūros ir sporto kelionių pramonės plėtros centrą, sutelkti dėmesį į trijų lygio provincijų, savivaldybių ir įmonių ryšių modelio kūrimą ir įgyvendinti turizmo jungtinius bilietus, tokius kaip „kalnų ir jūrų, ryšių sudarymas , „Liaoning Touring Liaoning“.Pirmajame Liaoningo provincijos ketvirtyje investicijos į kultūros turizmo projektus buvo 2,35 milijardo juanių, o metų -135%padidėjimas.Tarp jų buvo 139 nauji projektai, kurių investicija buvo 1,12 milijardo juanių;
Li Xuepengas teigė, kad atostogų „plazdėjimo“ ekonomika rodo energingą vidaus kultūros turizmo rinkos gyvybingumą.„Gegužės 1 d.“ Laikotarpiu pavasario klimatas buvo lengvas ir malonus, suteikdamas idealias sąlygas turistams keliauti.Tuo pačiu metu susijusi palanki atvykimo ir išėjimo turizmo politika į turizmo rinką įšvirkščio naują gyvybingumą.„Liaoning“ nuolat tobulins turistų kelionių patirtį naudodama novatoriškus kultūros turizmo produktus, pagerins infrastruktūrą, pagerins paslaugų lygį.Tikimasi, kad gegužės dienos atostogų metu Liaoning kultūros turizmo rinka vis dar klestintis.
Pranešama, kad apie pavasario turizmą, ypač atostogas „Gegužės diena“, „Liaoning“ planuoja vykdyti įvairias kultūrines ir sporto kelionių veiklas.Remiantis statistika, Liaoning provincija surengs daugiau nei 300 kultūrinių ir sporto brigadų, tokių kaip Anshan Qianshan kriaušių gėlių festivalis, „C“ „C“ strateginė veiklos serija, Dandong Yalu upės (Hekou) Peach Blossom Season, Yingkou paukščių bangų reklaminė veikla, Panjin Panjin Liaoshu pelkė tūkstančiai tūkstančių žmonių.(per)
Ataskaita/atsiliepimai

You May Also Like

More From Author