Pirmasis pasirodymas B300, „Ziwei“ technologija atidarė naują komercinės aviacijos ir kosmoso erą

Estimated read time 3 min read

Balandžio 24 d., 2024 m. „Kinijos aviacijos ir kosmoso dienos“ renginio „Ypač Chu Tian“, Xing Xinghan “tema, vykusioje temoje, vyko Wuhane, Hubei, ceremonija.Tuo pačiu laikotarpiu „Wuhan International Expo“ centre visuomenei atidaryta aviacijos ir kosmoso populiarumo ir kosmoso pramonės pasiekimų paroda.Šių metų „Vyriausybės darbo ataskaita“ siūlo aktyviai kurti naujus augimo variklius, tokius kaip biologinė gamyba, komercinė aviacijos ir kosmoso ir mažos aukščio ekonomika.„Komercinė erdvė“, kaip nauja kinetinė energija, skirta pagreitinti naujos kokybės plėtrą, pirmiausia buvo įrašyta į vyriausybės darbo ataskaitą.Vadovaujama centrinės politikos, komercinė aviacijos ir kosmoso dalis buvo naudojama naujoms galimybėms.

Ši parodos parodos dalyviai Beijing Ziwei Yutong Technology Co., Ltd. (Azspace) buvo įkurta 2019 m. Tai yra nacionalinė aukštųjų technologijų įmonė, daugiausia pagrįsta erdvėlaiviu.Būdama atstovaujanti įmonė privačių komercinių kosminių erdvių srityje mano šalyje, bendrovė sėkmingai pradėjo praėjusiais metais „Di Yin Nr. 1 • Liangxi“ patikrinimo palydovą.Bendrovės būstinė pasikliauja turtingais Pekino mokslinių išteklių pranašumais, kad galėtų vykdyti produktų naujoves ir plėtrą. Palaiko pranašumus aplink Liangxi rajono Wuxi City. Iš pradžių ji sudarė strateginį maketinį maketą.2024 m. Kinijos aviacijos ir kosmoso konferencijoje „Azpace“ pirmą kartą nešiojo 1: 1 B300 serijos erdvėlaivį.„B300“ serijos erdvėlaivis yra padalintas į dvi B300-L versijas (rezervuota versija) ir „B300-F“ (grąžinta versija)

B300-L (rezervuota versija)

„B300-L“ (rezervuota versija) ilgainiui trijų ašių stabilumas naudojamas skraidyti ant žemės, o tai gali teikti tokias paslaugas kaip apkrovos valdymas, įkėlimo būsenos stebėjimas, pakrovimo vykdoma geležinkelio veikimu, įkeliant verslo duomenų rinkimą, saugyklą, saugyklą. , perdavimas ir gavimas.„B300-L“ geležinkelio leidimas yra sukurtas vieneriems metams geležinkelio laiku, kuris yra padalintas į dviejų kabinų struktūrą.

B300-F (grąžinimo versija)

Po tam tikro laikotarpio B300-F (grąžinta versija) po skrydžio laikotarpio per bėgių nuo bėgių nuo bėgio stabdį grįžo, o skėtis perdirbamas. -Axis ant žemės.„B300-F“ grąžinta versija yra sukurta vieną mėnesį per „Track Time“, tai yra dviejų kabinų dizaino konstrukcija, skirta paslaugų kapsulei ir grąžinimo kapsulei.„B300-F“ erdvėlaivis turi ir ekonominę, ir aplinkos apsaugą, kuri atitinka būsimą aviacijos ir kosmoso kūrimo kryptį ir plačias verslo perspektyvas.

Intelektualios krovinių skyrių valdymo sistema ir lanksti krovinių erdvė, pagrįsta B300 produktais Pagal klientų poreikius, tokius kaip klientų poreikiai.„Azspace“ erdvėlaivis, kaip mikro -gravitacijos mokslo eksperimentinė platforma, gali būti pritaikyta mikro -gravitacijos mokslo, kosminio farmacijos, kosminio gyvybės mokslo ir naujos erdvės perdirbimo krypčiai. Eksperimentiniai rezultatai, skirti efektyviai pakeisti ir padėti mokslo ir technologijų pažangai ir plėtrai.

You May Also Like

More From Author