Pirmasis Dubajaus verslo forumo tarptautinio banko stotelė nusileis Pekine, Pekine, Kinijoje

Estimated read time 3 min read

Gegužės 6 d. (Pirmadienį) Vietos laiku Dubajaus prekybos rūmai paskelbė, kad nuo šių metų rugpjūčio 21 d. Iki 22 d. Ji turės Dubajaus verslo forumą -Kiniją.

Kinijoje vykęs forumas yra pirmasis Dubajaus verslo forumo stotelė tarptautiniame banke. Dubajaus ekonominė darbotvarkė „D33“.

Šis „Tarptautinio banko“ prekybos rūmų planas yra ilgas darbas, kurio tikslas -skatinti tiesiogines užsienio investicijas, siekiant paremti tikslą pasiekti Dubajaus ekonominę darbotvarkę „D33“ ir įtvirtinti Dubajaus pasaulinį, kaip pirmaujančios komercinės paskirties vietą, statusą.

Priėmęs Dubajaus verslo forumą -Kinijoje, Dubajaus prekybos rūmai siekia parodyti įvairias investavimo galimybes JAE, pritraukti Kinijos tarptautines kompanijas ir greitai kuria startuolius investuoti į Dubajų, ir remti Kinijos investuotojus ir įmones bei emiratus, kad ilgai kurtų ilgą laiką. -Terminė partnerystė.

Į šį forumą bus įtraukta daugybė susitikimų ir grupių diskusijų, daugiausia dėmesio skiriant pagrindinėms skaitmeninės ekonomikos, medicinos priežiūros, finansų, mažmeninės prekybos, turizmo, nekilnojamojo turto ir kt. Teritorijoms su Dubajaus ekonomine darbotvarke „D33“ tikslais.

Dubajaus tarptautinių prekybos rūmų pirmininkas Sudanas Ahmedas Benas Sulayaumas sakė: „Kalbant apie galimybes ir užmezgant efektyvią partnerystę, Dubajus yra išskirtinis pasaulinėje verslo bendruomenėje. JAE turi daug konkurencinių pranašumų, glaudžiai susijusi su pasaulio šalis visame pasaulyje. , ir turi pasaulio klasės verslo aplinką.

„Surengdamas forumą, Dubajaus prekybos rūmai sėkmingai sukūrė įtakingą platformą, kuri dar labiau sustiprins JAE, kaip pagrindinio pasaulio verslo, prekybos ir investicijų centrus, statusą. Kinija yra pramonės, verslo ir pažengusiųjų technologijų centras. IT yra svarbus. Vaidmuo pasaulinėje ekonomikoje, taigi tai yra ideali vieta pirmajam tarptautiniam pramonės forumui.

Dubajaus verslo forumas -Kinija pritrauks pagrindinius viešųjų ir privačių įmonių interesus iš dviejų šalių rinkų, svarbių viešųjų ir privačių įmonių interesų, aptarti ekonomikos partnerystes, sukurti tarptautinį verslo tinklą ir tyrinėti investavimo galimybes, kurios investavimo galimybės, kurios investuos rodo, kad Dubajus formuoja pasaulinių investicijų ir ekonomikos perspektyvas.

2023 m. Lapkričio mėn. Dubajaus prekybos rūmai surengė pirmąjį Dubajaus verslo forumą ir daugiau nei 2000 sprendimų priėmėjų, verslo lyderių, investuotojų ir ekonomikos ekspertų iš viso pasaulio susirinko.

Šių metų rugpjūčio mėn. Dubajaus verslo forumo prieglobos priegloba padeda pasiekti pagrindinį prekybos rūmų tikslą, įskaitant strateginės ekonominės partnerystės skatinimą, kaupimo prekybos santykius, kuriant naujas vietas ir pasaulines investavimo galimybes, ir plačias Dubajaus ir perspektyvų pasaulinės rinkos perspektyva plėtoja verslo, prekybos ir investavimo viziją.

Apie Dubajaus prekybos rūmus:

Dubajaus prekybos rūmai yra ne pelno siekianti oficiali organizacija, palaikanti Dubajaus, kaip pasaulinio dalyvio, viziją, suteikdama įmonėms galią ir teikdama novatoriškas vertes -pridedamas paslaugas ir ryšio įtakos tinklus.2021 m. Kovo mėn. JAE viceprezidentas ir ministras pirmininkas, Dubajaus vadovų vadovai, Mohammedas Benas Rashidas Alemadumas paskelbė apie Dubajaus prekybos rūmų pertvarkymą su trimis prekybos rūmais, būtent Dubai prekybos rūmais, Dubajaus tarptautinėmis prekybos rūmais ir Dubuzais ir Dubuzu. Skaičius.

You May Also Like

More From Author