Per pastaruosius trisdešimt metų mano šalis pasinaudojo istorinėmis galimybėmis informacijos amžiuje

Estimated read time 31 min read

1994 m. Balandžio 20 d. Buvo atidaryta 64K tarptautinė linija.

Prieš trisdešimt metų žmonėms buvo sunku įsivaizduoti, kad internetas taip giliai pakeis Kiniją, kad mūsų šalis, turinti didžiulę sritį ir daugelį šalių, yra glaudžiai susijusi;

Per visą pasaulio raidos istoriją žmonės nuolat plečia materialių mainų ir dvasinių mainų apimtį.Marxas ir Engelsas tai vadina „istorijos pertvarkymu į pasaulio istoriją“.

Per 30 metų internetas pakeitė Kiniją, o Kinija taip pat pakeitė internetą.Mes turime ilgą civilizacijos istoriją, remdamiesi koncepcijomis, technologijomis ir metodais, kuriuos sukėlė naujausi žmogaus civilizacijos pasiekimai, ir panaudoti savo stiprius civilizacijos genus, kad pakeistų šį „eksportuotą produktą“, todėl didžiausias interneto kintamasis yra didžiausias didžiausias kintamasis, kuris yra didžiausias didžiausias interneto kintamasis. Padidėjęs karjeros vystymasis.

Stovi trisdešimt.Mes norime „The Times“ galimybių.

Per pastaruosius tris dešimtmečius Kinija išplėtė didžiausią pasaulyje interneto rinką Toliau nutrūko, o skaitmeninis valdymas pasiekė reikšmingų rezultatų;

Nuo stulbinančios pradžios iki žingsnių giliai suprantame, kad tinklo saugumas ir informatizavimas yra pagrindiniai strateginiai klausimai, susiję su nacionaliniu saugumu ir nacionaline plėtra, ir plačiosios visuomenės darbas ir gyvenimas. šalis į tinklo galią.

Trisdešimt metų, ypač nuo 18 -ojo Kinijos komunistų partijos nacionalinio kongreso, mes ištyrėme interneto plėtros kelią su kinų savybėmis, sudarydami interneto valdymo būdą su Kinijos savybėmis, o nuostabios stiprios galios interneto galios paveikslėliai tapo internetinėmis nuotraukomis vis aiškiau.

Šiandien pasaulis aiškiai klausėsi kinų pėdų garso naujoje eroje.Kinija skatina naują kinų stiliaus modernizavimo plėtrą su naujais internetinės galios laimėjimais ir kartu stengiasi pereiti į įvairias pasaulio šalis į skaitmeninę civilizaciją, rašant naują skyrių naujoje žmogaus civilizacijos formoje.

2024 m. Kovo 6 d. Kinijos komunistų partijos Centrinio komiteto generalinis sekretorius, Kinijos komunistų partijos prezidentas ir Aukščiausiasis Centrinės karinės komisijos aukščiausio lygio lyderis, lankėsi Civilinės revoliucijos, mokslo ir technologijos bei technologijos ir technologijos ir Aukščiausiasis lyderis. Aplinkos šaltinių komunistų partijos nariai, kurie dalyvavo antroje Kinijos liaudies politinės konsultacinės konferencijos Nacionalinio komiteto antroje sesijoje.Aukščiausiojo lyderio generalinis sekretorius pabrėžė, kad „siekiant šiuolaikinio kinų stiliaus modernizavimo, internetas turi praeiti“.Pav./„Xinhua“ naujienų agentūra (Sheng Jiapeng nuotrauka)

„Fushi“ skraidymas skris aukštai – svarbus žingsnis į pasaulio priešakį

Istorija kartais patiria ilgą kaupimąsi ir ilgą laiką laukdama, kol pasieks proveržio momentą.

Pekino Kinijos mokslų akademijos programinės įrangos parko 2 pastate, bronzos medalyje aiškiai įrašoma „1994 m. Balandžio 20 d.“, Tai yra nepaprasta interneto plėtros diena.

Devintojo dešimtmečio pabaigoje daugelis pasaulio šalių ir regionų, susijusių su tarptautiniu internetu.

1994 m. Balandžio mėn. Pradžioje Hu Qihengas, tuometinis Kinijos mokslų akademijos viceprezidentas, atstovavo Jungtinėse Valstijose, atsakingiems už internetą, atsakingą už internetą, dar kartą patvirtino prieigos prie tarptautinio interneto reikalavimus, o abi pusės pagaliau pasiekė a sutarimas.Stephenas Wolfas, atsakingas už tarptautinį interneto bendradarbiavimą, prisiminė: „Mes tyliai atidarome vartus ir laukiame, kol Kinija pateks į internetą“.

1994 m. Balandžio 20 d. Kinijos mokslų akademijos kompiuterių tinklo informacijos centras tarptautiniame internete.Nuo šios akimirkos oficialiai atidaryta Kinijos interneto era.

1994 m. Balandžio 20 d. Kinijos mokslų akademijos kompiuterių tinklo informacijos centras, skirtas sujungti pasaulį, 64K tarptautinė linija.

Anksčiau tai buvo sunkus kelių kartų Kinijos kartų darbas informacinės visuomenės atžvilgiu.

1958 m. Buvo sėkmingai sukurtas pirmasis mano šalies universalus skaitmeninis elektroninis kompiuteris 103.

1979 m. Buvo sėkmingai išbandyta mano pirmoji mano šalies kinų ir charakterio lazerio iliustracijos pavyzdžių aparatas.

1983 m. Buvo paleista kinų charakterio disko operacinė sistema (CCDOS), išsprendžianti kinų simbolių, saugomų ir rodomų kompiuteryje, problemą.Tais pačiais metais buvo oficialiai išleistas „Wubi šrifto“ įvesties metodas, kuris suskaido kinų simbolių skaitmeninimo kliūtį.

1986 m. Kinija atidarė tarptautinį tinklo projektą -Kinijos akademinė tinklas.

1990 m. Lapkričio 28 d. Kinijos aukščiausias domeno vardas „.cn” baigė registraciją.

Kinijos žmonės, kurie nėra labai atsilikę, niekada neatsisakė savo pastangų sekti bangų tendenciją;

Internetas „Skraidymas į paprastų žmonių namus“

Po visiškos Kinijos funkcijų prieigos prie tarptautinio interneto, keturi pagrindiniai stuburo tinklai, turintys tarptautinių eksporto galimybių -Kinijos švietimo ir mokslinių tyrimų kompiuterių tinklas, Kinijos viešas kompiuterių internetas, Kinijos mokslo ir technologijų tinklas ir Kinijos „Golden Bridge“ informacijos tinklas iš eilės baigė ir įgyvendino Tarptautinis sujungimas.

Būtent šie tinklai palaiko Kinijos interneto pradžią, kurią Kinija glaudžiai įsitraukė į pasaulio vandenyną.

Kai pirmoji netizens partija Kinijoje oficialiai palietė internetą, internetas iš tikrųjų pradėjo pereiti nuo intelektualinio pasaulio į žmones.

Laikas atėjo 1995 m. Gegužės 17 d., 27 -oji Pasaulinė telekomunikacijų diena, o tuo metu pašto ir telekomunikacijų departamentas oficialiai paskelbė, kad pašto ir telekomunikacijų departamentas oficialiai paskelbė, kad atidarė interneto prieigos paslaugą vidaus visuomenei.Pekino „Xidan Telegraph“ pastatas nustatė verslo priėmimo tašką.

Nuo šios dienos paprastiems žmonėms internetas nebėra nepasiekiamas.

„Kiek kinai yra nuo informacijos greitkelio?”

Ši problema, sukėlusi daugybę žmonių atgarsių, pateikė „specialų“ atsakymą ant skelbimų lentos Baiyi Road gatvės kampe, Zhongguancun, Pekinas 1996 m.- „1500 metrų į šiaurę“.

Šiame reklamos ženkle nurodyta vieta yra pirmoji interneto įmonė Kinijoje „Ehhai Wei“.Kiekvieną rytą yra grupė jaunų žmonių, laukiančių, kol duris atidarys duris ant laiptelių priešais mokslo ir švietimo muziejų, laukdami nemokamos interneto prieigos čia.Jos „Erhai Wei laikas“ buvo vienintelis Kinijos tinklas, kuris buvo pagrįstas populiariomis informacijos paslaugomis ir tuo metu atidarytas paprastosioms šeimoms.

Internetas be galo domisi išmintimi ir vaizduote, austa iš žmonių, ir gali suvokti žmonių, žmonių ir pasaulio unikomą ir sąveiką.

Internetiniame forume, kol yra paskyra, galite stimuliuoti tekstą ir rasti atpažinimą.„Mizuki Tsinghua“, „Cat Pu“, „West Temple Hutong“, „Tianya“ bendruomenė ir „Power“ forumas ir kt. Buvo sukurta ir plėtojama vis daugiau netizens. .

Tradicinė pagrindinė žiniasklaida aktyviai priima interneto bumą nuo veido.1995 m. Sausio mėn. Žurnalas „Shenzhou Scholars“ pateko į tarptautinį internetą, perdavė naujienų informaciją daugumai užsienio studentų ir tapo pirmuoju Kinijos Kinijos elektroniniu žurnalu.Po dvejų metų buvo oficialiai paleista internetinė „People’s Daily“ versija (vėliau pervadinta „Liaudies dienraštis“). etapas.

„Xinhuanet“, „China Network“, „CCTV“, „International Online“, „China Daily“, Kinijos jaunimo tinklas ir kiti centriniai naujienų portalai.

Interneto eroje žmonės internete lankėsi internete, o viešoji nuomonė taip pat buvo internete.

1999 m. Buvo pradėtas „vyriausybės interneto projektas“, o Kinijos elektroninės vyriausybės reikalai žengė tvirtą žingsnį.2006 m. Kovo mėn. Buvo išleista „Valstybinė elektroninių vyriausybės reikalų sistema“.Visų lygių vyriausybės paskelbė informaciją ir supranta visuomenės nuomonę internete ir tapo naujomis vyriausybės madomis.

Tinklaraštis, „Post Bar“, „Douban.com“, „Mokyklos vidinis tinklas“ (vėliau pervadintas „Renren.com“), „Weibo“ ir kitos greitos ir paprastos interaktyvios komunikacijos platformos, pakeitus komunikacijos metodus ir suteikiant jėgą skatinti socialinę pažangą.

Nuo tinklaraščio pranešimo „Krepšelio apsaugos“ incidentas iki forumo, kad būtų galima atskleisti „užsienio egzaminų vartus“, o po to „pusbroliui“ – „pusbroliui“ Weibo, „Dėdė Fang“ … Kinijos netizenso įrankiai kalbėjimui ir Pramogos kūrybiškai pritaikant didelį gyvybingumą, dalyvavimas internete politikoje pradėjo tapti nauja demokratijos mada mano šalyje.

Internetas sukūrė tiltą tarp vyriausybės ir visuomenės.Supraskite žmonių sąlygas per internetą, surinkite žmonių išmintį ir tapkite nauju kanalu Kinijos vyriausybei valdyti žmones ir susisiekti su mišiomis.

Interneto komercinio proceso atidarymas

Internetas sukūrė plokščią pasaulį ir informaciją, duomenis ir kt. Jame sąveikauja, atnešdamas naujas didžiules verslo erdves.

1995 m. Buvo pasaulinio interneto verslo metai.

Jauni grįžtantys asmenys grįžo į Kiniją įkurti „Etoxin“, kuris yra SOHU pirmtakas, kuris sudaro svarbią vietą PC portalo eroje.

„NeteAse“ įkūrė ir ėmėsi vadovauti paleidus nemokamas el. Pašto paslaugas.

„Tencent“ buvo įkurta Šenzene ir paleido pirmąjį Kinijos momentinių pranešimų įrankį -OICQ.

Baidu buvo įkurtas „Peking University Resources“ viešbutyje.

Per daug akimirkų, kurios tuo metu neatrodė nepastebimi, ateityje tai tapo tolimesniu atidarymu.

Trys pagrindiniai „Sohu“, „Sina“ ir „Netease“ portalai tapo įėjimu į daugybę netizens, atvykstančių į interneto pasaulį, ir informacijos apie informacijos vandenyną vandenyne; ;;

„Ar jūs GG, ar MM?”

Prie vakarinių sostinės stadiono vartų Kinijos pirmasis internetinis kavos namas -nuo to laiko atidarė interneto kavos namą.

Dvidešimt studentų iš Šanchajaus Fudano universiteto gavo pirmąjį vidaus nuotolinį mokymą per kompiuterį, modemą ir telefono liniją.

43 epizodas TV serialas „Vandens paraštė“, transliuojama „CCTV“ auksiniu laiku, kurį šiltai pasveikino netizens;

Kai buvo nuolat atrasta interneto „magija“, interneto prieigos greitis sukėlė netizensą.

1997 m. Kinijos interneto tinklo informacijos centras (CNNIC) išleido pirmąjį „Kinijos interneto plėtros statistinę ataskaitą“.Apklausa parodė, kad 49,1%žmonių buvo nusivylę tinklo greičiu, o 36,2%manė, kad interneto tarifai buvo per dideli.

Netrukus nauja technologija atnešė gerų naujienų.1999 m. Nacionalinės dienos išvakarėse ponas Wei Šanchajuje išleido 1500 juanių įdiegtą ADSL (asimetrinę skaitmeninę vartotojų liniją).Tiems, kurie įpratę naudoti telefono linijos ratuką prie interneto, plačiajuosčio ryšio jausmas yra tarsi skraidymas: „Nesvarbu, kokie būdvardžiai naudojami, jūs negalite pavaizduoti tokio greičio“.

Po oficialaus komercinio naudojimo greitai ištirta ADSL kaina.Greitas tinklo greitis, pigesnė kaina, plačiajuosčio ryšio tinklai yra sparčiai populiarūs Kinijoje.2005 m. Plačiajuosčio ryšio prieigos prie mano šalies mastas pirmą kartą siekė 37,35 mln.

Taikymas technologijomis skatino verslo modelių naujoves ir praturtėjimą.

Nuo 1998 m. Mano šalies „E“ komercijos svetainė atsirado daugybėje grybų: Hangdžou mieste buvo įkurta maža ir vidutinio dydžio įmonė „E -Commerce Company Alibaba“. Įsikūręs ir oficialiai įtrauktas į E komercijos sritį po šešerių metų … Plačiuose interneto plėtros Kinijoje ritiniuose prasidėjo E komercijos procesas.

Pradėjus sparčiai augti Kinijos E komercijai, pamažu susiformavo visos E komercijos programų palaikymo sistemos, tokios kaip informacijos apie produktą įsigijimas, mokėjimo saugumas ir logistikos platinimas.

„Mobile Dream Network Project“ išplėtė daugybę interneto programų, tokių kaip „Mobiliosios naujienos“, „Mobiliojo telefono sveikinimo kortelė“, „Mobilus QQ“, „Mobiliosios atsargos“, „Mobilusis žaidimas“, „Mobilusis žaidimas“, kuris sukūrė Kinijos interneto kompanijas kurie praėjo šimtmečio lytiniai santykiai, kad pamatytų ateities aušrą.2003 m. Trys didelės SINA, SOHU ir „Netease“ portalo svetainės, kurioms buvo suteikta pirmųjų metų pelnas;Kinijos interneto įmonės pradėjo atsirasti pasaulyje.

Žmonės vis labiau supranta, kad internetas yra daug didesnis nei žinomas, o didžiulė jo energija yra paslėpta, nuolat kartojanti ir greita dalijimasis.

Nuo 2G laikotarpio „BB Machine“ -„Didžiojo brolis“, simbolizuojantis madingą „didįjį brolį“, iki 2G laikotarpio, tik 200 juodų baltųjų mobiliųjų telefonų, kuriuos galima laikyti 2G laikotarpiu, Tada 3G laikotarpio išmanusis telefonas „jutiklinis ekranas +“ yra labai novatoriškas.

2009 m. Kinijos 3G licencijos pristatė paslaptingą šydą.

2011 m. „Xiaomi“, įkurta daugiau nei metus, išleido pirmąją mobiliųjų telefonų kartą.Tais pačiais metais komunikacijos milžinų „Motorola“ karta, komunikacijos karta pasaulyje.Po dvejų metų „Nokia“ mobiliųjų telefonų verslas taip pat įsigijo „Microsoft“.

Kai prarasite rankas, galimybė vėl atsiras.Nuo operatorių iki mobiliųjų telefonų gamintojų iki kompiuterių gamintojų ir interneto kompanijų niekas nenori praleisti mobiliojo interneto, kuris veda ateitį į ateitį.

Sparčiai plėtojant mobilųjį internetą, Kinijos netizens mastas pradėjo didelį augimą, o netizens įranga, norint prisijungti prie interneto, tapo įvairesnė.Iki 2012 m. Birželio mėn. Pabaigos netizens, naudojančių mobiliuosius telefonus mano šalyje, skaičius pirmą kartą viršijo stalinių kompiuterių vartotojus.

Internetas pagaliau atėjo į visų pirštų galiukus.

Mobilusis internetas sukūrė naujus verslo modelius.

Didi ir kita taksi programinė įranga pakeitė kelių blokavimo sąvoką, o internetinės automobilių nuoma pamažu tapo svarbiu kelionės būdu;

„WeChat“ ir kiti pradėjo naują socialinės žiniasklaidos bumą.

Trumpos vaizdo programos, tokios kaip „Douyin“ ir „Kuaishou“, sparčiai pakilo, o vartotojų dydis ir naudojimo trukmė parodė sprogstamąjį augimą;

Interneto užsakymo modelis, kurį atnešė Meituan, alkanas ir kt., Įšvirkšti naujas verslo galimybes ir gyvybingumą į tradicinę viešojo maitinimo paslaugų pramonę ir palaipsniui keičia žmonių gyvenimo įpročius ir vartojimo modelius;

Pinduoduo ir kiti, norėdami pasiekti E -komercijos proveržį …

Anksčiau, kai žmonės skaito amerikiečių mokslininko Nicholas Nigtoco Pen Di „skaitmeninį išgyvenimą“, jie būtų laikomi bakalauro fantazijos knyga, o dabar internetas tikrai buvo integruotas į visus mūsų socialinio gyvenimo aspektus.

Zongxiango miestelyje, Tibete, 4119 metrų virš jūros lygio, „Shaanxi Guy Yang Tao“ postas atidarė aukščiausią pasaulyje „Aukščio greitkelio“ tinklo parduotuvę, kuri aptarnauja daugiau nei 7 400 vietinių ūkininkų ir piemenių.

Šanchajus vizualiai neįgaliesi mergaitė Chen Siying taip pat gali mėgautis kasdieniu paprastų žmonių gyvenimu, naudodama išmaniojo telefono ekrano skaitymo programinę įrangą.

Nuo 0 iki 1, tada nuo 1 iki begalinio, atnaujinimo, augimo ir įtraukimo.Paprasti žmonės internete yra tarsi baitai.

Skatinti interneto standartizuotos ir sveikos plėtros plėtrą

Kartu su internetu „People’s Vision“ yra „Kinijos Liaudies Respublikos kompiuterinės informacinės sistemos saugumo apsaugos taisyklės“, išleista 1994 m. Vasario 18 d. Tai yra mano pirmieji mano šalies administraciniai reglamentai, apimantys interneto valdymą.Nuo to laiko mano šalies koncentracija pristatė keletą įstatymų ir kitų teisės aktų, tokių kaip interneto informacijos paslaugų administracinės priemonės, kurios nuolat reguliavo novatorišką Kinijos interneto plėtrą.

„Senasis grynasis kirminas“, kuris pirmaisiais dienomis liečiasi su internetu, turi turėti gražią ir karčią tinklo atmintį.Tuo metu internetas buvo tarsi ką tik pastatytas miestas, ir jis visada buvo gaivus.Tačiau tuo pat metu chaosas, pavyzdžiui, virusai, nelegalūs kišenės, sukčiavimas ir skaičiai, ir toliau daro įtaką žmonių interneto patirčiai.Remiantis statistika, 2000 m. Kinija gavo 2700 nelegalių nusikaltimų atvejų internete, 2004 m. Pasiekė 14 000, taip pat išlaikė sparčią augimo tendenciją.

Dar 1997 m. Visuomenės saugumo ministerija paskelbė ir įgyvendino „Kompiuterių informacijos tinklo tarptautinių tinklų saugumo apsaugos priemones“, siekdama išplėsti kompiuterinės informacijos sistemos saugumo problemas į tinklo lauką.2005 m., Siekiant kuo greičiau pakeisti techninių priemonių, atsilikusių nuo interneto paslaugų ir tinklų kūrimo padalinių, problemą ir užtikrinti interneto tinklo saugumą ir informacijos saugumą, viešojo saugumo ministerija suformulavo ir paskelbė „interneto saugumo apsaugos apsaugos techninės apsaugos techninės apsaugos nuostatas“. Priemonės „.

2009 ir 2015 m. Mano šalis priėmė baudžiamosios teisės pataisas ir nustatė nusikaltimą pažeisti piliečius asmeninę informaciją ir stiprinti asmeninės informacijos apsaugą.2012 m. Priimtame „Nacionalinio liaudies kongreso“ nuolatinio komiteto sprendimas, priimtame „Nacionalinio liaudies kongreso“ nuolatinio komiteto sprendimas “, 2012 m. Priimta, teigia, kad valstybės apsauga gali nustatyti piliečių asmens tapatybę ir elektroninę informaciją, apimančią piliečių privatumą.

2008 m. Mano šalis užėmė pirmąją vietą pasaulyje, kurio mastas buvo 253 milijonai interneto vartotojų, o „. CN“ tapo geriausiu pasaulyje vardu; Vartotojai internete pagal mobiliuosius telefonus sudarė 80%.

Kinija glaudžiai pasinaudojo informacatizacijos plėtros galimybėmis, įterpė interneto sparnus, kurie sparčiai auga ir tapo tikra „didele šalis“.

Pakelkite vėliavos orientaciją, kad skambėtų statybos mokesčio numeris

Per pastaruosius 300 metų, pradedant „garų revoliucija“ ir „elektros revoliucija“ ir baigiant „Informacijos revoliucija“, kiekviena pramonės revoliucija labai išlaisvino produktyvumą, skatino žmonių visuomenės pokyčius ir iš esmės pakeitė pasaulinį ekonominį modelį, susidomėjimo modelį, Saugumas, saugumo modelis.

Šiuo metu pasaulio pokyčiai, laikų pokyčiai ir istorijos pokyčiai atsiskleidžia precedento neturinčiu būdu. Aukšta ekonomikos ir visuomenės vystymasis tapo viena sudėtingiausių, realiausių ir sunkiausių netradicinių saugumo problemų, su kuriomis susiduria mano šalyje.

„Be tinklo saugumo nėra nacionalinio saugumo ir nėra jokio modernizacijos be informacijos.”

„Šiandieniniame pasaulyje tas, kuris turi internetą, sugriebė„ The Times “iniciatyvą; kas niekina internetą, bus atsisakyta„ The Times “. Tam tikru mastu galima pasakyti, kad tie, kurie gauna internetą, gaus pasaulį.”

Tai yra istorinė galimybė, kuri turi būti konfiskuota, ir tai taip pat yra iššūkis, su kuriuo reikia susidurti.

2014 m. Vasario 27 d. Buvo įsteigta centrinė kibernetinio saugumo ir informacijos pirmaujanti grupė (vėliau pakeista į komitetą).Pirmajame centrinės kibernetinio saugumo ir informatyvinės grupės susitikime Aukščiausiojo lyderio generalinis sekretorius pirmiausia pasiūlė tikslą „bandyti mūsų šalį paversti stipriu tinklų tinklu“ pirmą kartą.

2016 m. Balandžio 19 d. Pirmą kartą vyko kibernetinio saugumo ir informacijos simpoziumas. nei 20 metų, tačiau mes tinkamai tvarkėme saugumą, plėtrą, atvirumą ir autonomiją.Tuo metu mano šalies netizens mastas siekė 700 milijonų.

Internetas tapo vis daugiau naujos erdvės žmonėms mokytis, dirbti ir gyvenimas bei vis daugiau naujų platformų, skirtų viešosioms paslaugoms gauti. Nauja varomoji jėga.

Tinklo infrastruktūra pagreitino ir išpopuliarino, o žmonių pelno jausmas yra nuolat tobulinamas

Slangbajinas gyvena Gangcheno kaime, Cario rajone, Qoruo rajone, Changdu City, Tibetas.Aplink snieguotus kalnus, temperatūra yra žema, o tinklo signalas yra prastas.

„Post -95S merginos ieško internetinių užsiėmimų„ Snow Mountain “viršuje“.

Vėliau Tibeto autonominio regiono „Changdu“ mobiliosios įmonės darbuotojai greitai puolė į kaimą, kur mergaitė buvo įsikūrusi signalui tobulinti, per kelias dienas sukūrė 4G bazines stotis ir suprato vaizdo skambučius ir mokymąsi internetu.

Kalnai sutampa, miškas ir jūra yra didžiulė, o bangos nerami.

Optinis kabelis, bokšto laipiojimo bokštas, prietaisas ir matavimo signalas … turbulentinė Dulongo upė, ryšio įranga buvo šiek tiek pernešama į kalnus.2014 m. Balandžio mėn. 4G bazinė stotis buvo baigta ir atidaryta;

„Palyginti su miestais, kaimo interneto infrastruktūros kūrimas yra mūsų trūkumai.”

Nuo 18 -ojo Kinijos komunistų partijos kongreso interneto infrastruktūra greitai apėmė atokius kaimo vietoves. Siekti „apskrities -apygardos 5G“Nuo 2023 m. Gruodžio mėn. Interneto skverbimosi į interneto skverbtis mano šalies kaimo vietovėse siekė 66,5 proc., Bendras kaimo plačiajuosčio ryšio vartotojų skaičius šalyje siekė 192 milijonus, o kaimo nerizinų mastas siekė 326 milijonus.

Nuo snieguoto plokščiakalnio iki Bianzheng salos, nuo dykumos dykumos žemės iki kalnų gelmių … Pavasario skurdo mažinimo vėjas internete pūtė Šenžou kalnus.Plačiajuostis ryšys yra naujai išleistas žmonių naudos ir pažangiausios techninės informacijos politika -Komercija ateina.

Kinijos nacionalinio muziejaus „Centennial Change -sculpture“ parodoje skulptūros kūrinys paliko gilų įspūdį žmonėms: du kaimo pagyvenę žmonės mielai sėdėjo ant akmens kriketo kaime, pakėlė savo mobiliuosius telefonus aukštai ir iškėlė savo mobiliuosius telefonus.Skulptūra nustato konkretų mūsų skaitmeninio gyvenimo momentą.

Tokiose bendruomenėse kaip Gulou rajonas, Fuzhou City, Fuzhou City, Fuzhou City, remdamasis „Gulou Zhi smegenimis“ per „Gulou intelektualias smegenis“ per „Access Control“+„Hidroenergetikos“ duomenis apie intelektualiosios bendruomenės platformą, Analizuojama pagyvenusių žmonių gyvenimo būklė„Smart vandens laikas“ tapo „apsauginiu vožtuvu“, kuris saugo senyvo amžiaus žmonėms 24 valandų sargybinį.

„Lingling Bell …“ Greitas priminimo melodija kilo iš vidaus ligų klinikos, esančios Jushu miesto Bayi ligoninėje, Yushu Tibeto autonominėje prefektūroje, Qinghai provincijoje.Intensyvios terapijos skyriaus direktorius Zhao Zhixi pasirinko savo mobilųjį telefoną ir prijungė vaizdo įrašą. diagnozė.Sistema „Dviejų kelių persiuntimas“ leidžia mažajam ekranui prijungti medicininių išteklių dalijimąsi iš dalies.

„Ypač patogu kreiptis į lauko ženklus internete. Ypač greitai kreipiasi dėl visų rūšių dokumentų. Tai yra per daug draugiška mūsų verslininkams.” .

Bet koks interneto+kaimo, interneto+bendruomenės paslaugų derinys, internetas+viešasis gyvenimas, internetas+kaimo vyriausybės reikalai, atnaujinti Kinijos svajonę.

Per vieną minutę mobilusis mokėjimas baigė 287 700 mokėjimo verslą; Tikra pilno ir karšto oro scena.

2023 m. Lapkričio 8 d. Huzhou mieste, Zhejiang mieste, intelektualus rūšiavimo robotas „Little Yellow Man“ dirbo Qianyuan miestelio, Deqing County išmaniosios logistikos parke.

„Mano šalis sukūrė didžiausią ir technologinę tinklo infrastruktūrą pasaulyje“ „Mano šalis tapo didžiausia pasaulyje mažmeninės prekybos internetine rinka 11 metų“, „Nacionalinė ilgosios medicinos paslaugų platformos aprėpties procentas yra 100%“ … Tai yra didžiausia ir įvairi skaitmeninė visuomenė pasaulyje.Puikių duomenų grupė tapo tvirtu stiprios interneto galios liudytoju.

Pagrindinė informacijos technologija ir toliau tobulėjo ir sustiprino mano šalies interneto plėtros iniciatyvą

Zijino kalno į pietus, Jiulong ežeras.„Nanjing City“ Zijinshan laboratorija, Jiangsu provincija, mokslinių tyrimų platforma, surinkusi daugiau nei 1000 pramonės ekspertų ir universitetų mokytojų bei studentų, yra iššūkis 6G tinklo komunikacijos technologijų viršūnei.

2023 m. Liepos 6 d. Aukščiausiojo vadovybės generalinis sekretorius atvyko čia sužinoti daugiau apie pagrindinių mokslinių ir technologinių užduočių paaukštinimą.

Akademikas Liu Yunjie pranešė Aukščiausiojo vadovybės generaliniam sekretoriui: „Šiandien aš daviau jums namų darbus, namų darbai yra šiek tiek sunkūs, o mūsų atliktas laikas yra šiek tiek ilgas“.

Prieš devynerius metus Aukščiausiasis sekretorius apžiūrėjo Jiangsu provincijos pramonės ir technologijos institutą Nandžinge ir išgirdo akademiko Liu Yunjie tyrimų ir plėtros darbo pranešimą.Šiandien „Zijin Mountain Lab“ pasiekė daugybę pasaulio, kuris patenkina pasaulinius rezultatus tinklo, B5G/6G komunikacijos, tinklo saugumo ir kt. Laukuose ir sukūrė daugybę svarbių pasiekimų tinklo ryšių ir saugumo srityse.

Aukščiausiųjų lyderių generalinis sekretorius pabrėžė, kad „tikroji didelė šalis turi būti jūsų pačių rankose“ „Pagrindinė interneto technologija yra didžiausia mūsų„ gyvenimo duris “, o pagrindinės technologijos yra svarbios žmonių paslėptoms pavojams“.

Norint įvaldyti mano šalies interneto plėtros iniciatyvą ir užtikrinti interneto saugumą bei nacionalinį saugumą, būtina išspręsti pagrindinių technologijų problemą.

2024 m. Kovo 6 d., Pekino draugystės viešbutis.

Aukščiausiojo vadovybės generalinis sekretorius meiliai lankėsi civilinės revoliucijos, mokslo ir technologijos bei aplinkos išteklių sluoksniuose, kurie dalyvavo antroje 14 -osios CPPCC sesijoje ir dalyvavo jungtinėje grupėje.Generalinis sekretorius pabrėžė: „Norėdami pasiekti šiuolaikišką kinų stiliaus modernizavimą, internetas turi praeiti“.

Įvedusi naują erą, mano šalis pasinaudojo pagrindinio technologijos proveržio pagreitinimu informacinėse srityse: spartėjanti programinės įrangos ir integruotos grandinės technologijos kūrimas ir vidaus operacinių sistemų taikymas išsamiai; Originalus lūžis;

2023 m. „Japonijos ekonominių naujienų“ apklausa parodė, kad dirbtinio intelekto (AI) tyrimų srityje Kinijos tyrimų dokumentų skaičius ir kokybė buvo pirmoji pirmajame pasaulyje.2023 m. Gruodžio mėn. Rytų Kinijos normalios universiteto pasaulinės inovacijų ir plėtros tyrimų institutas išleido „100 geriausių pasaulinių mokslo ir technologijų inovacijų centrą (2023 m.)“. Atėjo iš Kinijos.

Šiandieniniame pasaulyje tas, kuris turi internetą, suvokė „The Times“ iniciatyvą.Nuo 18 -ojo Kinijos Komunistų partijos nacionalinio kongreso, mano šalis reikalavo nustatyti technologijos pasitikėjimą pagrindine pozicija ir pasinaudoti pasaulinio mokslo ir technologijų plėtros galimybe, atsižvelgiant į atsakomybės, misijos ir skubumo jausmą, kad jaustųsi atsakomybė, misija ir skubumas už Praeities ir naktys.

Paimkite vėjo skaitmeninę ekonomiką ir sukurkite bangas judėti į priekį

Šviesinkite pelę ir aptepkite pirštus.100 milijonų duomenų tekėjo ir susipynė į nematomą didelį tinklą.Internetas vaidina precedento neturintį vaidmenį didelėje Kinijos ekonomikos scenoje.

Naktis nukrito, o kaimo gyventojai Xingxi kaime, Donghajaus grafystėje, Lianyungang mieste, Jiangsu provincija pradėjo judriausią dienos momentą. Didžiosios Britanijos klientai per internetinę transliaciją.

Šiandien, kaip ir Li Zhongliang, „Xingxi Village“ kaimiečiai Donghai grafystėje padvigubėjo per internetinius tiesioginius pardavimus.Stipriai plėtojant naują verslą ir naują modelį, tokį kaip „Crystal+Cross -Breader E -Commerce Live“, 2021 m. Apskrities mažmeninės prekybos E -komercijos pardavimai viršijo tik 28 milijardus juanių.Xingxi kaimo pokyčiai yra ryškus mano šalies interneto statybos pasiekimų pavyzdys.

Greitas ir efektyvus tinklas po vieną jungia kaimus, o skaitmeninė ekonomika ir interneto ekonomika taip pat pateko į kaimo gatvę.E -komercijos pramonės parkai, daiktų internetas ir tiesioginės transliacijos su prekėmis … Internetas turi vaisingų rezultatų kaimo vietovėse.Didžiulis kaimo atjauninimo interneto aktyvavimo potencialas.2023 m. Mano šalies kaimo tinklo mažmeninės prekybos pardavimai siekė 2,49 trilijono juanių.

Mažajame prekių mieste Yiwu mieste Ren Xiaoling, „Yuandi“ figūrų įkūrėjas Yiwu mieste, užpildė dar vieną produktą, kurį fotografavo mažas vaizdo įrašas ir įkėlė jį į „Chinagoods“ platformą.”Nuo neprisijungus iki interneto, tai yra dažnas mažų prekių miesto prekybininkų pasirinkimas”.

„ChinaAgoods“, kuri buvo paleista 2020 m. Prekybininkas Kai jis buvo pradėtas.

Nuo 2009 m. „Double Eleven“ apsipirkimas pradėjo interneto istorijos sceną ir tapo didžiausiu komerciniu renginiu Kinijos internete.„Dvigubas vienuolika“ laikotarpis 2023 m., JD, daugiau nei 600 išmaniųjų kurjerių automobilių per vieną minutę nuvyko į gatves; Tranzito lauko apyvarta …

Nesuskaičiuojama daugybė minučių susirenka kartu ir iš viso 2023 m. Pasiekė 13207 milijardų kurjerių verslo apimties ir internetinių mažmeninių pardavimų, viršijančių 15 trilijonų juanių.

Per pastarąjį šimtmetį aliejus pastūmėjo pramonės eros pasaulį.Šiandien interneto eroje naujame „naftos“ data yra didžiulė nauja kinetinė energija.

Anksčiau 2013 m. Liepos 17 d. Aukščiausiojo vadovybės generalinis sekretorius labai atskleidė pagrindinį strateginį didžiųjų duomenų vaidmenį plėtojant pasaulį šiandien svarbioje kalboje Kinijos mokslų akademijos darbo metu. Išvykimas: „Visuomenės naftos ištekliai turi didžiules produktyvias jėgas ir verslo galimybes. Kas įvaldo„ Big Data “technologiją, įvaldė plėtros išteklius ir iniciatyvą.”

2017 m. Gruodžio 8 d. Kinijos komunistų partijos centrinio komiteto politinis biuras atliko antrąjį kolektyvinį tyrimą apie Nacionalinės didžiųjų duomenų strategijos įgyvendinimą. Duomenys, kaip pagrindinis elementas, turėtų būti sukonstruoti. „

Penktoji Kinijos komunistų partijos 19 -ojo centrinio komiteto plenarinės sesijos plenarinė sesija pasiūlė kurti skaitmeninę ekonomiką, skaitmeninę industrializaciją ir pramonės skaitmenizaciją, giliai skaitmeninės ekonomikos integraciją ir realią ekonomiką bei sukuria skaitmeninės pramonės grupę su tarptautine tarptautine konkurencingumas.

Nuo „Skaitmeninės ekonomikos augimo skatinimo“ 2017 m., Iki „energingai plėtojant skaitmeninę ekonomiką“ 2023 m. Ir 2024 m., Praėjusio skaitmeninės ekonomikos naujovių plėtros skatinimui “,„ Vyriausybės darbo ataskaita “išreikšta išreikšta„ Vyriausybės darbo ataskaita “, išreikšta„ Vyriausybės darbo ataskaita “ Kiekviename „skaitmeninės ekonomikos“ atnaujinime jie visi perdavė naują mąstymą ir naują Kinijos besveikiau besivystančios skaitmeninės ekonomikos diegimą.

Vyresnysis McKinsey direktorius atvirai pasakė: „Kinijos interneto ekonomika vadovauja pasauliui, o jo augimo tempas yra nuostabus“.

Vos per dešimt metų mano šalies skaitmeninės ekonomikos dydis greitai padidėjo nuo 16,2 trilijono juanių 2014 m. Iki 5,02 trilijono juanių 2022 m., O BVP sudarė nuo 25,1%iki 41,5%.Skaitmeninė ekonomika tampa aktyviausia, greičiausia ir plačiausia mano šalies naujovių sritis.

Pekine „Changan Chain“ komanda išleido didžiausią pasaulyje „blockchain“ atidarymo šaltinio laikymo variklį „Hong“, aukšto lygio autonominio vairavimo demonstravimo zona buvo paleista 3.0 etape; . ..

Akinantys „nuorašai“ rodo stiprią mano šalies skaitmeninės ekonomikos kietumą ir stiprią kinetinę energiją.

Kinijoje internetas, kaip pirmaujanti inovacijų skatinamos plėtros jėga, keičia ekonominės plėtros modelį su precedento neturinčiu pločiu ir keičiant keitimą, o jo integracija į ekonomiką ir visuomenę tampa vis didesnė.Kinija sukūrė nepaprastai didžiulius programų scenarijus, skirtas kurti internetą.

Nuo 2022 m. Pabaigos Kinijos mobiliojo interneto daiktų interneto terminalo vartotojų skaičius siekė 1,845 milijardo ir tapo pirmuoju šalis pasaulyje, pasiekusią „super -žmonių“ didžiojoje pasaulio ekonomikoje.„Internetas+“ yra „cheminės reakcijos“ su įvairiomis pramonės šakomis, o pramoninis internetas, išmanusis žemės ūkis ir kitos galingos programos ir toliau išliko.Skaitmeninė technologija ir realioji ekonomika pagreitina integracijos plėtrą, skaitmeninimas, tinklų kūrimas ir intelektas, gamybos, paslaugų pramonė ir žemės ūkis toliau tobulėjo.

Sukurkite apsaugos barjerą ir apsaugokite aiškų tinklo erdvę

Kai naujasis interneto rašymo ir gyvenimo vaizdas yra nuolat skleidžiamas, taip pat seka „slaptoji grėsmė“.

Liqiu dieną ponas Li, gyvenęs Haidiano rajone, Pekine, gavo dviratį, įsigytą internetu anksti ryte.Tai labai patenkinama apsipirkimo internetu patirtis.

Tačiau tai, kas nutiko toliau, padarė jį labai bejėgiu.”Priverčia žmones jaustis nutekėję ir žvilgčiojantys”.

Tuo pačiu metu klesti skaitmeninė ekonomika, taip pat sekė tokios problemos kaip „Didžiųjų duomenų žudymas“ ir „Informacijos kokonų namai“, programa „Overard“ ir „Privatumo nutekėjimai“, sukeldami žmonių susirūpinimą.

„Studentas buvo apgautas beveik 5000 juanių.”Paaiškėjo, kad kai trumpas vaizdo įrašas buvo nuvalytas, studentas Yang Le (pseudonimas) pamatė, kad kažkas, tvirtinantis, kad nulaužė žaidimo „anti -Addiction“ sistemą, todėl jis pridėjo kitos šalies kontaktinę informaciją.Vadovaudamas kitos partijos, Yang Le neatsirado, kad jis perkėlė beveik 5000 juanių.

Tai yra naujo tipo telekomunikacijų tinklo sukčiavimas, įgyvendintas nepilnamečiams.Asmeninės informacijos nutekėjimas, telekomunikacijų tinklo sukčiavimas, tinklo įsilaužimo ataka … vis daugiau ir daugiau kibernetinio saugumo rizikos daro tiesioginę įtaką visuomenės gyvenimui.

„Sauga yra būtina vystymosi sąlyga. Vystymasis yra saugumo garantija. Saugumas ir plėtra turi būti skatinama vienu metu.”

2014 m. „Tinklo saugumo palaikymas“ pirmą kartą buvo įtrauktas į „vyriausybės darbo ataskaitą“.

2016 m. Lapkričio mėn. Buvo pristatytas „Kinijos Liaudies Respublikos“ kibernetinis saugumo įstatymas. Teisinė valstybė mano šalyje.

Pastaraisiais metais mano šalis paeiliui priėmė įstatymus ir kitus teisės aktus, tokius kaip Kinijos Liaudies Respublikos „e -komercijos įstatymas“, „Kinijos Liaudies Respublikos duomenų saugumo įstatymas“, „Liaudies Respublikos asmeninės informacijos apsaugos įstatymas iš Liaudies Respublikos iš Liaudies Respublikos, iš Liaudies Respublikos, iš Liaudies Respublikos iš Liaudies Respublikos, iš Liaudies Respublikos iš Liaudies Respublikos iš Liaudies Respublikos iš Liaudies Respublikos iš Liaudies Respublikos iš Liaudies Respublikos iš Kinija “ir„ Pagrindinės informacijos infrastruktūros saugumo apsaugos reglamentai “. „Interneto garso ir vaizdo informacijos paslaugų valdymo valdymo reglamentai dėl valdymo taisyklių“, „Interneto vartotojų sąskaitos sąskaitos informacijos valdymo taisyklių taisyklės“ seksualiniai dokumentai … „Keturios mano šalies tinklo sijos ir aštuonios kolonos“. Teisės aktai iš esmės yra sudaryti, o teisinės valstybės procesas tinklo erdvėje buvo toliau skatinamas.

Mano šalies tinklo teisėsauga ir toliau stipriai sustiprino anti -monopoliją, asmeninės informacijos apsaugą ir nepilnamečių apsaugą. Nusikaltimai buvo baudžiami pagal įstatymus;

Susikoncentruojant į visos visuomenės tinklo saugumo ir apsaugos supratimą, mano šalis 10 metų iš eilės surengė Nacionalinę kibernetinio saugumo propagandos savaitę; kaip „Ryžių ratas“ chaosas, kibernetinis smurtas ir savaime suprantama chaosas bei kiti svarbūs klausimai, vykdantys specialų ištaisymą; Tinklo civilizacija „ir kt., O išsami tinklo valdymo sistema buvo pagreitinta ir patobulinta.Kinijos tinklo erdvėje, kuriai internete, civilizacija ir rūpinimasis gera dvasine tėvyne tampa vis aiškesnė.

Kinijos internetas yra atviras internetas, tvarkingas internetas ir teigiamas internetas.Nuo 18 -ojo Kinijos Komunistų partijos nacionalinio kongreso, vadovaujant svarbiems stiprių lyderių ideologinėms ir mokslinėms vadovams ir Aukščiausiojo partijos Centrinio komiteto vadovų generaliniam sekretoriui, o vyriausiasis lyderis yra pagrindinis, interneto informacija Verslas kilo iš apgaulingos bazinės platformos, pradedančios nuolat augti, priėmus daugybę strateginių priemonių, skatinant daugybę transformacinių praktikų, pasiekiant daugybę proveržių progreso ir pasiekiant daugybę ikoninių rezultatų. Informacijos pramonė yra nauja.

Fen maitino plaukti, atsistokite iki tų laikų bangos

30 metų visiško Kinijos funkcijos prieigos prie tarptautinio interneto yra 30 metų reikalaujama savarankiškų naujovių ir atviro bendradarbiavimo.Laikydamasis bendro diskusijos ir dalijimosi koncepcijos, Kinija tampa pasaulinės interneto plėtros naudos gavėju pasaulinės interneto plėtros dalyviams ir lyderiams.

Žinant su Junyuanu, jūroje nėra jokio poelgio.

Internetas suteikia naują platformą mainų ir abipusio mokymosi mainų platformai, leidžianti žmonėms peržengti Guanshano kliūtis, susirinkti į debesis ir susidurti su širdimi.

„Neseniai sužavėjo trumpą dramą. Nors kiekvienas epizodas yra tik viena minutė, aš negaliu jos sustabdyti. Kas atims mano mobilųjį telefoną …” Tai yra „Užjūrio auditorijos skundas socialinėse platformose” „” „.Ir ši trumpa drama, kuri privertė ją sustoti, kyla iš Kinijos.

Remiantis JAV mobiliųjų programų duomenų analizės bendrovės „Sensor Tower“ duomenimis, 2023 m., Programos programinė įranga, vadinama „Reel trumpas“, tapo viena populiariausių programų JAV.Šią vietinę „nežinomą“ programinę įrangą sukuria Kinijos kompanijos ir skirta užsienio mikroportos dramos rinkoje.

Kinijos internetinėje literatūroje taip pat yra daugybė užsienio.„2023 m. Kinijos tinklo literatūros observatorijos ataskaita“ rodo, kad 2022 m. Kinijos internetinės literatūros pramonės užsienio pajamų skalė užjūryje pasiekė 4,063 milijardo juanių, ty 39,87%metų -užjūrio portalą, pradedantį tarptautinį “, pradedantį tarptautinį“, pradedantį tarptautinį “, pradedantį tarptautinį“, pradedantį tarptautinį “, pradedantį tarptautinį“, pradedantį tarptautinį “. Buvo pradėtas kurti užjūrio „Portal of Reading“.

Kinijos internetiniai žaidimai taip pat yra puikūs užsienyje.Kaip ateina kinų Naujieji „Drakono metų“ mėnesio naujieji metai, populiarus pasaulio nuotykių žaidimas „Originalus Dievas“, populiarus visame pasaulyje, tuo pačiu „Naujas“. Sinchronizuotas su Kinijos pavasario festivaliu.

Kinija internete paskelbė savo balsą, o pasaulis suprato Kiniją naujoje epochoje per internetą.Pasauliui rodomas puikus ir trijų dimensijų ir turtingas kinų įvaizdis, o vis daugiau šalies žmonių taip pat pranešė, sustiprino savo supratimą ir laimėjo bendradarbiavimą per internetą.

„Hangzhou Cross -Worker E -Commerce“ išsamioje bandomojoje zonoje buvo oficialiai atidarytas „Amazon Asia -Perific“ pardavėjų mokymo centras; Lotte Japonijoje įsteigė biurą Hangdžou …

Vakarų pakrantės naujojo Qingdao provincijos rajono Logistikos centre darbuotojai yra įgudę drabužių automobilyje iš Xi’an, Shaanxi provincijos.Tikimasi, kad per 5 dienas prekės gali būti pristatytos Japonijos vartotojų rankoms, o tai sutrumpėja 2 dienas iki 3 dienų nei anksčiau.2023 m. Mano šalies kryžminio ventiliatoriaus E komercijos eksportas išsivystė greitai, iš viso daugiau nei 1,8 trilijono juanių.

Internetas visų šalių ryšį pavertė gyvybingu organiniu kūnu, be to, jis išplėtė mūsų globalų „draugų ratą“.

Žvelgiant į pasaulį, netizens skaičius visame pasaulyje siekė 5,35 milijardo, tai sudaro daugiau nei 66%pasaulio gyventojų.Vis dėlto vis labiau išryškėja tokios problemos kaip nesubalansuota plėtra, neišsamios taisyklės, nepagrįsta tvarka ir netinkamas pasidalijimas.

Remdamasis bendru pasaulio vystymuisi ir bendraisiais žmonių interesais, Kinija pateikė naujų planų ir prisidėjo prie unikalios išminties.

„Visos šalys turėtų stiprinti bendravimą, išplėsti sutarimą, pagilinti bendradarbiavimą ir kartu sukurti tinklo erdvės likimo bendruomenę.” Antrosios pasaulio interneto konferencijos atidarymo ceremonija.

2023 m. Lapkričio 8 d. Aukščiausiojo vadovybės generalinis sekretorius pristatė 2023 m. Pasaulio interneto konferencijos atidarymo ceremonijos vaizdo įrašą. , taiki, saugi, lygi ir įtraukianti tinklo erdvė.

Šiais laikais Pasaulinė interneto konferencija praėjo 10 metų, o svarbi tinklo erdvės, skirtos interneto erdvės likimui pasaulis ir veda ateitį.

Nuo koncepcijos failų iki veiksmų iniciatyvos iki praktinių atvejų ideologinis sutarimas pamažu virsta konkrečiais veiksmais.Vadovaudama kuriant svarbią tinklo erdvės likimo koncepciją, Kinija sujungė rankas su visomis šalimis, siekdama visuotinės interneto plėtros, ir pavaizduoja naują projekto, skirto žmonių visuomenei plėtoti kinų išminties ir kinų sprendimus, projektą.

2020 m. Lapkričio mėn. Aukščiausiojo vadovybės generalinis sekretorius aiškiai pasakė, kad 17 -osios Kinijos -ASEAN parodos ir Kinijos verslo ir investicijų viršūnių susitikimo atidarymo ceremonijoje aiškios valstybės: „Kinija nori pastatyti Kinijos ir ASEAN informacijos uostą su informacijos uostu su informacijos uostu su informacijos uostu su informacijos uostu su informacijos uostu su informacijos uostu su Informacijos uostu su Kinijos ir ASEAN informacija ASEAN skatinti skaitmeninį sujungimą.

Po daugelio metų statybų, Kinijos ir ASEAN informacijos uostas bando sukurti tarptautinį ryšių kanalą ASEAN, „Big Data Resource“ paslaugų centro, naujos informacinių technologijų programų demonstravimo aukštumos, „Skaitmeninės ekonomikos atviro bendradarbiavimo aglomeracijos zonos“ ir „The Hub“ ir Humanitarinių mokslų mainų bendradarbiavimo centras.

Atvira pirmaujanti plėtra, „Win -Win“ bendradarbiavimas ateityje.

Pastaraisiais metais mano šalis vadovavo pirmojo pasaulyje skaitmeninės ekonominės politikos dokumentui, kurį pasirašė daugelio daugelio šalių lyderiai, „Skaitmeninės ekonomikos plėtros ir bendradarbiavimo iniciatyvos pasirašymas dvidešimt grupių“; Blueprrints;

Kinijos tarptautinė skaitmeninių produktų paroda ir Pasaulinė dirbtinio intelekto konferencija … yra vis daugiau tarptautinės mainų veiklos Kinijos interneto srityje, dalijantis ir novatoriškais rezultatais tinklo erdvėje.

„Sino -Venman“ interneto ekonominis dialogas, Kinijos -Afrikos interneto plėtros ir bendradarbiavimo forumas, Azijos -Patific Economic Co -Organizacijos skaitmeninio skurdo mažinimo simpoziumas … viena po viena tarptautine dialogo ir mainų bei bendradarbiavimo platformomis, ji padarė svarbią atvirą dalijimąsi , abipusė nauda ir laimėjimas -prisideda prie pasaulinės tinklo erdvės.

Greitas ir toli.Kinijai vadovaujasi svarbi tinklo erdvės likimo bendruomenės kūrimo koncepcija, laikosi bendro diskusijų ir dalijimosi principų, nuolat gilina tarptautinius mainus ir bendradarbiavimą tarp tinklo erdvės ir skatina interneto plėtros rezultatus, kad būtų naudinga visiems žmonėms. šalys.Per pastaruosius 30 metų Kinija ne tik pasinaudojo pasaulinio interneto plėtra, bet ir prisidėjo prie unikalios išminties ir stiprybės į geresnį pasaulį.

Trisdešimt sunkaus darbo metų, žengdamas į priekį trisdešimt metų.Kinijos internetas yra mėlynas, ir jis atvėrė naują tinklo erdvės pasaulį su Qishan Forest.Šiame mokslinės ir technologinės revoliucijos ir pramonės pokyčių etape Kinija perėjo iš atsilikimo į pažengusią, nuo silpnos iki stiprios, tvirtai suvokusios istorines informacinės revoliucijos galimybes, tvirtai suvokė istorinę mano šalies raidos iniciatyvą ir parašė didelį žingsnį pasivyti laikus.

Per daugiau nei 5000 metų Kinijos tauta toleruoja puikius žmogaus civilizacijos pasiekimus plačiai ir paverčia šiuos pasiekimus didele varomoji jėga skatinant žmogaus vystymąsi.

„Jei saulė ir mėnulis, jei ji yra tarp jų; žvaigždė ir Hanas yra nuostabūs, jei ji yra iš jos.” Mėlynas likimo vandenynas.

Žvelgiant į Kinijos „Fenxuan“ informacijos erą, internetas buvo giliai integruotas į nacionalinės plėtros procesą, skatinant internetą, kad būtų geriau naudinga žmonėms, labai skatinant socialinės civilizacijos pažangą ir parašyti nuostabų internetinės informacijos skyrių, skirtą įgyvendinti supratimą kinų stiliaus modernizavimas.

Laukdamas ateities, pasikeitė žmogaus civilizacija, o skaitmeninė civilizacija paspartino.Kinija padidins civilizacijos žibintuvėlį, kuris vis labiau veda informatizacijos, skaitmenizacijos, tinklų kūrimo ir intelekto kryptį, didesnį indėlį į žmonių civilizacijos plėtrą ir pažangą, kad interneto plėtros plėtra būtų geriau naudinga visai žmonijai ir kartu Sukurkite su tautomis.

You May Also Like

More From Author