Pekino populiariausios vidaus paskirties vietos

Šios „gegužės 1 d.“ Atostogos Pekinas toliau viršijo populiarias šalies turistų vietas.Tuo pat metu „Entry Tour“ rinka spartina atsigavimą, o skirtingų odos spalvų ir skirtingų kalbų turistai suteikia gražų foną Pekino turizmo rinkoje.Pekinas Keliaudamas visomis gėlėmis, šis „gegužės 1 d.“ Vėl karšta!

Bilietai į „Draudžiamą miestą“ ir „Guobo Holiday“ buvo išparduoti ir įvykdyti

Pekino jaunimo dienos žurnalistai iš kelių turizmo platformų sužinojo, kad šiais metais „gegužės 1 d.“ Turizmo rinkos populiarumas stabiliai padidėjo pagal praėjusius metus.Skirtingai nuo „Qingming“ atostogų, daugiausia kelionių po trumpos kelionės, „Gegužės 1 -osios“ atostogų vidurio turizmas tampa veikėju.Tarp visų vidutinių ir ilgų linijų produktų Pekinas pirmą kartą pateko į dešimtuką populiariausių vietinių turistų vietų „Gegužės 1 -osios“ atostogose.

„Gegužės 1 d.“ Laikotarpiu kai kurios populiarios vaizdinės Pekino vaizdinės vietos atkūrė didžiąją „vieno balsavimo“ progą.Remiantis draudžiamu miestu kaip pavyzdį, visi bilietai gegužės 1–5 dienomis oficialioje svetainėje buvo išparduoti.Panašiai visi bilietai „Gegužės dienos“ Nacionalinio muziejaus laikotarpiu buvo pilni, o ankstyviausia bilietų data buvo įvertinta iki gegužės 9 d.Nors bilietai ne visi išparduoti iš Kinijos mokslo ir technologijų muziejaus, kurį myli tėvų ir vaikų šeimos, bilietai, tokie kaip „Pagrindinė parodų salė“, „Vaikų mokslo rojus“ ir „Ball Cinema“ salėje, iš esmės parduodami .

Sprendžiant iš daugelio turizmo platformų rezervavimo duomenų, nors dešimties populiariausių vietų dešimtukas šiek tiek skiriasi, Pekino aukščiausio lygio viršūnė yra beveik „nepalaužiama“.

Remiantis CTRIP duomenimis, atsižvelgiant į bendrą rezervavimo situaciją, Pekinas, Šanchajus, Chongqing, Hangdžou, Chengdu, Nanjing, Xi’an, Wuhan, Guangzhou ir Changsha yra dešimtys populiariausių turistinių vietų gegužės atostogų metu.Dideli Malaizijos korių duomenys rodo, kad Pekinas, Šanchajus, Chengdu, Chongqing, Hangdžou, Guangdžou, Wuhanas, Nanjingas, Suzhou ir Shenzhenas dešimtyje geriausių vietinių tikslų gegužės dienos atostogų metu.Tarp jų draudžiamas miestas, pasaulinis kurortas ir nacionalinis muziejus yra užsienio turistų turistai aplankyti Pekiną.„Meituan“ platformoje „Gegužės dienos“ atostogų skaičius padidėjo daugiau nei 190 proc. Dešimt populiarių vietų šalyje.

Piliečiai „Leisk kelią“ vykti į Pekino pakraščius turistams

„Pekino dienraštis“ reporteris sužinojo, kad šių metų gegužės dienos atostogų metu daugelis piliečių, neišėję iš Pekino .Siekdami padėti Pekino piliečiams keliauti, Pekino savivaldybių kultūros ir turizmo biuras suprojektavo ir pradėjo 12 kultūrinių tinklaraščių kasdienių atostogų strategijos linijų, tokių kaip „Kultūros tyrinėjimo turas“ ir „Kultūros parodos meno turas“. , ir jis yra įtrauktas į grynąją raudonos spalvos perforavimo vietą, scenos meną, verslo rajonus, Pekino dovanas, gėlių žiūrėjimo sodus, turizmo linijas, specialią veiklą ir kt., Kurios palengvina piliečius ir turistus, kad galėtų vykdyti kultūrinę ir laisvalaikį.

„Gegužės 1 d.“ Laikotarpiu saulė nebuvo sausa, o peizažas buvo tinkamas, o tai buvo labai tinkama pasivažinėti lauke.„Važiavimas kanalais vaikščiojančiu dideliu kanalu“ ir „Transliacija Beijing West Riding Le“ ir kiti 21 „Riding Tour Pekine“ klasikinio kultūros turizmo dviračių linija, vedantys piliečiai ir turistai patirti miesto žavesį „važiuojant“ ir Mėgaukitės natūraliais peizažais

10 „Mikro atostogų“ turistinių maršrutų, tokių kaip 1046 žmonės pavasario ir vasaros priemiesčiuose, 1046 Masinės kultūros veiklos mieste, 6 specialios Pekino Vakarų kelio, Menougou rajono ir 8 „Mikro -bangų“ turistinių maršrutų turistiniai linijos Kaip žemo aukščio turizmas Miyun rajone Meifangshan yra dėkingas jums „nemokamos kelionių lygio vaizdinės vietos … Daugybė labai būdingų kultūrinių turizmo veiklos praturtino kelionių tiekimą atostogų rinkoje, taip pat sukėlė ugnį į nišinę turistinę Pekino lankomumą .

Turistai per pirmąjį ketvirtį padidėjo tris kartus

„Gegužės dienos“ atostogų metu Pekino labiausiai tarptautinis stiliaus Liangma upė įvedė daugybę užsienio turistų.Čia susirenka žmonės, turintys skirtingą odos toną ir skirtingas kalbas, prideda daug egzotiško stiliaus į gyvą Liangma upės atmosferą.„Pekingo Daily“ žurnalistas sužinojo, kad nuo šių metų mano šalies atvykimo kelionių rinka paspartino atkūrimo tendenciją.Remiantis valstybinės imigracijos administracijos duomenimis, pirmąjį ketvirtį 13,074 mln. Kinijos ir užsienio personalo padidėjo 305,2%metų.Užsieniečiai atvyksta į Kiniją su daugiausiai turizmo, sudaro daugiau nei 30 proc., Po to – verslą, lankosi artimuosius ir draugus.

„CTRIP“ platformos duomenys rodo, kad pirmajame šių metų ketvirtyje vidaus atvykimo kelionių užsakymai padidėjo daugiau nei 3 kartus per metus. Shenzhenas, Chengdu, Hangdhou, Chongqing, Qingdao, Nanjing, Nanjing ir Nanjing.Tarp populiarių lankytinų vietų, kurioms renkasi užjūrio turistai, Šanchajaus „Disney Resort“, „Harbin Ice“ ir „Snow World“, Pekino pasaulinis kurortas yra palyginti didelis.Tradicinėse vaizdinėse vietose draudžiamas miestas, Didžioji siena, Gongwango dvaras, Geltonojo krano bokštas, nuolankaus administratoriaus sodas, Yulunquan, Jiuzhaigou ir imperatorius Qin Shi Mauzoleum tapo mėgstamiausia vieta imigracijos turistams.

Remiantis naujausia Pekino kultūros turizmo statistika, šių metų pirmąjį ketvirtį Pekinas gavo 469 000 atvykstančių turistų, ty 3,1 karto daugiau nei metų, o 2019 m. Grįžo iki 67,2%; Turizmas buvo 650 mln. JAV dolerių, per metus -225,8%padidėjo, o 2019 m. -2019 m. -2019 m. .

„Pirmąjį šių metų ketvirtį Pekino patarimų rinkos atsigavimas buvo geresnis nei atokioje rinkoje.” 2019 m. Atnaujino 80,1%;Tarp jų, įėjimo politika turi svarbų vaidmenį traukiant turistus.Šveicarija, Airija, Vengrija, Austrija, Belgija ir Liuksemburgas, kurie įgyvendino naują „Visa -Jegre“ politiką, žymiai padidėjo, o tai žymiai padidėjo, o tai yra beveik 5 kartus per tą patį 2023 m.Tuo pačiu metu, kai įėjimo turą pagreitina atsigavimas, daugelis užsienio turistų iš tikrųjų pajuto naujus Kinijos turizmo pokyčius: patogesnis įvažiavimas, mokėjimas, užsakymo bilietai, automobiliai ir kitos paslaugos yra patogesni …

Tuo pačiu metu, turtingu produktų tiekimu, Pekino turizmo rinka dar labiau sustiprina įėjimo turizmo aplinką: miestas išleido 88 Pekino kylančios kultūros ir turizmo vietas ir nuolat praturtino imigracijos produktų, tokių kaip dviračių sportas, ne. paveldas ir pasivaikščiojimas.Optimizuojant populiarių vaizdinių vietų rezervavimo priemones, viešbučių apgyvendinimui nereikia tikrinimo veido.Reklamuokite 10 naujų mokesčių grąžinimo parduotuvių.

„Kitame etape mes paspartinsime tarptautinių skrydžių pajėgumų atkūrimą, pagreitinsime Pekino dvigubų centrų atkūrimą į JAV ir kitus maršrutus ir toliau užšifruotus skrydžius iš Pietryčių Azijos, Vakarų Azijos Atskleidė atitinkamas atsakingas asmuo.

You May Also Like

More From Author