Pekino populiariausia turistų lankoma vieta

Originalus pavadinimas: „Holiday Tour“ rezervacija Rezervacija Išsamus šildymas vidurio ilgio linijos turizmo rezervacija žymiai padidėja (tema)
Pekino populiariausia turistų lankoma vieta (tema)
Pekino jaunimo dienraštis (žurnalistas Zhao Tinging) „Gegužės 1 -oji“ atostogos artėja, o Pekino jaunimo reporteris iš daugelio platformų sužinojo, kad nuo dabartinės rezervavimo situacijos šių metų „gegužės 1 d. Praėjusiais metais paliekant šalį išeiti iš šalies, išeiti iš šalies ir išeiti iš šalies.Skirtingai nuo trumpalaikių kelionių per „Qingming“ atostogas, „Gegužės 1 d.“ Vidutinio ilgio turizmas tapo veikėju, o Pekinas, Šanchajus, Chongqing, Hangdžou, Chengdu, Nanjing, Xi’an, Wuhan, Guangzhou ir Changsha yra. Dešimt populiariausių atostogų „gegužės 1 d.“ Populiarių vietų.
Remiantis naujausiais „Tuniu“ turizmo užsakymo duomenimis, kalbant apie kelionės atstumą, ilgalaikis turizmas yra daugiau turistų pasirinkimas, sudarantis 46%turistų skaičiaus;Tarp jų populiariausias yra dviejų dienų ir 5 dienos maršrutų tvarka, o keliautojų skaičius sudaro atitinkamai 27%ir 23%.Tuo pačiu metu beveik 17%turistų pasirenka keliauti daugiau nei 5 dienas, ir jie yra labiau linkę į atostogas prieš atostogas, kad išvengtų kelionių viršūnės.
Remiantis CTRIP duomenimis, atsižvelgiant į bendrą rezervavimo situaciją, Pekinas, Šanchajus, Chongqing, Hangdžou, Chengdu, Nanjing, Xi’an, Wuhan, Guangzhou ir Changsha yra dešimties populiariausių turistinių vietų gegužės dienos atostogų metu.Tobulėjant infrastruktūrai įvairiose vietose ir tobulinant turizmo priėmimo galimybes, populiarūs vis daugiau turistinių krypčių, skirtų skęstantiems rinkoms.Tianshui, Xuzhou, Zibo, Hefei, Nanchang, Diqing, Jingdezhen, Shijiazhuang, Yantai, Huangshan ir kiti miestai tapo greičiausiais miestais „Gegužės 1 d.“ Atostogų viešbutyje.„Semporna Naipin“ Weihai “, Pietryčių Azija Hirai“ Xishuangbanna ir kitos CTRIP vietose CTRIP taip pat žymiai padidėjo.
Šių metų „Gegužės 1 d.“, Namų viešbučių ir oro bilietų paieškos populiarumas šiek tiek išaugo metų, o išvykstančių oro bilietų paieškos paieška žymiai padidėjo 56%metų.Remiantis CTRIP duomenimis, kalbant apie išeinantį turizmą, Japonija, Tailandas, Pietų Korėja, Malaizija, Singapūras, JAV, Indonezija, Australija, Prancūzija ir Vietnamas yra populiarios išvykstančios šalys.Saudo Arabija, Kataras, Uzbekistanas, Tagikistanas ir kitos diržų ir kelių teritorijų šalys yra aukštesnis metų augimo tempas.Šiuo metu iš Šanchajaus ir Xiameno išvykstantys tarptautiniai kruiziniai laivai iš esmės išparduoti, o užsakymo kvota pasiekė daugiau nei 1,5 karto daugiau nei tą patį laikotarpį 2019 m.
Remiantis „Tuniu“ kelionių duomenimis, tikimasi, kad pirmoji kelionių banga per šių metų gegužės 1 d. , norint gauti ilgą 9 dienų atostogų iš eilę nuo balandžio 28 iki gegužės 5 dienos.Tikimasi, kad „Gegužės 1 -osios“ atostogų kelionės daugiausia koncentruojasi nuo balandžio 30 d. Iki gegužės 3 d.Populiarūs klientai, Šanchajus, Pekinas, Nanjingas, Tianjinas, Suzhou, Guangdžou, Hangdžou, Shenzhenas, Shenyangas, Xiamenas ir kitos vietos yra stipresnės noro keliauti.
Tačiau vartotojams, kurie linkę keliauti „netikra“, iš tikrųjų yra ekonomiškiau rinktis klastotes po atostogų.Remiantis „Tongcheng“ kelionių platformos duomenimis, vidutinė vidaus oro bilietų kaina, išvykstanti likus trims dienoms iki gegužės 1 -osios atostogų (balandžio 28–30 d Gegužės 6–8 d. Buvo maždaug 23%didesnė, ypač balandžio 30 d. Vidutinė oro bilietų kaina buvo maždaug 20%didesnė nei vidutinė gegužės dienos atostogų kaina.Kalbant apie apgyvendinimą, viešbučių kaina po populiarių turizmo vietų yra gana pigesnė nei prieš festivalį, o pasirenkamas kambario tipas yra gana turtingesnis.
Šaltinis: Pekino jaunimas kasdien
Ataskaita/atsiliepimai

You May Also Like

More From Author