Pekinas Yushe yra uždarytas, o „Sanlitun“ išaugs į literatūrinę ir komercinę kaimynystę

Estimated read time 7 min read
Žinia, kad „Pekino Yushe viešbutis bus oficialiai uždarytas birželio 30 d.“ Nereikėjo ir apgailestauja internete.
„Yushe“ viešbutis, atidarytas 2008 m. Rugpjūčio mėn., Buvo tipiškas viešbučio „Pekino dizaino“ atstovas, tai taip pat buvo karšto perforatoriaus vieta Sanlitunoje.Šis japonų stiliaus viešbutis, kurį suprojektavo japonų architektas Kamaka, išlaikė šaškių lentos, kaip ir kitų „Sanlitun“ komercinių pramonės šakų, dizainą ir pastatė natūralų ir judrų Edeną „Emerald Green“ pastate. Oazė, šurmuliuojančia Sanlitun tendencija.
„Didžiausias kambario mokestis virš 30 000“ „Becko kumpis išliko“ „su stiliumi ir temperatūra“, „Medinė vonia absoliučiai veda tendenciją“ … Žinia, kad viešbutis ketina atsisveikinti, o internetas yra internetas nostalgiškas.Viešbučio entuziastas kelis kartus paskelbė savo augintinių nuotraukas „Draugų rate“. Galite galvoti, kad gaila, jog Pekine yra dar vienas augintiniui draugiškas viešbutis.
Dabar rezervavimo platformos, esančios „House House“ viešbutyje, buvo užsakytos neseniai atliktos daugialypės ekrano ekrano, o parduotuvėje akivaizdu, kad parduotuvėje yra mažų viršūnių banga.Remiantis oficialiu viešbučio pranešimu, svečių kambariai ir restoranai vis dar priima išlygas iki birželio 30 d.
„Sanlitun’s Landmark“ tendencijoje „Hugo“ viešbutis, kuris paskatino „Times“ tendenciją, buvo uždarytas ir tapo karšta tema.Sanlituno „Nešvari gatvė“ transformacija „Kur sodas“, o barų gatvių griovimas ir rekonstravimas užfiksavo prisiminimus ir žudymą, tapdami karšta miesto transformacijos tema.
„Swire Real Estate“ sakė: „Namų viešbučio uždarymas yra sunkus sprendimas“.Tai reiškia ne tik eros pabaigą, bet ir rodo, kad Pekino tarptautinio vartotojų centro miesto statybos kontekste Sanlituno verslo rajonas pradės naują tobulinimo plano ratą.
奢 奢 隈 隈 隈 隈 隈 隈 隈
„Sanlitun“ pirmadienio popietę minia yra daug mažiau tanki kaip savaitgaliai.„Yugos House“ viešbutyje, kuris bus uždarytas daugiau nei du mėnesius, vis dar yra minkšta ir lengva meninė atmosfera.
Išstumdamas sunkias duris, tekančio vandens garsas perteikia „absoliučią privatumą“ ir „miesto miško tylumą“, kurį Yimano norėjo sukurti.Saulėtekis purškė nuo langų iki pirmojo aukšto fojė, barų ir restoranų, o trijų ar dviejų svečių tyliai šnabždėjo.
Pekinas Yushe yra pirmasis „House Series“ viešbutis, atidarytas Kinijoje.Nuo pat atidarymo pradžios viešbučio žvaigždės, medinės temos ir meninė atmosfera atkreipė pakankamai dėmesio.
Kai Shen Yi prisiminė, kad kai jis pirmą kartą gyveno namuose, daugiau nei prieš dešimt metų, jo vaizdiniai ir klausos jausmai buvo gaivūs. Natūralumas, su namų temperatūra ir patogumu.
Medinės, paslėptos saugyklos tema, ąžuolo vonios ir tualetai atskleidžia šiltą japonų stilių.Tuo metu ji pagalvos apie Muji paplitimą.
2012 m. Tinklaraštininkai, dažnai išvykę į Pekiną keliauti į verslo keliones, taip pat įtraukė „House Hotel“ kaip tikslą.Jis prisimena didžiausią triuką čia.Check -in, registratūra turėjo sumokėti 3000 juanių grynųjų pinigų užstatą.Jis spėja, kad tai gali būti avarija, kurią sukelia įranga ar metų taisyklės, tačiau toks neištyrinėjimo metodas, „savaime suprantama arogancija“, palyginti su aukštų prabangių dizaino viešbučių reputacija ir būsto kainomis, , aukšto prabangaus dizaino viešbučių ir būsto kainų kaina, aukšto prabangaus dizaino viešbučių ir būsto kainų kaina.
Pastaraisiais metais pakilo „High -Eend Homestay“, o visi prekės ženklai laimi paslaugomis, o aukšto prabangaus dizaino viešbučių kelias tapo vis sunkesnis.
Pekino namuose yra 99 namai, kurių plotas daugiau nei pusė kambarių viršija 70 kvadratinių metrų, o kaina svyruoja nuo daugiau nei 2300 iki 35 000 juanių.„Beck Ham“ pora kadaise apsistojo aukščiausio lygio dvipusio rinkinio paketu, kurio plotas yra 390 kvadratinių metrų, o namo mokestis buvo didesnis nei 35 000 juanių už naktį.
„Yushe“ viešbutis buvo „Sanlitun“ šuolio peizažas, kad taptų madinga vieta Pekine ir net Kinijoje, tačiau, iškilus prabangiems viešbučiams aplink Sanlituną, tokius kaip tarpkontinentinis ir chao, aplinkiniams Yu namams pamažu trūksta konkurencingumo.Pastaraisiais metais „House“ viešbutis bandė diegti naujoves, tačiau tai padarė mažai įtakos.Kanados žąsų pop -up parduotuvė, pagaminta „House Hotel Hall“ 2018 m., Pavertė šį „Art High -Cold“ viešbutį pardavimo svetaine, kuri kadaise pritraukė pramonės ginčus.Po to daugelis restoranų apsigyveno viešbučio gatvėse.Kai kurie žmonės net apgailestavo, kad Yu namas buvo uždarytas.
Atsisakykite viešbučio ir pradėkite novatorišką mažmeninę prekybą
Pastaraisiais metais dėl epidemijos žinia apie aukštųjų viešbučių uždarymą tęsėsi.Neseniai „Shenyang International Crown Holiday Hotel“, „Ningbo Weili Sopht Hotel“, „Shanghai Band Maoyue Hotel“ ir „Emeishan Blu -Ray Jizhuang“ paskelbė apie verslo sustabdymą.Pekino „Yushe“ viešbutis, priklausantis „Taikoo“ viešbučiui priklausančiam „Hostel Series“, buvo uždarytas epidemijos metu.
„Swire Real Estate“ investavo į didelius viešbučius su dideliais pinigais.2028 m. „Xinjuju“ viešbučio atidarymas Taikoo Lili verslo rajone Xi’an mieste taps didžiausia komercine teritorija, kurią iki šiol planuoja „Swire Group“.
Tačiau tiek daug aukšto lygio viešbučių prarado pinigus.Sprendžiant iš „Taikoo“ nekilnojamojo turto grupės finansinės ataskaitos per pastaruosius dešimt metų, viešbučių sektorius 2014 m. Pelno pelno tik 30 mln. USD, o likusi dalis prarado pinigus. milijonas iki HK 500 milijonų dolerių.
Nekilnojamojo turto grupė naudoja prabangius viešbučius kaip sektoriaus dalį.Tačiau pastaraisiais metais viešbučių pramonė yra lėta, o „Taikoo Real Estate“ pasirinkimas uždaryti „Yu“ viešbutį yra ne tik sustabdymo praradimas, bet ir „Sanlitun“ verslo rajono verslo atnaujinimo plano dalis.
„Sanlitun Taikoo Lili“ atidarė žingsnį -pakopos atnaujinimo planą jau 2017 m. Nešvarios gatvės transformacija, „Kur sodas“ griovimas ir rekonstravimas, o juostų griovimas ir atnaujinimas atitinka visą Pekinui Komercinio vartojimo vietos atnaujinimo iteracija.
Šiandien „Sanlitun“ šiauriniame rajone yra „sunki prabangos laukas“, kurį surinko daugybė prabangos prekių ženklų.Čia pateikiamos šydo pavyzdinės prabangių prekių ženklų, tokių kaip „Louis Vuitton“ ir „Dior“, parduotuvėse.Priešais gaubtą yra bangų formos medinė viešoji sėdynė, pavadinta dideliu viešojo meno įtaisu, pavadinimu „Prašau, pasiimk sėdynę“.
Remiantis oficialiu „Taikoo“ nekilnojamojo turto pranešimu, jis ateityje pavers „Yugoshe“ viešbutį naujoviška mažmeninės prekybos plotu. Infrastruktūra ir mažmeninės prekybos patirties atnaujinimas “.
Ateityje „Sanlitun Taikoo Li“ nebėra tik paprastas verslo rajonas, bet ir kaimynystė, kuri nuolat auga dvigubuose literatūros ir verslo atributuose.
Praėjusiais metais baigęs naujus darbuotojus, „Sanlitun“ atidarė Šiaurės apygardos Šiaurės plėtros planą, plintantį iš rytų į vakarus.Šiandien vaikščiojant Sanlituno gatvėmis, kavos stotys, pop -up parduotuvės ir atvirų knygynų, dekoruodami gatvės komercinį gyvybingumą.Šiauriniame plėtros plane bus suformuoti miesto parkai ir „Jog“ takai, atspindintys daugiau bendruomenės atributų.Skyriuje „Didžioji Sanlitun“, kuriame yra nauji darbuotojai, sporto renginiai ir kultūrinė veikla, toliau plėsis.
Šiuo metu „Bookstore Postpost“, kuris atidarytas „Sanlitun“ šiaurėje, pasinaudojo senosios darbuotojų kavine, kad būtų galima pakeisti knygyno funkcijų erdvę su senosios darbuotojų kavine. ateitis
Tai praktika, kurią galima pasirinkti uždaryti po 16 metų projektavimo ir literatūrinio etalono.Šis žemės ir aukso coliai turės daugiau pirmųjų didžiųjų vardų, tokių kaip „Chanel“, „Cartier“ ir kt., Ir vis tiek bus patobulintas, kad būtų sukurti nauji mažmeninės prekybos erdvės projektai, kurie labiau atitinka dabartinę patirties ekonomiką erą.
Tačiau neabejotina, kad ši didelė transformacija atgaivins turtingesnį formatą, leisdamas „Sanlitun“ išlaisvinti daugiau gyvybingumo.
(Šis straipsnis yra iš „First Finance“)
Ataskaita/atsiliepimai

You May Also Like

More From Author