Pekinas Yizhuangas surengė Kinijos aviacijos ir kosmoso dienos verslo aviacijos ir kosmoso simpoziumą, Zhongguancun, Yizhou Creation Commercial Aerospace Alliance, paleistas

Estimated read time 5 min read

Balandžio 21 d. Pekino ekonominės ir technologinės plėtros zona (vadinama Pekine Yizhuang) surengė Kinijos aviacijos ir kosmoso dienos verslo seminarą.Šio seminaro tema yra „Eye Chu Tian, ​​Xing Xinghan“, kurį rengia Pekino ekonomikos ir technologinės plėtros zonų valdymo komitetas. Komerciniams aviacijos ir kosmoso skrydžiams temos salonų diskusijos apie starto statybą, komercinės kosmoso dalijimosi fabrikas ir pagreitintas taikymo išdėstymas. Dalijimasis kosmoso gamybos infrastruktūra ir ištekliais bei pagerina bendrosios dalijimosi bendro konstrukcijos ir dalijimosi bendrinimą.

Temos ataskaitos sesija, Jin Ping, Pekino aeronautikos ir astronautikos universiteto docentas, Luo Yan, „Aerospace Technology Co., Ltd.“ skystos raketos viršininko pavaduotojas, ir Tang Bo, Tang Bo, Tang Bo, Tang Bo, Tang Bo, Tang Bo, Tang Bo, Tang Bo, tyrėjas, tyrėjas Instituto instituto instituto tyrėjoje. Kinijos mokslų akademijos mechanika. Raktas, žingsnis -Py -step įgyvendinimas ir rizikos valdymas „. Stumdomas skraidymas atgal, žavi atgal į grįžimą ir kitus perdirbimo metodus.The theme discussion salon session, Yang Yiqiang, chairman and president of Beijing Zhongke Sweater Technology Co., Ltd., Liu Baiqi, chairman of Beijing Xinghe Power Aerospace Technology Co., Ltd., etc. The theme of layout, the technical difficulties that Reikia nutraukti skrydžio paleidimą, gamyklos statybos turinį ir integruotos žvaigždės rodyklės projektavimo idėjas.

Buvo surengta Zhongguancun Yichuang komercinių kosmoso aljanso paleidimo ceremonija.Aljansą inicijavo Beijing Yizhuang Xingjuan Technology Industry Development Co., Ltd. Pirmojoje narių partijoje buvo 39 įmonės, tokios kaip „Zhongke Soochi“, „Blue Arrow Aerrowspace“ ir „Xinghe“ galia. Pramoninė grandinė ir išteklių paskirstymo paskirstymas, sustiprina komercinės aviacijos ir susijusios pramonės įmonių komunikaciją ir integraciją, pagerina išteklių panaudojimo efektyvumą, energingai skatina pramonės įmonių koncentraciją, sudaro pramoninę grandinę ir vertės grandinę, taip sudarant mastelio ekonomiką ir Technologijų pažanga, talentų rinkimas ir kiti pranašumai.Pekino savivaldybės mokslo ir technologijų komisijos bei Zhongguancun mokslo ir technologijų parko vadybos komiteto parama ir vadovaujant, aljansas suteiks visišką platformos pranašumus, integruotų naudingus išteklius ir stengsis ekologinės statybos srityje. , Pramonės paslaugos, bendrų technologijų tyrimai, konferencijų forumai, pramonės mainai verslo kosmoso pramonės srityje, bendradarbiavimas rinkoje, rezultatų pertvarkymas ir platformos statyba suteikia aukštos kokybės paslaugas visiems visuomenės sektoriams.

Pekino „Youth Daily“ reporteris sužinojo, kad „Pekinas pakartotinai pakartotinai naudojasi„ Rocket Technology Innovation Center “(„ Capital “)“, kuris buvo atidengtas šių metų vasario 3 d., Sudarė planavimo planą.Inovacijų centras sutelkia dėmesį į novatorišką aukštos kokybės pramonės plėtros plėtrą ir skatinimą, daugiausia dėmesio skiriant trijų pagrindinių raketų pagrindinių pagrindinių technologijų naudojimo ir įprastų technologijų tyrimų ir plėtros, bendros techninių paslaugų platformos kūrimo kūrimo kūrimui, plėtrai, bendros techninių paslaugų platformos kūrimas , ir aukštos kokybės ekologinės sistemos konstrukcija.Tai aktyviai sukurs ilgalaikį bendradarbiavimo mechanizmą su pramonės pirmaujančiomis įmonėmis, universitetais ir tyrimų institutais, dalijasi novatoriškais ištekliais ir pagerins tyrimų bei plėtros efektyvumą.Sukurdama pramoninio bendradarbiavimo platformą, skirtą glaudžiai bendradarbiauti tarp aukštupio ir pasroviui esančių įmonių, ir sudaro išsamią ir efektyvią pramoninės grandinės sistemą.Tuo pat metu ištirkite diversifikuotus lėšas, kad teiktumėte stabilią finansinę paramą raketų įmonėms.Be to, inovacijų centras sustiprins talentų auginimą, sustiprins mokymą ir mainus, palaikys raketų technologijų tyrimus ir plėtrą, pagerins ekosistemą ir skatins komercinę kosmoso plėtrą.

Suprantama, kad 2023 m. Pekinas įgyvendino 14 komercinių raketų, iš kurių 13 buvo iš Pekino Yizhuango. Pirmoji skysta raketa Kinijoje yra pilnavertis vienas nuo vaiko vertikalusis -nusileidimo ir pakartotinai naudojantis skrydžio bandymas; Kinijos mokslo ir technologijos aviacijos ir kosmoso raketa Nr. 1 sėkmingai pradėjo 26 „Arrow“ žvaigždes.

Pekino ekonominės plėtros zonos automobilių ir intelektualios gamybos pramonės klasės direktoriaus pavaduotojas Li Ting pristatė, kad Pekinas Yizhuangas surinko daugybę komercinių kosmoso kompanijų ir kitos sritys.

Li Ting teigė, kad šiuo metu Pekiną Yizhuangą vadovauja „Pekino raketos gatvė“ ir paremta „tuščiu dangaus rajonu“, kad būtų sukurtas charakteristinis parko charakteristikų parkas, kad būtų galima geriau sukurti „Star Arrow“ integraciją, Vadovaukite nuotoline integracija, tuščia informacija apie pasaulinę informaciją apie informaciją apie informaciją apie informaciją apie informaciją apie informaciją apie informaciją informaciją apie informaciją apie informaciją apie informaciją apie informaciją apie informaciją apie informaciją apie informaciją apie informaciją apie informaciją apie informaciją apie informaciją apie informaciją apie informaciją apie informaciją apie informaciją apie informaciją apie informaciją apie informaciją apie informaciją apie informaciją apie informaciją apie informaciją apie informaciją apie informaciją apie informaciją apie informaciją apie informaciją apie informaciją apie informaciją apie informaciją apie informaciją apie informaciją apie informaciją apie informaciją apie informaciją apie informaciją apie informaciją apie informaciją apie informaciją apie informaciją apie informaciją informaciją apie informaciją apie informaciją apie informaciją informaciją apie informaciją apie informaciją informaciją apie informaciją apie informaciją apie informaciją apie informaciją informaciją apie informaciją informacija apie informaciją apie informaciją apie informaciją. Informacija apie informaciją apie pasaulį informaciją Integruota komercinės aviacijos pramonės ekologijos plėtra.Iki 2028 m. Pekinas Yizhuangas sudarys 50 milijardų lygio pramonės komercinių kosminių kostiumų grupių per 5 metus Pagrindinės pozicijos ir naujojo pasaulio kosmoso pramonės naujovių plėtra ir prisideda prie „Yizhuang Power“, siekiant Pekino statyti pasaulinę įtaką.

Tekstas/Pekino jaunimo dienos reporteris Li Jia

Fotografija/Pekino jaunimo dienos reporteris Fu ding

You May Also Like

More From Author