Pasaulio turizmo aljanso „Micro -Document“ leidimas yra transliuojamas pagrindiniuose CNN kanaluose

Kinijos naujienų tarnyba, Pekinas, gegužės 20 d. (Yin Qianyun) Pasaulio turizmo aljansas „Turizmas daro pasaulį ir gyvenimą gražų“ 5 „Micro Document Edition“ epizodai neseniai buvo transliuojami pagrindiniuose televizijos kanaluose JAV CNN (CNN).
„Turizmas daro pasaulį ir gyvenimą geresnį“ Mikro -rekordas yra Mikro -dokumentinių filmų serija, kurią išleido Pasaulio turizmo aljansas su tipiškais Pasaulio turizmo aljanso turizmo skurdo mažinimo atvejais ir Pasaulio turizmo aljanso turizmo atvejais kaimo atgimimo atvejais.
Paskveržię į žolės -riaušių kaimus Kinijoje, „Weile Records“ naudoja tipišką realistinės atvaizdo įvaizdį, kad papasakotų ryškią istoriją apie tai, kaip turizmas natūraliai paverčia natūralų „žaliojo vandens ir Žaliųjų kalnų“ apdovanojimą į „Jinshan“ Yinshan “, leidžianti vietiniams žmonėms gyventi geresnį gyvenimą.
2021 m. Kinijos kovos su skurdu pasiekė išsamią pergalę, ir ji istoriškai išsprendė absoliučią skurdą.Papasakokite Kinijos skurdo mažinimo istoriją, pasidalykite Kinijos skurdo mažinimo patirtimi, skatinkite Kinijos skurdo mažinimo planą, sustiprinkite mainus ir abipusį mokymą Pasaulinis skurdo mažinimas.
Suprantama, kad Pasaulio turizmo aljansas ir CNN nurodo skurdo panaikinimo, moterų galios gerinimo tikslus ir padorų darbą „UN 2030“ tvaraus vystymosi antikvariniuose daiktuose “. Kalnai “,„ Kryžminis kalnas “,„ Yunqiu kalnas, Zhonghe Millennium “ir kt., Naudokite tarptautinį kontekstą, kad suformuotumėte rafinuotą versiją pagal originalų filmą, ir transliuojamą pagrindiniuose Cnn TV kanaluose. Pereikite prie pasauliui pasauliui. į tvarios pasaulio vystymosi koncepciją ir papasakoti Kinijos turizmo mažinimo istoriją.(per)
Ataskaita/atsiliepimai

You May Also Like

More From Author