Palydovinės interneto pramonės grandinė pateks į komercinės aviacijos ir kosmoso poreikį protrūkio metu arba purškiami šuliniai

Neseniai buvo pradėtas „Shenzhen Telecom Satellite“ festivalis.Nuo šiol visi „Huawei“, „Honor“, „Xiaomi“ ir „Oppo“ išleido modelius su dviem palydovų skambučių funkcijomis.

Palydovinis ryšys naudoja palydovą kaip relės stotį.Rytų vertybinių popierių analizė atkreipė dėmesį, kad remiantis ribotu geležinkelio išteklių ribotumu ir didžiule karine verte, palydovo interneto statyba turi ir būtinybę, ir skubos.Vadovaujami valstybinių įmonių, tokių kaip „GW Constellation“, „G60“ žvaigždžių grandinė, „Galaxy Galaxy“ ir kiti pagrindiniai žvaigždynai, paspartino tinklą, paspartintas. .2023 m. Kinijos komercinė kosmoso erdvė buvo pradėta pirmaisiais metais, pramonės grandinė pradėjo brandinti, infrastruktūra tapo vis išsami, o paklausa pamažu tapo aiški.Anot Huajingo pramonės tyrimų instituto, tikimasi, kad mano šalies palydovinės interneto pramonės dydis 2025 m. Sieks 44,7 milijardo juanių.

Remiantis Finansų asociacijos temų biblioteka, tarp atitinkamų biržoje kotiruojamų bendrovių:

Šanchajus HanxunĮdiegti pramonės plačiajuosčio ryšio mikroschemos, ryšių moduliai, terminalai, bazinės stotys, taikymo sistemos ir kt., Sudarė visas pramonės grandinės išdėstymas „Chip -Module -terminal -Base Station -System“.

You May Also Like

More From Author