Pagrindiniai „Tumen City“ lankytini objektai Kelių eismo saugumo patarimai

Estimated read time 3 min read

2024 m. Artėja „gegužės 1 d.“ Mažos atostogos. Eismo dalyviai, primenantys daugumą eismo dalyvių planuoti kelionės laiką, kelionės laiką ir kelionės laiką bei kelionės laiką ir kelionės laiką bei kelionės laiką ir kelionės laiką, kelionės laiką ir kelionės laiką, kelionės laiką ir kelionės laiką bei kelionės laiką, Kelionės laikas ir kelionės laikas.

Kelionės atostogomis

Jūs turite tai žinoti

1. Sceniškų vietų eismo būklė

1. Kelio skyriaus uždengimas

(1) „Tuwang“ vaizdinės zonos skyrius: Port Streets sankryžos ir Xinhua kelio-uosto gatvės ir Youyi gatvės sankryžos sankryža.Lankytojai gali stovėti priešais Savivaldybės prekybos biurą, Municipalinės vyriausybės paslaugų centro automobilių stovėjimo aikštelę ir automobilių stovėjimo aikštelę rytinėje muitinės pusėje.

(2) Nacionalinių vartų geležinkelių tilto tinklo raudonojo pakavimo taškas: Port Street ir Youyi Street Cross Cross Guimen geležinkelio sankryža.Lankytojai gali stovėti laikinoje automobilių stovėjimo aikštelėje už 200 metrų nuo kortos taško.

(3) 86 Jiebei.com Raudonojo pakavimo taškas: prie Nikko kalno vaizdinės vietovės įėjimo, Nacionalinio Portalo gatvės-331 Nacionalinio greitkelio nacionalinio kelio.Lankytojai gali pastatyti laikinas automobilių stovėjimo aikšteles greitkelio kieme už 100 metrų nuo kortos taško.

2. Yra keli nelaimingų atsitikimų segmentai

(1) „Ringguang“ kalnų vaizdas eina aukštyn ir žemyn kalnų keliu: šis kelias toliau eina aukštyn ir žemyn, o greitas greitas tendencijų greitis yra greitas.

2. Sceniški saugos patarimai

1. „Gegužės diena“ Maža atostogų vairavimas, prašome atidžiai stebėti eismo kelio sąlygas ir eismo saugumo patarimus, kuriuos išleido atitinkami skyriai, tokie kaip oficialus „Weibo“, „WeChat“ platforma ir kiti atitinkami skyriai. kelionė.

2. Vairavimas lengva gauti nuovargį.Jei jaučiatės mieguisti ir vargšai, pasirinkite saugią vietą pastatyti ir pailsėti ir nesustokite greitkelyje.

3. Atlikus vaizdinę teritoriją, didėja, o eismo sąlygos yra prastos. Kelias važiuoti, o kelias yra perpildytas.

4. Festivalio metu didėja greitkelių srautas.Eismo policija priminė, kad jei kelias yra perpildytas, prašome kantriai palaukti ir eilės eilėje, kad neliktų avarinės juostos, kad neturėtų įtakos avarinių gelbėjimo transporto priemonių pravažiavimui.

5. Nedidelis ilgas atostogų metu, prašome pasirūpinti pagrįstu poilsio laiku, kad būtų pakankamas miegas.Jei jaučiatės mieguisti ir vargšai, pasirinkite saugią vietą sustoti ir pailsėti.

6. Atsisakykite vairavimo neblaiviam!Geriant sukelia nuobodų atsakymą, lėtą veiksmą ir teismo sprendimo klaidą.Kai einate pas giminaičius ir draugus ir dažnai susitinkate, kai susirenkate su draugais ir artimaisiais, atsiminkite, kad nevažiuojate išgerti, vairuoti ir vartoti alkoholį!

Kelionių sauga yra svarbiausia

„Tumen“ visuomenės saugumo eismo policija

Linkiu visų eismo dalyvių iš anksto

Darbo diena

Ping an

You May Also Like

More From Author