Pagilinkite pasiekimų kūrimą ir sukurkite gražią gyvenamąją aplinką

Estimated read time 2 min read

Siekiant dar labiau skatinti įprastą ir ilgalaikę nacionalinės civilizuotos miesto teritorijos statybą ir nuolat pagerinti darbo veiksmingumą, neseniai, svarbius funkcinius departamentus, tokius kaip Baoshano rajono Gaoyou pirmojo kaimo Gaoyou kaimas Gaoyou, Gaojingo nuosavybė. ir „Gaojing“ antrasis kaimas apžiūrėti visą darbą.

Patikrinimo metu atitinkami miesto funkciniai departamentai, vykstantys iš dalies mainų su bendruomenės turto valdytoju, kad suprastų sunkumus ir iššūkius, su darbas efektyviau.Bendruomenės turtas privalo sustiprinti kasdienius patrulius ir saugumo pastangas užtikrinti asmeninio ir turto saugumą; įkrovimo ir chaoso, kad būtų pašalintas paslėptas saugos pavojus; šiukšlių klasifikavimo, sukurkite švarią, tvarkingą, tvarkingą, tvarkingą, tvarkingą, tvarkingą ir tvarkingą gyvenamąją aplinką.

Patikrinimo metu atitinkami miesto funkciniai skyriai taip pat išsamiai sužinojo apie bendruomenės gyventojų gyvenimo sąlygas ir poreikius, reikalaudami Kaimynystės komiteto ir nekilnojamojo turto bendrovės sustiprinti bendravimą su gyventojais, laiku suprasti gyventojų poreikius ir nuomones, kartu suformuluoti. Tobulinimo priemonės ir laiku išspręskite problemas.Tuo pat metu gyventojai taip pat skatinami aktyviai dalyvauti bendruomenės valdyme ir kartu sukurti harmoningą ir gražią gyvenamąją aplinką.

Kitame etape Gaojing Town laikysis žmonių kūrimo darbo koncepcijos, naudos žmonėms kūrimo ir žmonių kūrimo, suteiks visišką žaidimą nekilnojamojo turto paslaugų valdymo pranašumams, daugiausia dėmesio skiriant trūkumams ir silpnybėms, Toliau kovokite už pastangas ir eikite į įvairias užduotis, kurias reikia nusileisti ant žemės.


Korespondentas: Shi Danas

Redaguoti: Zhang Ruizheng

*Perspausdinta, nurodykite oficialų „WeChat“ iš Šanchajaus Baoshano

You May Also Like

More From Author