Pagalba „Western Development Pepsi Company“ pirmoji maisto bazė šiaurės vakarų Kinijoje, nusileidęs Xi’ane, Shaanxi

Estimated read time 2 min read

  2024 m. Balandžio 24 d. „Pepsi“ paskelbė, kad dešimtoji maisto bazė buvo įsikūrusi Xi’an ekonominės plėtros zonoje, Shaanxi.Pirmasis populiariojo maisto „Shaanxi“ gamybos bazės etapas sieks 80 milijonų JAV dolerių (apie 575 milijonus juanių). „Maisto fabrikas šiaurės vakarų regione, kad būtų galima pastatyti pagal Tarptautinį„ grynojo nulio išmetimo “standartą.

  Xie Changan, Didžiosios Kinijos Didžiosios Kinijos generalinis direktorius ir generalinis direktorius, ir vyriausiasis Azijos -Perifico regiono augimas, savo kalboje teigė: „„ Pepsi “įmonė pasitiki Kinijos plėtra. Kinijos pažadų tarnavimo pasireiškimas taip pat yra svarbi strateginė investicija į investicijas į Šiaurės vakarų rinka.

  „Pepsi“ maisto produktų gamybos bazė yra Xi’an ekonominės ir technologinės plėtros zonoje, kurioje yra puikūs ekonominiai ir technologiniai ištekliai ir gerai išsivysčiusi transportas. lustų gamybos linijos.Tikimasi, kad bazė oficialiai prasidės 2024 m. Birželio mėn., Ir ji bus bandoma gaminti 2025 m. Rugsėjo mėn.Užbaigus pirmąjį etapą, bazės gamybos pajėgumas yra apie 25 000 tonų, o tai taps modernia „naujos kokybės“ maisto gamybos baze, spinduliuojančia septynias šiaurės vakarų provincijas.

  Reaguojant į raginimą pertvarkyti ir atnaujinti tradicinę gamybos pramonę, kurią palaiko valstybė, „Pepsi Food Shaanxi“ gamybos bazė bus sukurta pagal tarptautinius „grynojo nulio išmetamųjų teršalų“ standartus.Tai ne tik praktinis Pepsi vizijos „Žemė su harmonija tarp Žemės“ įkūnijimas, bet ir sutampa su tikslu „skatinti aukštos kokybės Shaanxi vystymąsi su nauju produktyvumu“.

  Būdama pasaulinės maisto ir gėrimų pramonės lydere, „Pepsi Corporation“ 43 metus giliai augino Kinijos rinką ir yra Kinijos plėtros proceso liudytojas, dalyvis ir kūrėjas.Siekdama patenkinti augančią vartotojų paklausą, „Pepsi“ ir toliau didina savo gamybą Kinijoje ir penkis metus iš eilės investavo į penkių maisto gamyklų „Pepsi“ greitį, kad ieškotų naujų galimybių ir pasidalytų naujų rezultatų su didele Kinijos rinka. .Šį kartą „Xi’an“, istorinis miestas ir gurmaniškas „Pepsi“ maisto gamybos bazės, dar labiau įkvėps naują įkvėpimą į lokalizuotų produktų, „Pepsi“ kompanijos vartotojus, naujoves. Vartotojai nuolat nuolat tobulino mitybą, sveikatą ir skanius poreikius.

You May Also Like

More From Author