Padėkite visų žmonių sveikatos patikrinimui sukurti ligoninės saugos gynybos liniją

Estimated read time 2 min read

Siekdami dar labiau skatinti „gaujos pingimo statybą“, sustiprina ligoninės vidaus saugos ir saugumo priemones, pagerinkite ligoninės vidaus saugos prevencijos pajėgumus ir veiksmingai skatinkite sklandų apskrities „miesto ir kaimo gyventojų“ plėtrą “. Sveikatos testavimo veikla “.Neseniai Gangcha apskrities viešojo saugumo biuro viešojo saugumo departamentas, laikantis apskrities partijos komiteto ir apskrities vyriausybės diegimo reikalavimų, įgyvendinant „miesto ir kaimo gyventojų sveikatos ir kaimo gyventojų įgyvendinimo planą“. turėtų būti sugriebtas rankose, suvienijo didelę brigadą, Čengguano policijos nuovadą, specialiąją patrulių policijos brigadą ir kitus skyrius, kad būtų atliktas didelis medicinos įstaigų saugos patikrinimas jurisdikcijoje, kad būtų išlaikytas medicininės tvarkos saugumas ir stabilumas.

Patikrinimo metu policija daugiausia dėmesio skyrė ligoninės apsaugos personalo įrangai, sprogimui -atsparumo įrangai, vaizdo stebėjimui ir kt. , naktiniai personalo patikrinimai, reagavimas į ekstremalias situacijas, įvairūs skubios pagalbos planai, chirurgija, įvairių saugos priemonių, tokių kaip peiliai, chirurgija.Visur policijos pareigūnai, kuriems buvo taikoma taktinė taktika, vadovavo apsaugos darbuotojams, kad būtų standartizuotas apsauginių priemonių, tokių kaip plieno šakės, skydai ir kt. Sauga pirmiausia, prevencija -orientuota „griežtai įgyvendina įvairias saugos atsargumo priemones, skirtas„ civilinės gynybos, fizinės gynybos, techninės gynybos

Atliekant šį saugos patikrinimą, buvo išsiųsti 8 policijos pajėgos, buvo rasta 2 transporto priemonės, 2 ligoninės ir 2 paslėptos ištaisymo pavojai.Atliekant šį patikrinimą, buvo dar labiau sustiprinta atsakomybė už ligoninę ir saugos priemones, o paslėptas įvairių rūšių saugos rizikos pavojus buvo pašalintas laiku, veiksmingai skatino policijos medicininio ryšio vaidmenį. .

Nuotrauka: Visuomenės saugumo brigada

Originalus pavadinimas: „Padėkite Nacionalinės ligoninių saugos linijos nacionaliniam sveikatos testui“

You May Also Like

More From Author