Pacers võtab vastu hüppamisväljakutse ja lüüakse ära

Estimated read time 3 min read

Tyrese Halliburtonil ja tema Indiana Pacersi meeskonnakaaslastel oli hiljuti kerge hetk, kui nad võtsid vastu meedia liikmete hüppamisväljakutse. Väljakutse seisnes selles, et nad pidid hüppama ilma põlvi painutamata ja tulemused olid üsna koomilised.

Halliburton selgitab Pacersi väljakutset

Tyrese Halliburtonist on saanud Indiana Pacersi vaieldamatu liider. Ta on omaks võtnud oma rolli meeskonna põhimängijana ning on järjepidevalt pannud kirja muljetavaldavaid skoori- ja abinumbreid.

Halliburtoni pühendumist Pacersile kinnitab tema tulus viieaastane ja 260 miljoni dollari suurune leping, mis hoiab teda Indianas kuni 2029. aasta hooajani.

Pacers võtab vastu hüppamisväljakutse ja lüüakse ära

Hiljutises intervjuus rääkis Halliburton sellest, mis Pacersit tema juurde meelitas ja mida ta võib meeskonnale anda.

„Ma mängin sellist korvpallistiili, mida inimesed tahavad mängida,” ütles Halliburton.” Ma arvan, et see on osa põhjusest, miks nad mind lepingu sõlmisid.”

Ta selgitas edasi: „Mul on siin pikaajaline stabiilsus, sest nad teavad, et ma saan aidata tuua siia inimesi – mitte ainult seda, kes ma olen korvpallurina, vaid kes ma olen inimesena.”

Spoelstra kiidab Halliburton’i mõju

Tyrese Halliburtoni mängustiil on pälvinud kiitust teistelt mängijatelt ja treeneritelt. Miami Heati peatreener Erik Spoelstra, kelle meeskond mängis hiljuti Pacersiga, rääkis Halliburtoni mõjust kõrgelt.

„Ma arvan, et see on Halliburtoni efekt,” ütles Spoelstra.” Ta teeb kõik tema ümber enesekindlamaks ja nad mängivad agressiivsemalt. Ma arvan, et ilmselt hakkasid kõik seda märkama kohe pärast seda, kui vahetus toimus, ja siis sa mõistad, et ta (Halliburton) võib olla frantsiisi nägu ja sa saad tema ümber ehitada.”

Spoelstra jätkas: „Ta on võidukas mängija, võidukas isiksus ja ta suudab kõiki motiveerida ning neile meeldib temaga koos mängida. See on raske mitte meeldida. Tema visiooni ja tahte tõttu on sul võimalus panna rohkem numbreid kui tavaliselt. Tema skoorimisvõime on ilmselt kõige alahinnatum osa selles mängus.”

Halliburtoni muljetavaldav statistika ja eelseisvad mängud

Tyrese Halliburton on sel hooajal olnud Pacersi võtmetegur, kes teeb keskmiselt 27,0 punkti, 3,6 lauapalli ja 11,8 söötu mängu kohta. Ta viskab väga tõhusalt, tabades 51,9 protsenti oma kolmepunktikatsetest ja 44,7 protsenti oma kolmepunktikatsetest.

Pacers on tõusnud tugevaks konkurendiks, võites esimesest 18 mängust 10 mängu. Esmaspäeval kohtuvad nad NBA finaalis Milwaukee Bucksiga. Siiski pole kindel, kas Halliburton saab ülemiste hingamisteede haiguse tõttu mängida.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours