Pažadas dėl stojamojo egzamino kolegijos egzamino „Vyksta keliu“, teismas vertina, kad švietimo įstaiga grąžins pagrindinio mokesčio mokestį

Pekino naujienos (žurnalistas Zhang Jingzhang) „Pekino naujienų“ žurnalistas buvo informuotas, kad prieš kelias dienas Pekino Haidiano rajono liaudies teismas išbandė studentų ir švietimo institucijų ginčą dėl sutarties.„Xiaoli“ (pseudonimas) pasirašė tris sutartis su švietimo ir mokymo įstaiga, nustatydama, kad mokymo įstaiga suteikė savo vaikams į kolegijos stojamąjį egzaminą ir sumokėjo 50 000 juanių. įvykdytas pagal sutartį.
Teismo duomenimis, teismas derėjosi dėl „kolegijos stojamojo egzamino savanorių ataskaitos sutarties“, o teismas neturėjo jokių prieštaravimų.Kalbant apie „nepriklausomos mokyklų ir didžiosios mokyklos atrankos sutartį“, abi šalys nebuvo įvykdytos, o atitinkamos mokymo išlaidos turėtų būti grąžintos.Kalbant apie „pagrindinę paaukštinimo sutartį“, „Xiaoli“ pasisakė už tai, kad mokymo įstaigos pateikiami pažymėjimai ir ataskaitos rezultatai neatitiko sutarties sutarties, tačiau mokymo įstaiga taip pat sumokėjo tam tikrą darbo sąnaudų sumą. Sutartis, paslaugų mokestis bus grąžintas daugiau nei 40 000 juaniųBe to, Xiaoli nepalaikė nesąžiningo savo reikalavimų elgesio, o teismas to nepalaikė.
Teisėjas priminė, kad kai kurie stojamųjų kolegijų egzaminų švietimo ir mokymo įstaigos, siekiant pritraukti studentus perdėtus, išgalvotus faktus ar paslėpti realią situaciją, kad studentų tėvai sudarytų sutartį, pagrįstą jų neteisingu supratimu.Tėvai turėtų laiku išsaugoti įrodymus per kasdienį sutarties vykdymą.
Redaguoti Liu Qian mokyklos porą Fu Chunzheng
Ataskaita/atsiliepimai

You May Also Like

More From Author