Originalus ruduo yra čia.Pažvelkite į šiuos 24 mados drabužius, gyvybingumą ir gerą –

Oras rudenį sunku numatyti, ir dažniausiai jis yra vėsesnis anksčiau ar vėliau, todėl palankiau jį dėvėti.Tai yra gražu ir šilta, tiek kasdien naudojama, tiek darbo vietoje.

3. Paprasti ir išskirtiniai priedai

Gėlių sijonas puikiai apibūdina mergaitės kūną.Fang apykaklės apykaklė atskleidė mergaitės apykaklę, o iškirptė buvo pririšta prie lanko.Tai miela ir miela.Toks kaimo sijonas turi būti sublimuotas per aksesuarus.

Minkšta rankinė yra paprasta ir dosni, paprasta, bet labai išskirtinė ir kilni, todėl žmonės jaučiasi labai protingi.Be to, maišų ir sijonų spalva taip pat yra labai nuosekli, todėl žmonės jaučiasi patogiai.

2. Jei jums trūksta įkvėpimo dėvėti rudenį, patikrinkite šiuos stilius.

1. striukė+sijonas

Jei jums trūksta įkvėpimo rudens drabužiams, pažiūrėkime šiuos stilius!Tai lengva išmokti.Statukų ir sijonų derinys atrodo moteriškas, gražus ir natūralus.Šviesiai mėlynos spalvos džinsinio audinio striukė su smėlio spalvos pakabos marškinėliais ar t -sele, amžiaus sumažinimas pabrėžia gyvybingumą.

Rungtynėse smėlio spalvos sijonas atrodo elegantiškesnis ir tylesnis.Spalva taip pat yra labai rudens.Su sportbačiais, atsitiktiniais ir gyvybingais.

Pilkos spalvos kostiumo striukės, balti marškiniai ir rudi sijonai yra tipiškos retro kolegijos.Šilta spalva verčia žmones jaustis šiltai ir rūpestingai.

Rudens ruda suknelė taip pat yra japoniškesnė ir jaunesnė.Kostiumas gali būti ir madingas, ir keistas.Skirtingi tos pačios suknelės deriniai sukels skirtingą stilių.

2. striukė+plačios kelnės

Paprastas ir senas ruduo.Paprastos ir plonos lovos liemenės yra dėvimos plonose ir plonose striukėse.Tai gali modifikuoti jūsų figūrą ir priversti atrodyti lieknas, tačiau vis tiek seksualus ir gražus.Kelnės su bendromis rungtynėmis.Laisvas efektas yra labai plonas ir nerodo kojų formos.Keturiasdešimt merginų taip pat gali ją dėvėti taip drąsiai.Jei esate pavargęs nuo saldaus ir mielo stiliaus, galite išbandyti šį gražų ir nemokamą derinį.

Įdėkite tinklelio laisvą striukę su plonu kamera ir palaidomis pornografiniu džinsais.Tokios paprastos ir gražios rungtynės tikrai tinka rudeniui, todėl lengva nešioti tobulą figūrą.

Ruduo tinka tokiems laisviems drabužiams.Tai neužtikrins dekadentiško jausmo, bet būti stiprus, lengvas ir patogus, atsitiktinis stilius ir kasdienis spalvų derinimas.Taip pat šaunu suderinti.Kai išmoksite jį naudoti, greitai naudokitės!

3. Mažas smilkalų vėjo striukė+sijonas

„Xiao Xiangfeng“ nešiojo petnešas striukėje.Juodas viršus atrodo labai plonas.Dėl metalinės sagties dizaino striukė taip pat atrodo geriau.Su smėlio spalvos vidurio ilgio sijonu, pajėgus ir švarus.

You May Also Like

More From Author