Oregoni naiskorvpallur taastub võiduga Nevada üle

Estimated read time 1 min read

Oregoni osariigi naiskorvpallimeeskond sai teisipäeva õhtul Renos 76-47 võiduga Nevada üle tagasi raske kaotuse Santa Clarale.

Ducks läks poolajaks napilt 33-32 juhtima ja jätkas juhtimist, tabades 9-28-st viskeid väljakult ja vaid 1-28-st kolmepunktiviset, kuid 14 vabaviset.

Pärast seda oli kogu tee Oregoni päralt. Ducks edestas kolmandal veerandil Nevada 21-5 ja ei lasknud kodumeeskonnal skoorida enne mängu lõppu.

Sarah Rambus juhtis Ducksi pingilt silmapaistva esitusega, tehes 6-6 tabamust ja 5-6 vabaviskeviset, mis tõi 17 punkti ja kolm tabamust. Kuus lauapalli. Grace VanSlooten viskas 17 punkti ja korjas karjääri tippmargina 16 lauapalli. Keskkaitsja Phillipina Kyei oli võidus 16 punkti ja 10 lauapalli.

Chance Gray tegi peaaegu triple-dubla, kuigi ta on endiselt hädas oma viskega. Teise kursuse kaitsja kogus võidus üheksa punkti, kaheksa lauapalli ja seitse assisti.

Ducks (4-1) läheb 30. novembril Portlandiga kohtuma.