Olimpinės žaidynės leidžia pakeisti Paryžiaus muziejų: eik į Luvrą, kad padarytų jogos šuolį!

Paryžiaus olimpinių žaidynių proga, balandžio 23 d. Lumfu rūmų muziejus Paryžiuje paskelbė žinią, kad prieš olimpines žaidynes bus pradėtas specialus kultūros renginys -sporto kursų, tokių kaip joga, šokis ir kūno rengyba muziejuje, serijos.Piliečiai ir turistai gali mėgautis garsiaisiais pasaulyje paveikslais ir skulptūromis, sportuodami ir pajunti meno ir sporto susidūrimą.
▲ Moterų portretų salėje Luvro salėje žmonės repetuoja „pratimų kelionę“.Ši repeticija yra Luvro parodos „olimpinės dvasios“ dalis
Siekdamas į senovės muziejaus erdvę patraukti olimpinę dvasią, Luvras pakvietė garsųjį šokėją McGidi Cocos mokyti.Luvro galerija taps šokio ir kūno rengybos etapu.
Pranešama, kad olimpinių žaidynių metu Luvras surengs įvairių rūšių kursus, įskaitant „Disco Dance“, žaidė žaidėjus, jogą ir aerobines pratybas.Šie kursai ne tik suteikia turistams unikalią fizinę ir psichinę patirtį, bet ir daro muziejaus atmosferą aktyvesnę ir interaktyvesnę.Jogos kursai yra ypač patrauklūs.
▲ Jogos darymas muziejuje yra protas ir protas
Artėjant Paryžiaus olimpinėms žaidynėms, Luvro muziejus taip pat planuoja surengti daugybę užsiėmimų ir parodų, susijusių su olimpine dvasia, švęsdama šį pasaulinį sporto renginį.
Tarp jų „Olimpinis: šiuolaikinis išradimas, senovės paveldas“ tęsis nuo balandžio 24 d. Iki rugsėjo 16 d.Paroda parodys visuomenei apie pirmųjų olimpinių žaidynių kūrybinį procesą ir jos įvaizdžio šaltinius bei ištirs politinę kilmę.Per šią parodą auditorija gali suprasti, kaip prancūzų ir graikų personažai, kuriuos XIX amžiaus pabaigoje atstovauja Pierre de Gu Bayan, vėl įdarbinti senovės Graikijos varžybas ir sukurti šį pasaulinį sporto renginį.Ištirkite olimpinių žaidynių rekonstravimą XIX amžiaus pabaigoje iki XX amžiaus pradžios.
▲ Lankytojas eina per Luvro muziejaus „Olimpinės dvasios“ parodą
Luvras taip pat sukūrė turtingą veiklą šeimai ir jaunai auditorijai, pavyzdžiui, „12 Herculeso užduočių“ ir „Olimpinė studija“ ir kt., Ir siekia leisti įvairių amžiaus auditorijoms jaustis per interaktyvią švietimo veiklą. .”Luvoniniai rūmai yra Paryžiaus centre. Tai taip pat bus olimpinių žaidynių centras”.
Be to, Paryžiaus savivaldybės vyriausybė balandžio 23 d. Paskelbė apie savo viešą šventės planą, įskaitant koncertus ir specialias parodas Paryžiuje, taip pat kultūrinę veiklą, vykstančią įvairiuose Paryžiaus muziejuose ir galerijose.Paryžiaus mero kabinetas pareiškė, kad Paryžiaus olimpinės žaidynės buvo „olimpinių žaidynių istorijoje, priimančiojo miesto istorijoje pirmą kartą buvo surengti žmonių sporto susitikimą. Tai gali pasidalyti olimpiniu entuziazmu renginyje ir už stadiono ribų, miestą, miestą, miestą, miestą, miestą, miestą, miestą, miestą miestą, miestą, miestą, miestą miestą, miestą, miestą, miestą miestą, miestą, miestą, miestą, miestą, miestą, miestą, miestą, miestą, miestą, miestą, miestą miestą, miestą, miestą, miestą, miestą, miestą, miestą, miestą, miestą, miestą. centras ir kiekvienas regionas “.
Pasak Paryžiaus olimpinio organizacinio komiteto pirmininko Tony Estangos, kultūros olimpinės veiklos veikla buvo sukurta taip, kad visuomenė galėtų dalyvauti olimpinėse žaidynėse ir parodyti istorinį meno ir olimpicizmo ryšį.
„Red Star“ žurnalistas „Fan Xu Intern Gold“
Redaktorius Guo Yu kaltina Feng Lingling
(Atsisiųskite „Red Star News“, pranešime yra prizų!)
Ataskaita/atsiliepimai

You May Also Like

More From Author