Žolelių balsas 丨 Jinghai rajonas „Sveika Tianjin Happy Women“ sveikatos žinių paskaitos!

Estimated read time 2 min read

Neseniai pirmoji „sveika Tianjin · laiminga moteris“ sveikų žinių misionierių veikla Jinghai rajone, vadovaujamas Jinghai rajono moterų federacijos, skaitė paskaitas „Zita New Town“ mokykloje Toliau vieši ir populiarinti moterys.

„Krūties vėžys ” gimdos kaklelio vėžys ‘santrumpa” Du vėžys „yra du pagrindiniai„ žudikai “, kurie kelia pavojų moterų sveikatai. Pastaraisiais metais dviejų vėžio atvejų„ du vėžiai “dažnis mano šalyje kasmet padidėjo kiekvienais metais , ir tai tampa jaunesnė. Studentai. „Vėžio prevencijos ir kontrolės metodai“ „Skirtingų žmonių priešiškų žmonių ir kitų populiarių temų ir kt. Dėmesys yra kruopščiai analizuojami papilomos viruso tipų, perdavimo kelio ir ryšio su gimdos kaklelio vėžiu analizę ir daro sveikatą. Mokslo populiarumas.Renginio svetainėje „Dviejų vėžys“ žinių mokslo populiarinimo klausimų tomas atsako į sąveiką, skatina moteris žinoti žinias apie „du vėžį“ ir atitinkamas prevencijos priemones bei palaikyti sveiką „skėtį“ moterims.

„Tokia misijos veikla yra labai praktiška. Mes ne tik sužinojome pagrindines žinias apie” du vėžį „, bet ir supratome” gynybos „svarbą daugiau nei” valdymas „. Moterų draugės atkreipia dėmesį į” Dviejų vėžinių sveikatos klausimus, pasilikite, pasilikite, pasilikite Atokiau nuo „dviejų vėžio atvejų pažeidimų ir būk sveika moteris.

Perkelkite medicinos mokslo žinias į klasę, kad suteiktumėte retą mokymosi moterų ir moterų mokytojų mokymosi galimybe mokymosi sveikatai, kad kiekviena moteris gyventų sveiką, laimingą ir gražų gyvenimą.Wang Liman, Ziya miesto moterų federacijos pirmininkas, teigė, kad „Ziya Town“ visiškai vaidins moterų federacijos vaidmenį, daugiausia dėmesio skirdamas moterų sveikatos priežiūros temoms, kvies ekspertų dėstytojus gilintis į kaimus, įmones, agentūras, agentūras, mokyklas. ir kitose vietose, ir vykdyti sveikatos mokymą moterims, kad būtų galima linksminti moteris, daugialypę ir daugialypę sveikatos žinių populiarumą ir paragino moteris jurisdikcijoje apžiūrėti moteris aktyviai dalyvauti „dviejų vėžio“ ekranuose, kad būtų galima vairuoti. Šeimos sveikata su moterų sveikata.

Originalus pavadinimas: „Žolelių balsas 丨 Jinghai rajonas“ sveika Tianjin Happy Women “sveikatos žinių paskaita!”

You May Also Like

More From Author