Nuostabus „Ke“ sakė!Kai mankštinasi technologijos, pažvelkime, kaip pirmasis jaunimo mokslo ir technologijų sporto susitikimas Nanxun County apibrėžia „ateitį“

Estimated read time 3 min read

  Kai technologijos susidūrimo judėjimas yra prakaituotas sporto renginys, tai taip pat yra protinga kelionė vertinti technologijas.”Aš labai džiaugiuosi, kad mokytojas pasakė, kad galite pamatyti mane šokantį robotą!” Mūsų pasirodymas šiandien turi būti šokiruotas „ryteSu „Nanxun Yi“ autonominės apygardos demonstracinės mokyklos mokiniais, Dali Bai autonominėje prefektūroje pateko į universiteto miestelį.

  „Technologijos yra šalies klestėjimo pagrindas, o naujovės yra nacionalinės pažangos siela”.Šio sporto susitikimo tema yra „Apokalipsės mokslinių protingų pasiekimų Puikus puikus charakteris.Tuo pačiu metu naujoviškoje praktinėje veikloje išpopuliarėja mokslinės žinios, mokslinė dvasia, propaguojant mokslinius metodus ir uždega jaunų žmonių mokslines svajones.

  Su sportininko daina sportininkai ir teisėjai pakėlė jų skrynią ir tvarkingai įėjo į krepšinio aikštelę.Raudonasis šalikas sklinda ant krūtinės, o saulė šviečia ant jų mielo veido, kuris ypač apakina.Atidarymo ceremonijoje, demonstraciniame mokykloje krepšinio pratimai, „Cheerleading“ spektakliai, su savo unikaliu kūrybiškumu ir nuostabiu interpretacija, laimėjo visus plojimus ir driblingą, praeina ir „Hellip“;

  Suprantama, kad atidarymo ceremonija yra pagrįsta „mokslo ir technologijų kultūra“. Veiksmas, ROTACIJA, RENGIMAS, BĖGIMAS ir HELLIP; iš studentų.

  „Mūsų mokykloje vyko pirmieji jaunimo mokslo ir technologijų žaidimai Nanxun County. Jaučiuosi labai laiminga. Galime mokytis mokyklose, kur aplinka yra graži ir išsivysčiusi. Man labai pasisekė. Ateityje, aš vis tiek mokėsiu daugiau Dėmesio kai kurioms mokslinėms žinioms ir papasakosiu savo klasės draugams apie šias žinias.

  Zhang Zhengyun, Nanxun County demonstracinės pradinės mokyklos partijos skyriaus sekretorius, pristatė: „Pirmieji jaunimo mokslo ir technologijų žaidimai Nanxun County buvo sėkmingai atidaryti mūsų mokykloje. Tikiuosi, kad per šią veiklą mes toliau skatinsime plėtrą plėtoti plėtrą plėtojant plėtrą. Mūsų mokyklos mokslinis ir technologinis darbas dar labiau skatina mokinių naujoves ir kūrybiškumą ir leidžia studentams nuo vaikystės ugdyti gerą mokslo ir mokslo elgesį “.

  Dviejų „Way Science“ ir „Technologijos ir judėjimas“ taps didžiule motyvacija padėti studentams, kurie demonstruoja pradines mokyklas, ir toliau meta iššūkį sau ir judėti į priekį.Nanxun County mokslo ir technologijų asociacijos pirmininkas Rao Yaodongas teigė: „Tai yra pirmasis bandymas vykdyti mokslines ir technologines varžybas sporto konferencijų pavidalu pirminių ir vidurinių mokyklų forma Yunnan provincijoje. P. Liang Qichao sakė & LSQUO.

  Sporto susitikimą vedė Nanxun County Science and Technology Association ir Nanxun County Education and Sports Biure, kurį vedė Nanxun County demonstracinė pradinė mokykla, o kartu organizavo Nanxun valdymo ir sargybinio biuro iš Nacionalinio gamtos rezervato biuro Wuliangshan.

You May Also Like

More From Author